Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
Tüütu reklaam
 
ela 22. jaanuar 2017, kl 23.49
Hakkan aru saama neist, kes teleka vihaga aknast välja viskavad- tv3 selgeltnägijate reklaam on käib ikka pjnda, kui seda iga 18 minuti tagant kaela valatakse.
 
salvestamine 23. jaanuar 2017, kl 00.52
Salvestamisest oled midagi kuulnud? Milleks lasta telekal ööpäev läbi mängida, kui võid salvestada saated, mis huvi pakuvad, ning neid siis reklaamivabalt vaadata, reklaamid kerid ise kiirelt edasi. Ma olen 2 aastat salvestamist kasutanud ja vaatan AINULT salvestuse kujul, ja pole kunagi probleemi, et mingi reklaam ärritaks. Ise oled süüdi, kui oma elu nii raskeks teed.
 
Ütleks ka 23. jaanuar 2017, kl 07.29
salvestamine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Salvestamisest oled midagi kuulnud? Milleks lasta
> telekal ööpäev läbi mängida, kui võid salvestada s
> aated, mis huvi pakuvad, ning neid siis reklaamiva
> balt vaadata, reklaamid kerid ise kiirelt edasi. M
> a olen 2 aastat salvestamist kasutanud ja vaatan A
> INULT salvestuse kujul, ja pole kunagi probleemi,
> et mingi reklaam ärritaks. Ise oled süüdi, kui oma
> elu nii raskeks teed.


Mida sa mõtled salvestuse all?
On sul TV signaalipakkuja (STV, Starman, Telia??) kes pakub 2-nädalast salvestust?
 
salvestamine 23. jaanuar 2017, kl 10.10
Telia on. Salvestise aeg on 15 päeva, ja kui tõesti ei jõua selle ajaga vaadata, siis võib ka kordused ja nende kordused salvestama panna. Meil on nn vana nutiTV, meie saame ainult Eesti kanaleid salvestada, aga uuega saab juba kõiki. Keegi ei lase enam telekal päevad läbi mängida ega vaata vabatahtlikult reklaame, kui saab ilma ka.
 
Ütleks ka 23. jaanuar 2017, kl 13.31
Kas see Telia peab ruuteri ja kaabli vedama, lisaks veel digibox?

Kuidas sinul on?
 
Starbox ja WiFi - Starman ja odavam kah 23. jaanuar 2017, kl 18.11
No ikka parim Starmani Ajamasin. Midagi ei pea ise salvestama,
lihtsalt absoluutselt kõiki kanaleid ja kõiki saateid võid 8 päeva 24/7 suvalisel kellaajal vaadata , kasvõi lõikude kaupa!
Peale selle meeldib mulle, et ka TV Everywhere st. WiFi-ga
vaatan kus tahan ja kust tahan, ka telefonist või läpakast!
Ja just see, et see Ajamasin ka arvutis, sest silmaotsas ei salli reklaame!Nii saan ühe tavalise filmi jooksul 3 ilma reklaamita ära vaadata!
 
Hea rääkida 23. jaanuar 2017, kl 19.16
kui on kaablid veetud. Meil eramaja ja iga firma vingub, et üü-üks klient - ei tasu ä-ära - vee-edage ise.
Või kui lubavad teha, siis hiigelsummade eest.
 
Ajamasin 23. jaanuar 2017, kl 21.38
Kuule, mine ikka Starmani lehele ja tutvu võimalustega, tegelikult ka ja ära enam seda kaablijuttu aja siis! :D
 
Ma püüdsin 25. jaanuar 2017, kl 04.45
Ajamasin 23. jaanuar 2017, kl 21.38
Kuule, mine ikka Starmani lehele ja tutvu võimalustega, tegelikult ka ja ära enam seda kaablijuttu aja siis! :D

====================================================

Copysin sulle KAABLIJUTU tõestuseks Starmani kodulehelt (minule hiina keel). Huvitav, mis KAABELTV see on kus kaablit vedada pole vaja???


Paigaldus- ja hooldusteenus: tehniku poolt tehnilise süsteemi ülevaatus, antenni paigaldus, kaabeldustööd kuni 20 m, kaabelduse lisatarvikud (pistikud).

Vali endale ise kaabelvõrgu pakett
Sinu soovile vastavad kaabelteenuse kanalipaketid
TVE töötab arvutites ja nutiseadmetes.
Starbox on meie digiboks. Saad selle tasuta kaasa, kui sõlmid kaabeltelevisooni ja internetiteenuse lepingu.
Boksi paigaldus: Starmani tehnik tuleb läbi ja ajab asja joonde. Sest sul on muudki teha, kui portide ja juhtmetega mässata. Meie tehnik külastab teid kokkulepitud kuupäeval ja ajal. Enamasti võtab tehnika paigaldus aega 1-2 tundi. Tegemist on seadmega, mis võimaldab nii kaabelvõrgu TV-d vaadata. Starboxi teenuste tarbimiseks peab seade olema ühendatud internetiga.

Moodul: Digimoodul CNX1659 Tegemist on sisseehitatud digiboksiga telerile mõeldud seadmega, mis suudab lugeda tasuliste kanalite vaatamiseks mõeldud TV kaarti.
Modem: CISCO EPC3825
Modem võimaldab kasutada interneti teenused.
• modemisse on sisseehitatud ruuter
• modemi külge on võimalik ühendada kuni neli arvutit kaabliga
• seade toetab Wi-Fi teenust
• see modem ei võimalda telefoniteenust
• seadmel on kaasas toiteplokk, võrgukaabel

ZUUMnet on Tele2 mobiilside võrgul baseeruv internetiteenus.
Nõudmised Terminaliseadmele 3G
Nõudmised antennile 4G 1800 Mhz
Nõuded kliendi arvutile Riistvara peab vastama OS versioonile
Leviala sõltub tugijaamade kaugusest
Paketid ei ole ette nähtud tegevusteks, millega kaasnevad suuremahulised ja pidevad andmesidesessioonid.

Digimoodul CNX1659: Tegemist on sisseehitatud digiboksiga telerile mõeldud seadmega, mis suudab lugeda tasuliste kanalite vaatamiseks mõeldud TV kaarti.
Moodul sobib nii õhukaudu vastuvõtu (DVB-T) jaoks kui ka kaabelTV (DVB-C) jaoks, kuna vastuvõtt oleneb sisseehitatud digiboksi poolt toetatavatest standarditest.

================================================

Kui sa nii teadlik oled, et midagi pole tarvis, siis mul on tõest vaja ainult KULDKALAKEST, kes täidaks soovi vaadata TV-D ilma KAABLIT vedamata ja seadmeid selle kaabliga ühendamata.
 
Olen ärritunud 25. jaanuar 2017, kl 05.00
Olen pool ööd ajanud taga mingeid tehnilisi termineid ja seadmeid, millest mul pole teadmisi, aga seda tean küll, et

kui majja panna kraanikauss ja segisti -- siis vett ei tule, sest veetorustikku ei ole paigaldatud!

Ja seda ütleb mulle lihtne loogika.
 
ehh 25. jaanuar 2017, kl 07.57
Eramajades - eriti uutes piirkondades - pole üldse Starmani võimalust, ainult Telia on ja kogu moos. Elame 5 km Tallinna piirist ja meil on ainult Telia.
 
Kuulge kudumisklubi, mis copy-paste! 25. jaanuar 2017, kl 12.19
pange prillid ette, kui Starmani esilehel KÕIGE SUUREMAT TEKSTI ei ole võimelised nägema või aru saama! :D :D
Starman, Teenused, Ülevaade:
Sinu käik: vali endale ise sobiv üle õhu leviv teenus
Zoom ?!? lisaks:
Starman TV Everywhere
Alustuseks loe ajudega ka uuesti Starbox ja WiFi - Starman ja odavam kah
23. jaanuar 2017, kl 18.11,
Kus mul autos või rannas see kaabel peaks olema, pesulõksuga tagumikus või?
 
viimasele 25. jaanuar 2017, kl 18.51
kas see õhukaudne käibki antenniga?
 
Kus selliseid toodetakse? 25. jaanuar 2017, kl 20.53
Kui sa tekstist aru ei saa, siis helista Starmani klienditeenindusse!!!
 
Röh-röh 25. jaanuar 2017, kl 20.55
Jah, mul on rannas ühe ahvena küljes antenn ja üks tuvi lendab auto järel teise antenniga!
 
tseakõsele 25. jaanuar 2017, kl 22.43
Kui sa signaali saad läbi arvuti, siis nii ütlegi.
 
Mõistlik 25. jaanuar 2017, kl 23.11
ehh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Eramajades - eriti uutes piirkondades - pole üldse
> Starmani võimalust, ainult Telia on ja kogu moos.
> Elame 5 km Tallinna piirist ja meil on
> ainult Telia. >>>


See on ainus mõistlik jutt.
 
Tarkpea 25. jaanuar 2017, kl 23.20
Ajamasin 23. jaanuar 2017, kl 21.38
Kuule, mine ikka Starmani lehele ja tutvu võimalustega, tegelikult ka ja ära enam seda kaablijuttu aja siis! :D


Kus selliseid toodetakse? 25. jaanuar 2017, kl 20.53
Kui sa tekstist aru ei saa, siis helista Starmani klienditeenindusse!!!


Õhust tuleb signaal, OK, KUHU ta tuleb? Peab ju olema vastuvõtja? Mis on vastuvõtjaks?
Starman seda ei seleta! Vähemalt mitte arusaadavalt.

Minul on arvutis internetipulk (Starmanile mittesobiv), kuhu tuleb signaal ja ma ei taha seda muuta, samuti ei taha TV pärast uut arvutit osta.
 
kooliskäinu 26. jaanuar 2017, kl 14.30
Röh-röh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jah, mul on rannas ühe ahvena küljes antenn ja üks
> tuvi lendab auto järel teise antenniga!


Kle, kalamees, igas moblas on antenn sees, kust sa seda levi siis näed?
Kõvad teadmised sul.:-D
Arvad, et majaseinast saab raha ja toaseinast tuleb elekter!!!!!!
 
Ära sa märgi! 26. jaanuar 2017, kl 15.03
Mis sajandil see koolitus toimus, et sarkasmist või irooniast polnud kuuldudki... veel...
Ja mis see SINU õpetus siis oleks? Mis sa tühja plagistad siin.
 
ja-jah :-D 26. jaanuar 2017, kl 16.35
Keegi teeb teema, kuna ta ei seedi reklaame, mina ka ei seedi.
Teine soovitab süüdimatult salvestada ja vaadata ilma reklaamita.
Siis on arutelu, kuidas seda salvestamist saada.
Seejärel mõni imestab: "Teil polegi mullivanni?" ehk imestab, et kui minul on, siis miks teil pole?
Lõpuks läheb nähvamiseks, et kes on targem.

Ehe teema kujunemine, nii ongi elus jutuajamistega.:-))
 
ela 28. jaanuar 2017, kl 09.43
Viimasega naeran kaasa:) Aga tähele panemata ei saa jätta halvustavat tooni esimesele reageerija puhul. Kas nii on tavaks ka silmast silma suhtlemisel?
 
Päris viimane küll naerma ei aja 28. jaanuar 2017, kl 17.55
Midagi teemast ka öelda oskad?!?
Kus sa, kus sa, ainult tüli üles kiskuma ja ikka kakelungi jätkama! :(
 
naljavend 28. jaanuar 2017, kl 19.16
Mul on ainult üks antennike pööningul, näen kuut kanalit,ja igasugused (kaabel)teenusepakkujad ei pea minu pealt teenima, nii kaua, kui see vähegi võimalik. Kui juhtun telekat vaatama ja mingi tüütu reklaam tuleb, tegelen millegi muuga, kogu lugu. Mitmeid saateid on üldse lihtsam hiljem arvutist vaadata.
Imelik on see, et kellegi arvelt reklaamirahad üldse laekuvad,kuigi enamik normaalseid inimesi väldib reklaami, nagu katku. Kas keegi teab kedagi, kes teab kedagi, kes reklaami mõjul päriselt rohkem näiteks coca colat jooma hakkas?
 
mnjah 31. jaanuar 2017, kl 14.47
Aga tänu reklaami mõjule on alateadvuses see Coca Cola ja seetõttu võib jääda RC Cola ostmata. Reklaam ei peagi meeldiva emotsiooni tekitama alati, vaid peab lihtsalt meelde jääma.
 
Barbi 23. veebruar 2017, kl 19.08
Mind ei sega see 10 min reklaami saate vaheajal, selle ajaga jõuab õuest puud tuppa tuua, supi valmis keeta, mehe rahuldada jmt. Mind häirib pigem see ekraani ülaserval nurkades jooksev reklaam, nii paremal kui vasemal. Keset saateaega reklaamitakse mingeid teisi tulevaid saateid või hasartmänge. Kas ometi ei kehti miski seadus, et saate ajal ei tohi reklaami näidata?
 
No ole nüüd, 26. veebruar 2017, kl 14.43
Barbi ja elab puuküttega onnis? Keedab kiirnuudleid?
No muidugi see on küll õige, et meest , kes isegi puid tuppa ei too, pole mõtet oma hargitamisega "erutada", sest see joodik ju minutitki ei jaksa! :D
Aga pane endale ikka õige alias, maniila või muu sihuke...
 
See pidev lolluste ja sigaduste 26. veebruar 2017, kl 14.46
õigustamine ongi tüüpiliselt iseloomulik orjakarja, penskaritest heegelklubi liikmetele, kahjuks!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!