Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
Tantsud tähedega - Riisalu viimane möll
 
Tantsufänn 12. november 2006, kl 22.01
Aga saade lõppes lahedalt -
Riisalu sõnul vääris imetlust zhürii arenemine.
See oli lahedalt öeldud! :)
 
vaataja 12. november 2006, kl 22.09
Riisalust isegi kahju, oli lahe kloun. Täna oli aga suurepärane saade, sain rahulikult nautida, kuna Vilja oli väljas : )
Mart Sander oli eriti vaimukas ja ka kohtunik Tael.
Üldiselt meeldis kõik, v.a Kristiina jutt ja Miku ja Olga jive, kus kostüümid küll vaimukad, kuid Miku jalad tegid kehva tööd. Ime, et nad selle eest nii palju punkte said. Gerli rumba oli täitsa hea, oli raskeid kohti, mille ta suurepäraselt tantsis. Paarina on nad Martiniga imelised.
 
Tantsmaania 12. november 2006, kl 22.21
Täna oli jällegi päev, kus ootasin Miku ja Olga väljalangemist. Ketsides ja maikades tantsimine on võistlustantsust kaugel. Tean, et see pole puhas võistlustantsusaade, kuid ka sellel on omad reeglid ja seda tantsu oli minul kole vaadata. Ja nad ei liigutanud end ka sugugi üheaegselt ning hästi.
Väga meeldis Erki ja Ave Paso doble.
 
palle 12. november 2006, kl 22.21
tea, kas gerli ja martin tülli pööranud, lõke nende vahel hõõgub veel vaevalt. martin professionaalina oskab seda peita, gerli ei suuda kuidagi omasid peita.
 
gerli vingus nägu 12. november 2006, kl 22.27
Mulle on alati Gerli esitused meeldinud,kuid need treenigsaali klipid jätavad temast selline pideva vinguja mulje.Eriti just tänane... Kui teised saavad ilusti ja poolnaljaga raskustest üle,siis temal kaasas pisarad ja labased märkused,et eks kao siis oma Kaisaga tantsima??!! Inetu.Ja siistantsib põrandal oma võltslibeda naeratusega ,mis on kohustuslik ja kui on zürii kommentaaride koht,siis vaatab sellise sureva luige näoga.Suht segane sai aga loodan et sellisele käitumisele seal saates edasipidi ruumi pole.Hea tuju ja hea ahe aitavad rohkem,kui sea moodi kiunumine ja isklike solvangute loopimine:)))Edu allesjäänud paaridele:DD
 
ffff 12. november 2006, kl 22.30
mle see saade tohutult meeldib gerli ja martin on mu lemmikud nad on super lausa ja ilus paar.nad on nii armunud et seda on kohe läbi näha.hea et see kergats riisalu lõpuks välja läks ta ju tantsida yldse ei osanud oli nagu narr mul nii hea meel kohe olga on ka super ja ave.aga loodan et gerli võidab
 
asjalik 12. november 2006, kl 23.02
no kas see on neile otsa ette irjutatud et armunud on?
see ei ole üldse teiste asi, kas nad on armunud või ei! jätke nende eraelu neile endile!
ja riisalu oli lahe kuju seal tantsupõrandal, mis siis et vahepeal nägi välja kui puujalaga karu sojuzmultfilmist. ega kõik pole sündinud plastilise kehaga!

minge tehke järgi...ja ärge urisege nii palju!!!
 
Norija 12. november 2006, kl 23.15
Kas keelenäitamine nagu Riisalul on kohustuslik tantsuelement?
Lausa häirib!
 
tubli-- 13. november 2006, kl 00.02
Vot aga meeldis see klandorfi klannile ärapanemine nende kuulduste väljamõtlemisel reporteris - 10 pointsi saab.
 
Inks 13. november 2006, kl 02.22
Mulle tegelikult Riisalu meeldis, oli küll naljakas, nii karu tantsitamise moodi, aga ta tegi seda kõike väga püüdlikult ja lõbusa huumoriga, vahva!
Kahju, et ta välja kukkus, aga teised olid lihtsalt üle temast.
jah, see pole pullisaade, aga Riisalule plusspunktid minu poolt.
Meie mees mulle ei meeldinud, liiga labane oli, aga tantsimisega rehabiliteeris Riisalu end minu silmis.
 
to gerli vingus nägu 13. november 2006, kl 05.35
Mina näen ka nii nagu sina.
Aga mõni näeb KIRGE ja ARMASTUST ja LAAV STOORIT
http://woman.delfi.ee/foorum/read.php?f=25&i=161451&t=161451
 
??? 13. november 2006, kl 07.59
"jah, see pole pullisaade, aga Riisalule plusspunktid minu poolt."

mis saade see siis veel on, kui mitte pullisaade. Pühapäevane tantsukool algajatele? Figuuri ja kleitide kritiseerimise saade?
 
krõll 13. november 2006, kl 09.04
Oeh... tegin eile päev otsa tööd ja kui praegu paneks keegi mind rumbat tantsima, ma voolaks mööda põrandat ilmselt... Gerli ja Martin on minu lemmikud algusest peale, nad tantsivad koos superhästi. Et Gerlil on raske, on ka selge - laps, töö, esinemised, ja nüüd veel see saade ka. Ja tobedad nurgatagused soss-soss jutud a la KNR (Keegi Naine Rääkis) võiks ära jätta, kelle asi see on, kes keda armastab - ilus on ju, kui armastab, aga kui mitte - no ja mis siis?! Kelle asi see on...

Rumba oli fantastiline, arvestades Gerli ilmselget väsimust ja Martin toetas teda kenasti. Samuti aeglane valss - lihtsalt ilus. Aga Gerlil peaks laskma vist korralikult välja magada ja puhata. Teised allesjäänud paarid ei pääse ligilähedalegi! Ja mis vingus näosse puutub - Miku vingumine on märgatavalt vastikum, talt ei nõua keegi sellist perfektsust, aga ise ta kogu aeg nokib Olga kallal keelevigade pärast, ja fantaasiat vist ka napilt - nüüd on selge, et ta läheb lõpuni oma itaalia mafiooso imidziga.
 
hiline vaataja 13. november 2006, kl 09.10
Ehk ei kukutaks enam kedagi välja?
 
kas sa seda ei tea? 13. november 2006, kl 09.25
no kuulge,see on ju kõigest saade!Kõik nad püüavad ju kogu hingest,aga nad on tublid,et osalevad sellisel üritusel.On,mis on,aga kena on vaadata,kudas keegi pingutab või kuidas keegi tantsib.
 
tjah 13. november 2006, kl 10.36
ikkagi käib mulle närvidele gerli hoiak- ving ja komjant justkui käiks mäng mõia peale.. hale !!
tantsib hästi midagi poel ütelda
 
eks 13. november 2006, kl 10.58
tegelikult on küll armunud mõlemad ning hetkel õnnelikeimad inimesed (riisalu sõnad). nii et need naised, kes kõik riisalule hääli andsid võivad ta nüüd oma nimekirjast kustutada. kristina abikaasast on vaid kahju, kes seda kõike pealt peab vaatama. aga aivar ja kristina sobivad tõsiselt hästi, neil isegi sarnased näojooned. edu neile ja palju õnne!
 
muhv 13. november 2006, kl 11.38
Riisalu tõesti vist lootis oma imelike juttude pärast saatesse edasi jääda ,aga vist nähti teda läbi ja loobuti tema poolt häälekest andmast.Samas oli ta tubli ja jõudis ju kaugele aga ta läks ilmselt seda teed et lootis oma jutuoskusele liialt.
on ju ennegi lastud lahti kõlakaid et nad on paar ja eksid pahased ,meenutagem või sarja baar.seal ka püüti sellega saatesse edasi jääda ja mõnel see seal isegi õnnestus
 
suss 13. november 2006, kl 12.38
võiks kihla vedada, et kristina oma mehest varsti lahutab. kuigi riisalule meeldib ka abielunaistega elada. tema praegune vist ka abielus, kuigi mitte riisaluga........
 
mina 13. november 2006, kl 13.16
ikka ilus saade! erki nool oli niiii tubli!:) nii ilusti tuli saate teises pooles tants välja:) see paso doble või kuis iganes seda kirjutatakse! super!
gerli on tore- ta trennis on endiselt nagu tujukas kaisumõmm, veits kohmakas ja pirtsu... aga saates võtab end alati 100% kokku ja tantsib kui proff! see tema vastandlikkus on võluv! ja martin on tema kõrval selline rahulik ja püüab väga tema tujudega arvestada, mis on hooliv temast. kena paar!
muide mikk ei vingu üldse. olgal on selline omapärane eesti keel ja mikule teeb see pigem nalja ja ta püüab parandada. see ei ole vingumine.
headaega riisalule ja aitäh nii tublisti ja püüdlikult sooritatud kõikide tantsude eest, mis ta meile esitas:)
jään põnevusega ootama järgmist saadet!:))
 
sirts 13. november 2006, kl 13.58
kui Kristina abielu selle saate pärast kannatab,siis ainult meedia süü läbi.kõik müügiks.
 
huvitavaks läheb 13. november 2006, kl 14.38
Ma ei imestaks, kui järgmisel korral jääb sise hoopis Nool ja välja langeb üks senistest favoriitidest... Huvitav, mis tantsud järgmisel korral esitusele tulevad? Saate aeg ju sama, aga paare nii vähe - millega see aeg täidetakse?
 
to huvitavaks läheb 13. november 2006, kl 14.51
Järgmine kord kukuvad välja Gerli ja Martin ja finaal tuleb Noole ja Miku vahel. Kahju, et finaali ei jää üks naisstaar ja üks meesstaar vaid kaks meest, kes mõlemad tantsutasemelt kehvemad kui Gerli. Jah, ka armastatud Mikk on vaatamata oma muusikalikogemusele nõrgem tantsija kui Gerli. Vahe on selles, et Martin Parmas teeb Gerlile kavad, kus Gerli tantsib kui võrdne parner, aga Olga kavad on üles ehitatud Olga enda tantsule. Väga kahju, aga ma tean, et see läheb nii! Ja minu mõned üksikud hääled siin Gerlit ja Martinit ei aita.
 
lk 13. november 2006, kl 14.52
No mõni abielu oli ehk enne saadetki juba problemaatiline? Ega's kõik asjad pea saatest algama.
 
vingats 13. november 2006, kl 14.59
Ma ei saa aru, kuidas on võimalik keelt selgeks saada, kui keegi vigu ei paranda!? Kas vigade parandamine on vingumine? Pealegi on Olgal olnud aega keelt omandada küll ja küll, aga ta lihtsalt arvas varem ülbelt, et pole seda mõttetut eesti keele oskust vaja.
Viimane naljamees langes välja, järgmisest saatest läheb kõvaks andmiseks, ei mingit nalja enam.
 
R 13. november 2006, kl 15.46
Jaaa!Nüüd läheb asi tõesti juba põnevamaks.Ma isegi enam ei suuda aimata,kes see järgmine mineja olla võiks.Erkist oleks ikka kole kahju,sest tema areng on olnud tohutult positiivne.tema tase on Gerlile ja Mikule järgi jõudnud.Eelmist saadet vaadates,tundus aga et Gerli ja Mikk on väsimas.Olid ju nemad alguses teistest peajagu üle esimestes saadetes.Tahaks ikka et nad veel vastu peaks ja alla ei annaks.Tegelikult ei oska ma kelllegile neist pöialt hoida,toredad kõik.Edu!
 
õeh 13. november 2006, kl 16.04
.. aga martini käte vahel oleks isegi sel viimasel tantsul olnud.. uuuhh... :))
 
miisu 13. november 2006, kl 17.20
nüüd ongi keeruline - kolm lemmikpaari on saatesse jäänud. kahju, et ainult üks võitja on...
 
kakuke 13. november 2006, kl 17.39
kui ma õieti aru saan, siis on see tantsusaade. mitte kosjakontori saade. hinnakem tantsu, mitte ärge tehke lolle oletusi kes kellega käib. seljad vastamisi ei saa ju kõiki tantse tantsida. tüüpilised eestlased, ainult klats ja halvustamine. ise pole millekski võimelised.meie parim saade ja väga efektsed saatejuhid.
 
mumm 13. november 2006, kl 17.40
ma oln neid osasid juba näinud ja tean et gerli võidab oma paarilisega
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!