Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
Tantsud tähedega - Riisalu viimane möll
 
Yess 13. november 2006, kl 18.05
riisalu langes välja!!!! jube vend.
 
ahhaaaa 13. november 2006, kl 18.31
mumm,ah et otsesaatel on eellindistus--tänud vääga huvitava ja kosutava infi eest.Mina olen ka näinud,minu saate võitis ka Gerli,Mikk oli teine ,Erkki kolmas...
 
mina 13. november 2006, kl 19.00
:))) lahe kild- "ahhaaa"! ei see "mumm" tea midagist:))) saade on otse! siiani on ikkagi aus mäng käinud. läksid kõik need, kes pididki. ja tublimad neist on ju tegelt jäänud.
aga oli märgata küll, et gerli oli vässa ja mikk ka pisut. neil ju oma töö ka. kui esinemised tulevad vahele ja siis otse saatesse- loogish et väsind. kui mina oleks saates(hehhheeehheee) siis ma oleks ainuüksi sellest tohutust pingest juba väss mis väss... olen suht kindel, et saates osalejad, vähemasti mitteprofid staarid, ei loe komme, sest see frustrastreeriks hirmsasti... pärsiks.
aga ette-ennustada tõesti ei oskagi... jah, mikk ja gerli on proffessionaalsusele kõige lähemal. samas erki, kes on hoopis teisest valdkonnast, on nii kõvasti suutnud areneda ja tõestanud end samuti üliandekuses. nii gerlil kui mikul on lavakogemus olemas, nad on nooremad ja lavashow`ga sina peal- see on nende amet! erki nool on puhas sportlane. kes pole iial tantsuga tegelenud ega üldse tantsulise poolega, mida gerli on noorena viljelenud täiega (noorena peotantsu teinud), ja nüüd tegeleb ju artistina muusikamaailmas. ja mikk samuti tegeleb muusikamaailmas ja laval. erki nool mitte. temal vaid väga hea füüsiline ettevalmistus, aga seda staadionil, kus asi on tantsust väga kaugel. seetõttu meeldib mulle tegelikult erki pingutus kõige rohkem. temas ei ole üldse enam seda "karujalgsust". ta täiega OSKAB TANTSIDA! kusjuures on ka tema olemusest näha, et ta pole iial tahtnud saada tantsijaks ja see on talle täiesti uus koogemus:))) seetõttu ikka müts maha erki ees! ja ave ees, kes on väga taktitundeline ja intelligentne tüdruk!
ah, ma hoian pöialt kõigile jäänutele. aga erki areng on kõige märkimisväärsem:) hääletama ma ei hakka. ma ei suuda. jälgin lihtsalt mängu ja naudin:) sest igaüks neist väärib medalit!:)
 
Nimetu 13. november 2006, kl 19.08
Mulle samuti meeldivad Erki ja Ave. Just sel põhjusel, et Erki areng on kõige märkimisväärsem. Gerli ja Mikk ei suuda enam oma tantsimisega üllatada.
 
nii 13. november 2006, kl 19.39
Tantsusaadet lausa ootan.Armastan ka ise tantsida.Nüüdsest sooviksin, et enam keegi ei langeks välja.Nad kõik on kenad ja palju vaeva näinud, et asi õnnestuks ,Arvan, et Gerli ja Martin võidavad, olgu nad siis armunud või mitte.Aga jõudu ja jaksu kõigile ja tänan ilusa saate eest!
 
Kaizz 13. november 2006, kl 20.03
Mulle meeldivad kõige rohkem Mikk Ja olga(Y)(Y)(Y)(Y)
 
yx 13. november 2006, kl 21.10
Teadmiseks kõigele, kes veel ei tea, Gerli ei ole võistlustantsuga varem tegelnud
 
eeva 13. november 2006, kl 21.50
hei,
kas keegi teab, kas netist kuidagi neid saateid ei näe???
 
mina ka 13. november 2006, kl 22.02
ma ei saa aru, miks Erkile ja Avele eile selle paso doble´i eest ühtegi kümmet ei pandud.. see oli minu meelest kõikide saadete üks parimaid tantse.. väga väga meeldis. Erki ja Ave terve aja mu lemmikud olnud, esimestes saadetes oli nii lahe vaadata Erki vahetut emotsiooni, kus näost peegeldus täielik keskendumine. Nüüd on aga neid lihtsalt koos äge vaadata ja olen žüriiga nõus, et nad võiksid rohkem trikke teha, muudab nad erilisemaks. ja Ave tundub ka olevat väga siiras ja tore :) super paar igatahes!
 
liis 14. november 2006, kl 08.43
KA minu lemmik on Erki Nool,teised tantsijad on kõik seotud muusika ja laval esinemisega.
 
Ljuba 14. november 2006, kl 09.49
Jätke ometigi inimeste isiklik elu rahule! Hoolitsege parem selle eest, et oma elu korras oleks! Teile ei meeldiks ka nende aivastus!
 
Ljuba 14. november 2006, kl 10.04
Jätke ometigi inimeste isiklik elu rahule! Hoolitsege parem selle eest, et oma elu korras oleks! Teile ei meeldiks ka nende aivastus!
Nad on kõik nii suure töö ära teinud (muideks põhitöö kõrval). Vilja ja Aivar olid super. Minu lemmikud on Erki ja Ave, kes on tõeliselt nullist(Erki) jõudsid nii kaugele.
 
??? 14. november 2006, kl 15.08
Mina olen nagu alati olnud Miku ja Olga poolt ja see viimane tants oli lausa super, sest no tegelt paremat ei saa just nagu see et koos tegutsesid ja tantsisid nii kuidas tuli!Hoian pöialt Mikule ja Olgale Gerli ja Martin on ka lahedad aga ei tea hoian neile ka pöialt aga see Erki ei saa võita naine juba nii tobe ju aga muidu kift paar!!!
 
may 14. november 2006, kl 15.39
jive oli vaatemänguline ja eriline, aga mitte profesionaalne. profesionaalse pilguga vaadates oli gerli ja martini tants tunduvalt kõrgemal tasemel. tantsuoskuselt on see paar raudselt kolmest parim.

isiklikud sümpaatiad jätan oma teada ja hindan tantsu ja tehnikat
 
ussike 14. november 2006, kl 15.58
Autor: mumm
Aeg: 11-13-06 17:40

ma oln neid osasid juba näinud ja tean et gerli võidab oma paarilisega

Jube kõva boss sa siis, et sulle lõplikku saadet näitama tuldi:)

Aga mina pole telefoni teel küll ette hääletanud. Kas siis nüüd on telefoniarved ka juba ette makstud?

Gerli muusikalisaade Tartus, kust ta 5 minti enne saadet kohale jõudis, tehti ka ette?

Isadepäeva, mis on novembri teine pühapäev, saade tehti ka varem ära, sest Mardi sõnul jõudis Gerli just sealt saatesse ja jälle 5 minti varem?
 
kätu... 14. november 2006, kl 16.25
Kas neid osi saab vaadata ka kuskilt netist? ...mina pole siiani leidnud..aga jahm...mulle eriti meeldis Mik ja Olga...neil oli lahe riietus ja ka erkil polnud viga...aga gerli oli ka ilus...palun ;elge siis kust saab vaadata?
 
ütlen ka 15. november 2006, kl 09.55
...et minu arvates on kõik üliväga tublid, aga hinge läks väga see armastuse rumba ja see oli tantsuetendus, mis vääriks erilist hinnet.... Kurb on, et keegi jälle peab välja langema, kui see uus pühapäev neid põrandale toob....ja soovin südamest kõikidele edu, õnne, kordaminekuid!
 
mina2 15. november 2006, kl 14.42
ma sama, aga ikkagist saab kuskil osi vaadata?
 
üks 16. november 2006, kl 00.05
Mis tantsudest te siin jahute.Õigeid tantsijaid ja tantse näete 25 ja 26 nov. saku hallis. Tants on paaris, kus partnerid on võrdsed ja kaua koos treeninud. See on ju show ja selle mängis kõige paremini välja tõesti Riisalu. Nende seas on tõesti ka neid, kelle figuur vastaks tipptasemele, aga praegu ei olnud see taotlus. Kaotajal nutta pole põhjust.
 
täpitark 16. november 2006, kl 15.35
Huvitav mis osasid sa näinud oled ja tead et gerly võidab???? Need on ju otsesaated ja rahvahääletus loeb vahest tundub et rohkemgi kui zürii oma. Marudad kommentaatorid siin ettenägemisvõimetega ja puha:D
-päikest tantsukatele!!
 
emps 18. november 2006, kl 22.41
Mulle meeldis Riisalu väga oma hea tuju ja püüdlikusega,kuigi minu lemmik paar on Gerli ja Martin.Super head olete.Ootan põnevusega järgmist saadet.Edu teile!
 
hele 20. november 2006, kl 11.44
aga mina vaatan neid saateid veel ja veel, võtsin kõik videosse:-)!!!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!