Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
koos tähtedega
 
ak 17. oktoober 2006, kl 13.17
Ühinen leia arvamusega. Vaatasin ka eelmisel kevadel soomlaste varianti, no kahtlaselt palju pealtnäha justkui juhuslikke sarnasusi tuleb välja. Kindel on see, et paaride varikul on mingid "vanusekvoodid", üks peab ilmselgelt nö vanake olema ja ei imestaks kui Reeda väljalangemine veel üsna mägede taga on (Soomes jõudis näiteks finaali välja, ja ka seal oli ikka tõeline kirgede möll, et mida seal siis ikka tegelikult hinnatakse). Kindlasti on ette kirjutatud ka kriitiline žürii. Ei imestaks isegi selle üle, kui lausa teadlikult levitatakse juttu, et mingi paari vahel on "midagi enamat" tekkimas. Meil Gerli ja soome ajakirjanduses käis võitjapaari võimaliku salasuhte ümber selline trall, et anna ikka olla. Aga kõik see tõstab ju reitingut.
Ja kuigi ma pole mingi Reeda fänn, siis tõepoolest tema välimuse juures tuleb pigem kasuks, kui rõhutada, et vaadake milline vanaema!! on tubli jah!!
 
auguraud 17. oktoober 2006, kl 19.05
ak-le

kas sa viimast kroonikat või justi oled näind? täna poes nägin vilksamisi ühte neist ja esikaanel oli jutt, et Gerli tantsis end oma partneri südamesse vms. Jäi mulje, et juba ongi mingi (sala)suhe tekkinud
 
masendus 18. oktoober 2006, kl 00.37
reet on õuduse tipp. mine koo sokki! julgeb hüüda, et tehke järgi! help mii! puine muti ja kogu jandist tüdineb poole tunniga. ma ei vaata seda saadet enam...kehvalt õnnestunud kraam. tähti seal ju pole!
 
to- masendus 18. oktoober 2006, kl 13.41
Ma kardan,et sina oskad vaid kritiseerida,tegude juures jääksid hätta,ega suudaks sedagi mida Reet!
 
*** 18. oktoober 2006, kl 15.53
saade on hea, aga paar osalejat on vastumeelt. Loodan, et neil läheb kehvasti, teistele pean aga pöialt.
 
erle 20. oktoober 2006, kl 12.24
Televaatajate hääled võiksid olla "nähtavad" saate lõpus - et nagu eurovisioonil on tabel, kuhu algul pannakse žürii punktid aj siis lisatakse telefonihääletuselt saadud punktid. Huvitav oleks ju näha, kes kui palju hääli saab ja siis oleks ka väga kiirelt selge, kui palju poliitikat asjas mängus on....
 
TH 21. oktoober 2006, kl 10.04
leia (23:44)
...Ja fakt on see, et reeda väljanägemise juures hakkab vanuse väljaütlemine pigem juba plussiks muutuma...

Nõus Sinu arvamusega:)
 
vaatleja 22. oktoober 2006, kl 11.05
Soovitan rohkem jälgida hindeid, mida kohtunikud panevad, mitte siiraid või vähemsiiraid kommentaare. Minu meelest Tael on väga soliidne ja mõõdukalt karm, hindamisel õiglane. Aga Klandorf andis Viljale mitu punkti rohkem kui Tarandile. kui siin pole mängus poliitika, mille põhjal siis hindamine käib? Olen nii vihane, et üks atraktiivsemaid paare välja hääletati. Klandorf pluss kesikute häälemasin saavutasid eesmärgi. Ja milline tuntud perekond on täies koosseisus saate tegemisega seotud?
Räägitakse, et Reet oli ainuke kuulsus, kes innuga ise saatesse pressis, võibolla sellest ka julgemad kommentaarid saatejuhtide poolt.
 
vaataja 22. oktoober 2006, kl 15.35
Sinu viimane lause on kuulujutu tasemel levitatud.
 
vupsa 22. oktoober 2006, kl 16.49
Miks peasks kaks vallalist salasuhet harrastama? kui on suhe, siis on ja kõik. Salasuhe ikka niuke halva maiguga asi.
 
ilus 22. oktoober 2006, kl 23.52
Ilus ja kurb. Kahju, et inimesed välja langevad. Kes on järgmine?
 
leeloi 23. oktoober 2006, kl 00.04
Mõnus saade. Ometi midagi tõsiselt head pühapäeva õhtul. Kahju, et iga saatega tantsijaid vähemaks jääb. Võiks ju olla, et kõik paarid tantsivad kõik saated ja lõpuks kogunenud punktisumma paneb asjad paika.
 
vaataja 23. oktoober 2006, kl 13.14
rõõm on näha tantsijate arengut. Gerlil on annet. Reedal puudub enesekriitika, Ärapanijad panid nii nagu Reedake vääris.
 
Kati Kangur 30. oktoober 2006, kl 23.20
Minu arust läheb Aivar Riisalul iga saatega aina paremini.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!