Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
ohtlik lend
 
ei tantsi tähtedega 15. oktoober 2006, kl 23.16
Kas keegi veel "Ohtlikku lendu" ka vaatab ja mis arvate ka?
 
huh 15. oktoober 2006, kl 23.26
Jaan Rekkor oli täna küll suurepärane.
 
kristel 15. oktoober 2006, kl 23.30
Mina vaatan ja meeldib väga. Näitlejad, tegevustik, tekstid - tõeliselt hästi tehtud hea sari.
 
Pealtvaataja 16. oktoober 2006, kl 00.23
Vaatasin Lennu alguse, homme õhtul vaatan terviklikult. Üks parimaid saateid viimasel ajal.
Samuti Mõrvad jäi täna vaatamata, sest Tantsud näpistab sealt alguse ära.Vaatan homme hommikul.
Tantsud teeb Pealtnägijale ära!
 
ellu 16. oktoober 2006, kl 01.02
ohtlik lend ruulib :D üle pika aja on üks sari paelunud mind .. juba ootan järgmist osa ;)
 
Heli 16. oktoober 2006, kl 12.46
Mina vaatan ka,see on supersari!
Tantsud tähtedega algust ei vaata,seal nagunii pool saatest reklaam,seega palju ei kaota.
 
jep 16. oktoober 2006, kl 12.56
minu uus lemmik! esimest osa ei näinud ja teise alguses klõpsisin niisama kanaleid kuni sattusin ohtliku lennu peale.
marko matvere on lausa loodud machot mängima :)))
kahju, et ainult 12 osa on...
ootan põnevusega järgmist osa.
 
siilunäru 16. oktoober 2006, kl 13.29
Minu lemmik ka ja ma armastan väga Pärnu linna :)
 
mhm 16. oktoober 2006, kl 14.15
Küsimus pärnakatele
Kus need eilses osas näidatud varemed-koopad on?
 
jah 16. oktoober 2006, kl 14.57
igaljuhul mitte raekülas
 
kelli 16. oktoober 2006, kl 21.52
on tõesti hea sari. iga kord kui vaatan on muie näol. head näitlejad ja hea tekst on need, mis paeluvad.
 
!? 16. oktoober 2006, kl 22.43
no ei saa ju vaadata, kui Kanal 2 NIISUGUST shhõud näitab!!!!!
 
to !? 17. oktoober 2006, kl 11.38
metsa see NIISUGUNE shõu :)))
 
õnneks 17. oktoober 2006, kl 12.03
on olemas videomakk ja midagi ei jää nägemata - ei tantsud, Ohtlik lend, Midsomer ega ärapanijad. Otse jälgin ETV-d, videos hea reklaamipausid edasi kerida.
 
hmmm 17. oktoober 2006, kl 12.20
vaatan alati ja kui ei näe, siis esmaspäeva öösel kordust vaatan kindlasti
 
ak 17. oktoober 2006, kl 13.20
Olude sunnil pidid viimane kord ka "tantsud" linti võtma ja ilmselt teen seda ka edaspidi, sest neid reklaamipause ei suuda keegi ära vaadata. Ise on ajaga absoluutselt ummikus ja siis näidatakse veel veerand tundi reklaami ka. Aga no muidugi, kesse siis reklaami tohib kärpida.
 
miia 17. oktoober 2006, kl 13.57
No tõeliselt hea sari,ma nii Matverest vaimustuses, kõik ütlemised tegemised sharm, seksapiilsus kõik on viimasepeal! Kes rez.on ei ole välja lugenud kohe ümberlülitus Tantsudele see samuti vaatamist väärt show.
Tubli Eesti meedia areneb!
 
kriss 18. oktoober 2006, kl 10.46
juhtusin ka täitsa JUHUSLIKULT kaks nädalat tagasi pühapäeva õdakul enne magamaminekut teleka ette ja olin oma südame kaotanud...kui ikka üks "ohtliku lennu" taoline krimisari suudab minusuguse telekapõlguri lihtsalt lambist ühe silmapilgu jooksul telepurgi ette naelutada,siis selles sarjas ikka midagi on.
kahjuks nägin ainult kahte viimast osa:seda naistevahetuse mõrva ja kunstikurjategija osa.
kuid edaspidi vaatan kindlasti sihilikult-liiga põnev stsenaarium ja kihvtid osatäitjad selleks,et eetriaeg ära unustada.
 
.. 18. oktoober 2006, kl 16.15
njahh a siiski kus need varemed asuvad...elan raekülas a ei tea küll sellist kohta
 
reval 18. oktoober 2006, kl 17.22
Ei taha küll pettumust valmistada, aga need "koopad" asuvad tegelikult hoopis Tallinnas... ;)
 
lendur 19. oktoober 2006, kl 20.45
to kriss

Ohtliku lennu rež on Ain Prosa (teeb ka Õnne 13 praegu).
 
mina 21. oktoober 2006, kl 19.44
vaatan.Hea film( operaator, sisu, näitlejad jne.)
 
mammi 22. oktoober 2006, kl 00.13
Tõesti megahea sari!Ja Marko Matvere on näitleja suure algustähega !Piilusin neid tantse ka kanal 2 st aga Ohtlik lend on ikkagi parem!
 
Imbi 22. oktoober 2006, kl 07.56
ma mingit tantsusaadet ei tea, aga Ohtlik lend on väga hea. Hakkan seda lindistama sõbrantsile ka (elab Soomes, kehv levi).Kui mina vaevun midagi lindistama, siis on juba hea asi.
 
ka fänn 22. oktoober 2006, kl 18.21
Ühinen kiidulauluga. Hetkel kindlalt parim eestikeelne sari. Väga head näitlejatööd, huumorit, põnevust, seksuaalne pinge peaosatäitjate vahel jne...

Sattusin ise ka juhuslikult vaatama, nüüd ei suuda mitte mingisugune tantsud tähtedega mind sellest eemale hoida.

Kas tõesti ainult 12 osa?? Siis küll kahju.
 
jääsus 23. oktoober 2006, kl 15.59
No on maitse inimestel :(. Vaatasin kas elle kiidulaulu peale siis eile ja - nii igavat mõttetut eestimaist seriaali polegi näinud vist. Kusjuures film Libahundi needus suht sarnane ka, aga hoopis põnevam.
 
:o 23. oktoober 2006, kl 16.07
mulle meeldis eile, kuidas rekkor säras nagu kinder bueno :)
 
Õuduses 24. oktoober 2006, kl 15.30
Õudukas :(.
 
sirts 25. oktoober 2006, kl 20.18
mulle meeldib.väga.
 
tii 28. oktoober 2006, kl 11.14
Mulle ka väga meeldib. Ainult lõputiitreid võiks lõpus aeglasemalt näidata - ei jõua kõiki näitlejate nimesid lugeda. Aga tahaks väga teada, sest palju on neid, keda ei tunne, aga kes tegelikult hästi mängivad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!