Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
MINU IMELINE MUUTUMINE
 
vauuu . . . !!! 25. november 2015, kl 21.05
kus noor koletiseit oli lasknud oma hambad täiega käest ära minna . . . pigem mina,60-aastane naine,kes ei saa ka dotatsiooni,aga miks ei valitud mind ... ?
 
seeparast 25. november 2015, kl 21.34
Seepärast, et sa oled juba ühe jalaga hauas. Sa oled juba elu näinud, ehk isegi abielus olnud ja lapsed saanud.
Teine aga noor, kogenematu ja teda ongi vaja putida, ta ka kord mehele saaks.
 
esimesele laudanaisele 26. november 2015, kl 08.39
Mis dotatsioonist sa räägid või millist dotatsiooni saab/saaks see naine? On sul aga suuvärk
 
Ei saa ei esimene ega teine ega järgnevad... 26. november 2015, kl 17.22
Ta peab ilmselt silmas seda, et pole VEEL penskar, kes saavad 3 aasta peale korra 255,65 eurot € proteeside valmistamiseks!!
Aga mina, kes ma sellest saatest tegelikult pole kunagi pidanud,sest see väga hale välismaiste kõrval ja pole meil ka spetsialiste, kes midagi TÕELIST suudaks, seekord kiidaks.
No aga mis saavutus oli see üleeelmise saate 1 HAMMAS ja kahe tiivakondi esile tõstmine... :(
Seekord aga tõesti mõlemad "kolenaised" MUUTUSID TÕESTI!
Vaat kui tähtis on korras hambad ja norm kehakaal!
Aga pean ikka tõrva ka lisama. Kas tõesti EI RAATSITUD paremat lahendust, kui panna plastmassist ÄRA VÕETAVAD üla- ja alahambad? T TÕESTI saab nendega süüa AINULT SUURE PIINAGA, rääkides need ka ju loksuvad!Loodan, et tal ikka on oidu kasutad Coregat, ilma selle liimita küll ei saa. Ja ööseks ta PEAB need ära võtma, suu vajab puhkust. Ja aastatega läheb see loksumine suuremaks,sest suu muutub ja raha UUTE PROTEESIDE TEGEMISEKS MA EI USU IIAL, ET TAL ON!!
Ja veel üks tähelepanek.Raha kummalgi , ei habemega ega laushambutul ei olnud terve eelnev elu enda eest hoolitsemiseks, aga VÄGA HULGALISTEKS
TÄTOVEERINGUTGEKS JÄTKUS MÕLEMAL!! :D
 
Nagu eelmisel hooajal... 12. detsember 2015, kl 07.31
...nii on ka seekord, et kõikidest naistest tehakse ühesugused -lokitud juuksepikendused, väga sarnane meik ja riietus...
Hambad suhu jah, aga mina samuti kahtlen selles, kui püsivad või kvaliteetsed need on! Mu väga kogenud hambaarst ütles, et "noh, kannatavad ära seal saates näitamise ja naeratamise, nii on ette nähtud, aga kas nad nende täisproteesidega ka harjuvad ning kas nad mugavad on...tegelikult mitte!".
 
vaataja 12. detsember 2015, kl 14.20
Tõepoolest, välismaa stilistid suudavad arvestada inimese isikupära ja stiilieelistustega. Meil on nagu kloonivabrik, koleda mudeli järgi.
Hammaste seisukohalt aga tahaks loota, et tehakse ikka nii hästi kui võimalik. Selle pika aja jooksul, mis seda saadet tehakse, vast tehtaks võimalusel "peenmehaanikat" ikka ka ju, mitte et lihtsuse mõttes täisprotees kohe?
 
Ära asjata looda! 12. detsember 2015, kl 20.09
Mitte lihtsuses vaid odavuses on asi! No ja inimene ise ilmselt ei taha, et pool suud särab ja pool kolletab!
Välismaa saadetes ikka need väga jõledad suud saavad implantaadid!!
Need täisproteesid tuleb ikka tõesti ööseks ära võtta, paljud hoopis joostes töölt koju ja hambad kohe klaasi. Lihtsalt ei suuda! Ammugi veel kodus süüa, milleks see piin! Aga kroonid ja sillad on veel hullem, sest neid tuleb uuendada ja raudselt. Kui veel kroonide alla mingi mäda või põletik tekkinud... :(
Seda vanade kroonide ära katkumist, uusi tüügaste viilimisi.... oi, tunnen kaasa! Ja kust see raha võetakse?!?
Aga kuidas see su voodikaaslasele mõjub? Kui on varasema sinuga terve elu olnud, siis veel, aga uus tutvus?
 
misasja 13. detsember 2015, kl 11.37
Välismaalsed pannakse kõik odavatesse hõlstidesse, mille all tõmmatakse vormiva pesuga 15-ks lavaminutiks inimese pekid kokku, hiljem tehku mida tahab.See n ühes muutuja saates...

...aga teises on mängus suuremad rahad ja seal valitakse kõvasti ,kellega mida ette võetakse ja need välimuse mured on neil ikka rängad.


Kolmandas saates tehakse ka väga raskeid operatsioone. Meil on nii, et ette võetakse väiksemaid asju ja noori inimesi, kellele saab odavamalt muutusi teha.Kes neid suuri ja raskemaid muutusi meil jaksab kinni maksta, ka hambarstid on kallid.

Olgem tolerantsemad ometi.
 
Kuule tolerant! 17. detsember 2015, kl 02.45
Siin pole gastro-osakond, et inimesed sinu "tolerantsuse" möla taluma peavad!
P-dedest ja p-gulaste "sallimisest" juba kõriauguni!
Aga saateid ei teha, kui raha pole, ja jutt lõppenud. Õõvastav see igal pool mõne haige penskari õigustamas käimine!
 
Potjomkini küla 17. detsember 2015, kl 12.00
See ju reklaamsaade. Kas mõni tõesti arvab, et need ilutegijad on huvitatud nende hädaliste ilusaks saamisest? Äri, ei muud. Lõpusaates on kõigil võltsirve näol...
Cristinas kliiniku proua ju ütles, et kui keegi saateosalistest tahab konksnina ilusaks teha või tisse muuta, on samasuguste soovidega klientide järjekord ukse taga. Toimib hästi!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!