Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
koos tähtedega
 
tänased tantsud 15. oktoober 2006, kl 21.33
Tähismaa oli täna nagu ümber sündinud, väga kenasti tantsis
aga no Savipätsi prouhen.. täitsa häbi oli kaeda

ja Kristiina on täna 100 % parem!
 
kats 15. oktoober 2006, kl 21.45
super kerli padar ja martin parmas!!! jälle!
minu plussid ka erki noolele.
vilja kahjuks kui puuslik:(
 
Ka vaatan 15. oktoober 2006, kl 21.45
Kahjuks jäi esimene paar nägemata aga otsustades punktide järgi pidid nad ikka megalt tegema.
Samas juba teist saadet järjest tuletab see Heinmetsa "ja nüüd tagasi sinu juurde Mart" häirivalt meelde Bridget Jonesi kuulsat lauset "And now...back to the studio" :-)
 
kats 15. oktoober 2006, kl 21.47
no lubasin eelmisest korrast riisalut toetada, kuid tänane pisike toetus ka neile.
 
kats ja kordus 15. oktoober 2006, kl 21.51
st lubasin riisalut mitte toetada
 
Ehh 15. oktoober 2006, kl 21.53
No krt miks on vaja reedale seda vanust kogu aeg nina alla hõõruda?
 
delfimutt 15. oktoober 2006, kl 21.57
Las räägivad ja ütlevad vanuse ka välja,kui ise oled välimusega rahul ja näid 15 aastat noorem,siis on väga uhke tunne. Reet tantsis hästi,kuid Viljas olen pettunud. Gerli on super ja Erki oli hea.
 
to ehh 15. oktoober 2006, kl 21.58
no vanust rõhutatakse ikka selleks, et kaastunnet äratada:)

aga mulle miskipärast meeldivad seal inimesed, kes mulle muidu pole sümpatiseerinud. et siis riisalu ja padar. riisalu selle pärast, et ta on totaalselt andetu aga püüab nii kangekaelselt ja järjekindlalt, et teeb seal nii mõnelegi ära ja eks tal vaja ka eelarvamustega rinda pista.

padar meeldib selle pärast, et tal on mõnus särts selle partneriga ja nad kohe säravad seal põrandal. padari pärast vedasingi ennast teleka taha täna üldse, niiet edu neile.
 
aizberg 15. oktoober 2006, kl 22.18
kahju, et tarand välja langes, tänase tantsu järgi oleksin vilja välja praakinud. Aga noh, show on show. Gerli, Mikk ja Ingrid olid tasemel, ka tarand tantsis hästi, aivar tunduvalt paremini, kui eelmine kord, reet ka päris hästi. Erki üllatas, sai oma keha veidi rohkem liikuma. Vaatame, mis edasi saab.
 
liss 15. oktoober 2006, kl 22.18
nonii tulemused käes. see, et vilja edasi sai oli küll karjuv ülekohus, samas aga etteaimatav.

keskerakonnas on ju vist nii, et enne kui mingi telesaade tuleb, kus mõni kesik püünel, siis saadetakse liikmete listi kiri a la nüüd, lambad, telefonide juurde.
 
Mulle 15. oktoober 2006, kl 22.18
meeldis Gerli Padar.täna oli Tarand küll parem kui Vilja savisaar.Tarandil oli vähemalt kehakeel olmas.
 
Talvike 15. oktoober 2006, kl 22.20
Eelmises saates säranud Vilja oli nagu ümber muudetud, nii puist tantsu pole näinudki. Mindki üllatas meeldivalt Tähismaa tants, eelmine saade oli ju lausa jube ja Riisalu oli ka edusamme teinud. Võibolla ongi asi nii, nagu üyles Tarand, et alles nüüd hakkavad tantsust mõnu tundma...
 
Styg 15. oktoober 2006, kl 22.27
Viljast oli suisa kahju, valssi tantsis ju päris kenasti, aga tänane oli ikka valus vaadata. muide, ega Reet parem polnud, vahe vaid kava ülesehituses ja selles, kuipalju seda suutmatust näidata lasti. Reet tegi vast kaks sammu, suurema osa ajast oli niisama. au ja kiitus Korotinile, kes vanainimest päris naerualsuseks teha ei lasknud!

Tarandist on kahju. tal ju nagu juba hakkas tulema lausa. :/
 
jummi 15. oktoober 2006, kl 22.28
Mul on Indrekust kohe kahju, ta oli väga tubli. Aga Vilja oleks ikka ausalt pidanud välja minema. Asjatundjatest žüriilt sai nemad kõige vähem punkte. Aga kesikud muidugi käsutati viljat toetama. Juba pilt oli, nii puine ja kleit oli ka kole. Eks tal juba see keskealise priskus paistab välja ja selle kleidiga eriti.
 
ei 15. oktoober 2006, kl 22.31
Ma pole üldse Vilja poolt, kuid ei tasu olla tema figuuri suhtes ebaõiglane, väga kenad jalad ja keha ka täiesti tasemel. Paraku ei ole ta tantsunaine, selleks puudub vajalik emotsionaalsus, poliitikuna on tal mask ees.
 
Miki 15. oktoober 2006, kl 22.37
no kui Gerli tantsis, siis tuli kohe külmavärin peale. ikka nii ilus on vaadata (ja kadetseda :) kui teine midagi ilusat-ilusti teeb. tantsu lõppedes kohe plaksutasin vaikselt :)
 
kui 15. oktoober 2006, kl 22.38
mina oleks pidanud tantsima seal;arvan;et oleks sama puine olnud kui Vilja,paljast hirmust juba.
 
auguraud 15. oktoober 2006, kl 22.39
Padar oli üle kõige ja Vilja ei kõlbanud kuskile, Reet seisis täitsa paigal kogu aeg, Korotin kiimles nagu kass ümber palava pudru (antud juhul Reeda)
 
aizberg 15. oktoober 2006, kl 22.45
tegelikult on nad ju kõik publiku ja esinemisega harjunud inimesed, ei tohiks nii kergesti krampi minna. Vilja valmistas pettumuse, kuid kui kava oleks tõesti veidi teisiti üles ehitatud ja riietus maitsekam, oleks kindlasti mulje parem olnud. Arvan, et rahvas ei osanud tarandi väljakukkumist oodata, seepärast anti rohkem hääli nendele, keda see otseselt ähvardas- aivar, näiteks. Viimasel hetkel veel lootsin, et reet langeb välja, aga noh, läks niipidi.
 
naine100 15. oktoober 2006, kl 22.56
just, selles see asi oligi, et keegi ei osanud kartagi, et Tarand välja kukub. Vilja oli "puine" küll, aga ta ju ennem juba ise ütles seda, nii et enesekriitika on olemas, ta teadis seda. Reet oleks võinud koju minna, Tarandist on hullult kahju.
Aga minule Riisalu meeldib - nagu Kalad...
 
sass 15. oktoober 2006, kl 22.57
parteidega küll pole seal miskit teha,peab ikka tantsida oskama.tarandist väga kahju.vilja tantsis eelmine kord väga ilusti aga täna...reet ei pidanudki tantsima..padar väga hea ikka algaja kohta.üldiselt väga ilus saade ikka.kanal 2 teeb kõigile selle saatega ära.
 
saatejuhtidest 15. oktoober 2006, kl 23.03

Kõigesuurem pugeja oli vilja ees Sander. Või oli see iroonia?

Hea, et see aigro ajapuudusl lõpu välja jäeti. Hea eksperiment, võiks jäädagi nii!!! Sander saab ka üksi hakkama ilma selle ilmetu pulstunud karvaga halli hiirekeseta Nagu teleris ei tehtakski reklaami juukseravi vahenditele, kõik reklaam jookseb tühja, kui selle peale näidata aigro pulstunud karva.
Eelmine kapsarull aigro pea kohal oli isegi parem.
 
oh seda häbi! 15. oktoober 2006, kl 23.07
tõesti, Sander oli ikka labasuse tipp Reedale selle vanuseasjaga nüüd niimoodi..
 
Ilma Tulits 15. oktoober 2006, kl 23.08
Viljal puus üldse ei liigu? Kas tõesti kogu aeg teinud ainult minette?

Viljal jälgid konnakoe värvi PAJALAPID rindade kohale seotud. Äärmiselt inetu kleit, ka mehe samades toonides dressipluus polnud parem .

Liikumiselt vilja apppsoluutne kummut!!!Selle kummuti lükkasid järgmisse vooru kesikute nobedad näpud.
 
to oh seda häbi 15. oktoober 2006, kl 23.08
Mis ta siis tegi?
 
aizberg 15. oktoober 2006, kl 23.16
ei teinud see sander midagi, ütles lihtsalt valjul häälel välja selle, mida paljud salaja mõtlevad. Loomulikult on ta küpses eas daam, pealegi vanaema ja olgu ta nii ettevõtlik, kui tahes, vanus jääb vanuseks ja üldse, see pole ju mingi saladus, kui vana neist keegi on, milles sa seda ninaalla hõõrumist nägid? Mulle isegi meeldis reeda ilmemuutus nende sõnade peale. Minu meelest ütles tael palju s.temini ja sander leevendas hoopis seda ütlemist.
 
ebaõiglus 15. oktoober 2006, kl 23.22
Indrek Tarand oli nagu post, mille ümber partner väänles. Aga ikkagi parem kui Vilja, aga öelge siis veel, et poliitika ei mängi mingit rolli. Pole kahtlust, et nobedate näppude teene:( Kunagi tabati isegi muidu soliidne Sven mikserdamiselt kesikute peakorteri arvutil.

Reet oli igati tublim kui Vilja ja Indrek, vähemalt olid sügavad painutused ja olgem ausad, kui paljud noored neiudki suudavad spagaati teha nagu Reet seda harjutussaalis tegi.
Reeda vastu on austet publikum liiga ebaõiglane. Ka mina ei talu Reeda nonstop mölapidamatust, aga siin tantsu ajal on tal õnneks suu kinni ja liikuvuselt on ta paljudest noortest parem, nii meestest kui naistest.

On armastusväärseid vigu ja väljakannatamatuid voorusi ja selle viimase tüüpiliseks näiteks on Ants Tael.
 
myhakas 15. oktoober 2006, kl 23.22
Gerli oli syper. Siis meeldis Ingrid ja proua Reet!
 
lii 15. oktoober 2006, kl 23.27
Juhmakad,kui vanale naisele,kes hea välja näeb öeldakse vanust ette või räägitakse sellest,teeb see ainult headmeelt. Noortele on see sõna "vanus" juba surma eelaimndus.Just tulebki nimetada ja kas mitte Tähismaa juba 47 pole? Aga vaadake, mis välimus, mis keha!.
 
to lii 15. oktoober 2006, kl 23.30
Minu arust Ärapanijas pandi mööda, Tähismaa peaks ikka 37 olema.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!