Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
MIKK SAAR
 
näu-näu 06. november 2006, kl 16.23
HÄÄLETAGE MIKU POOL.KUJUTATE ETTE,ET TA OLI KAHE VIIMASE SEAS????USKUMATU,TEMA TANTSUOSKUSTEGA.....:(
KÕIK KES TAHAVAD ET MIKK TANTSIKS GERLIGA VIIMASES SAATES:




ANDGE TULD!!!!!


PS.miku poolt ikkagi!!!!!
 
helmar 06. november 2006, kl 16.24
ja-jah....hääletame see nädal kõvasti tema poolt.
Tõsisel kaah,kui te tahate et ta tantsiks edasi.teeme selle asja see nädal ära ja kõik!!!!
samad sõnad


ANDKE TULD
 
natasha 06. november 2006, kl 22.16
need 2 postitust on sama inimese poolt kirjutatud? või ma eksin?
 
Maaja 06. november 2006, kl 22.35
Ei vist, see teine oskab natukene paremini eesti keelt :D Issand, mis kääbikuid ikka internetis ringi rändab.
 
pettunu 06. november 2006, kl 23.17
saarel oli väga hale samba. eelusi on ju rohkemaks.
 
armastan Kala-mehi! 06. november 2006, kl 23.26
aga mulle MEELDIB Riisalu!
Ja Kaalusid ma jälestan (mu oma poeg ka Kaalud)!
 
hm 06. november 2006, kl 23.35
et siis jälestad oma poega? või mida peaks siit välja lugema?
 
armastan Kala-mehi! 06. november 2006, kl 23.51
HM
siit peaks välja lugema seda, et ma mitte kuidagi ei suuda Mikk Saare poolt hääletada! No ei saa, käsi ei tõuse, sest ta lihtsalt ei meeldi mulle. Mulle ei meeldi Kaalud, nad on niiiii mõttetud. Jah, mu oma poeg on ka mõttetu, tühi koht, meest ei kasva temast iialgi, kurb, aga tõsi. Välimus on viimase peal, aga sisu ei ole.
 
krõll 07. november 2006, kl 08.22
Hei-hei! Mõttetu koht tülitab! Äkki mõni laseks oma kõvaketta puhtaks, või vähemalt defragmentida, enne kui sõna võtab teemal, millised inimesed on mõttetud. Eriti, kui hindamise aluseks võetakse horoskoop.
Kui ei meeldi, siis ei meeldi - horoskoobimärgiga pole siin msikit pistmist. Aga pole vist mõtete seletada - nüüd vudinal aurafotot tegema, kõik see naispere! Ja vaadake, laske oma lapsest ka teha ja kui see pilt midagi paha näitab, siis andke laps lastekodusse, mis siin ikka jamada, niikuinii asja ei saa.
 
... 07. november 2006, kl 12.04
ahh...mul jummala pohh,kes seal tantsib....olgu või kärna-ärni
 
M. 07. november 2006, kl 12.08
Hääletame jah Miku poolt, ta tantsib ikka väga hästi ja on eriti nunnu ka! Mikk Saar saate võitjaks! :)
 
lklkjkj 07. november 2006, kl 12.35
Mikk ja tema partner läksid eile mütsiga lööma, mul on hea meel, et kohtunikud ei andesta neile nö "lati alt" läbi minemist
 
kati 07. november 2006, kl 14.29
peaks vist küll miku poolt hääletama, sest tubli poiss ju, tantsib kõige paremini ja kena on ta ka. kas ta on kaalud? no siis on selge, et ta nii šarmikas on...
 
teadmiseks 07. november 2006, kl 20.33
Mikk ei ole inimesena üldse nii tore ja hea kui mõni siin arvab.....
 
mulle 07. november 2006, kl 21.43
tema tants küll meeldib, aga eks arvatakse, et ta ju niigi tubli, milleks helistada. Ja sinna see läks- seega tuleks ikka helistada neil, kellele ta meeldib. Eraelu ju tantsusaadet ei mõjuta.
 
Kaie 08. november 2006, kl 02.17
Kaalud on alati tegijad olnud ning naeruga on samad lood,vastavalt tantsule on ka emotsioonid nähtavad.Tean rääkida oma poja kogemustest,ta samuti kaalud ning tegelenud võistlustantsudega 7.aastat,äärmised kohtunikud liigagi tuttavad.Nad teavad oma tööd ning hindavad kõike,olge naeruga lahkemad-särage,see soojendab kohtunike südameid,pooled punktid sellega juba tagatud.Jõudu ja vastupidavust lõpuni,samas võtke seda kui meeldivat kogemust,mis jääb eluks ajaks meelde ja külge,tants kaunistab inimest!
 
Kaie 08. november 2006, kl 02.22
Autor: Kaie
Aeg: 11-08-06 02:17

Kaalud on alati tegijad olnud ning naeruga on samad lood,vastavalt tantsule on ka emotsioonid nähtavad.Tean rääkida oma poja kogemustest,ta samuti kaalud ning tegelenud võistlustantsudega 7.aastat,äärmised kohtunikud liigagi tuttavad.Nad teavad oma tööd ning hindavad kõike,olge naeruga lahkemad-särage,see soojendab kohtunike südameid,pooled punktid sellega juba tagatud.Jõudu ja vastupidavust lõpuni,samas võtke seda kui meeldivat kogemust,mis jääb eluks ajaks meelde ja külge,tants kaunistab inimest!
 
ehee 08. november 2006, kl 10.36
11-07-06 20:33 Teadmiseks kirjutajale

Vaeseke, vastamata armastus, jah?
 
hm 08. november 2006, kl 15.11
ma ikka ei saa aru, kuidas mõni tuleb delfisse rääkima, et tema poeg on mõttetu ja tühi koht, sest ta on kaalud.. get a life
 
......... 08. november 2006, kl 18.07
On ikka kirjaoskamatuid inimesi tänapäeval piisavalt. Kui oled tantsuteemast kauge inimene,hoia parem suu kinni.
 
rõõmsameelne 08. november 2006, kl 18.16
Toetan igati julgelt neid,kes teevad tantsuga nii tööd kui on lihtsalt harrastajad. Kes seda leiba pole maitsenud,ei oska selle lõpptulemust mitte kunagi hinnata,tal mõistus lihtsalt ei küüni sinnani kuhu peaks.
Kaie jutt annab julgust oma poja näol,et Mikk ikka lõpuni säraks ning võitjana väljuks,saage asjadest lihtsalt õigesti aru.
 
Kiisu 08. november 2006, kl 19.10
Mikk Saar on niiii kena:) täpselt minu maitse.
 
nbv 08. november 2006, kl 21.06
Ei raiska oma raha selle saate jaoks aga mulle meeldib Padar vist isegi rohkem tantsude suhtes.Ta tundus algul selline nagu pontsakam.Aga nüüd vaatad et vau.Ilus keha ja veel ilusamad tantsud.
Mikk jah kena noormees.Jatantsib ka tõesti ilusti kuigi viimane saade läks käest ära.
Riisalu on naljanina.Väga koomilt tantsib.Samas armas
Erki Nool,ei ole nagu suurem asi
 
Maie 09. november 2006, kl 16.57
See Mikk on küll erilise jobu olemisega, Padar aga OK
 
krissu 10. november 2006, kl 00.58
mikk ja olga tuld juurde ja võiduka lõpuni,hoian pöialt teile.
 
kramm 10. november 2006, kl 11.00
aga mulle Mikk Saar just välimuselt ei meeldi - imal moosinägu.
mina tema poolt ei hääleta.
 
neiu 12. november 2006, kl 20.38
nõmedalt urgitseb hambaid keelega
 
kadri 12. november 2006, kl 22.37
Miks peaks mikk&olga võitma!?
ütlen teile:
1)kuna nad on terve aja jooksul hästi läbi saanud.
2) nad on koostööga nõus, nad toetavad üksteist!
3) nad ei kakle trennides niii tõsiselt!
4) nad on hingega asja juures!!!
*Gerly on juba väsinud! laske ta koju... ta on tõesti tubli! nemad mikuga ongi ainukesed edukad!

MIKK JA OLGA - pole parimaid!
 
kadrile 13. november 2006, kl 18.34
Ah sina oled siis Gerlilt kysinud,et tead,et ta koju tahab. Usun,et Gerli võidab-parim paar.
 
kiisu 13. november 2006, kl 19.57
Hääletan ka sellel nädalal tema poolt
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!