Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
martin ja gerli
 
fännitar 14. november 2006, kl 15.51
Eelmisel nädalal rahvas neid eriti ei toetanud, sest kõik mõtlesid, et no nemad küll välja ei lange, pole mõtet helistada. Nagu näha, on küll! Iga saatega on helistajate häältel järjest suurem kaal, sest võistlejaid on vähem ja punktivahed väiksemad. Kes seda paari toetab, palun helistage kindlalt ja ärge lootke, et küll teised helistavad! Nad ju väärivad kohta finaalis!!!
 
may 14. november 2006, kl 16.15
ma ka nende fänn
 
priks 14. november 2006, kl 19.26
aga mulle nad ei meeldi
 
minu hääl 14. november 2006, kl 19.59
neile ja teine erkile
 
aga 14. november 2006, kl 21.29
mulle meeldivad hoopis Mikk ja Olga, eriti Olga - tragi tädi.
 
aizberg 15. november 2006, kl 00.37
meeldivad ka mikk ja olga, kuid nad kõik on tublid ja väärivad võitu, ükskõik siis, kes neist selle võidu saab.
 
mhmhh 15. november 2006, kl 13.52
olga on nõme. mik käib kah. gerli ja martin ikka parimad jah. peaks ka helistama ... 10 eeku vä?
 
fännitar 15. november 2006, kl 14.57
10 jah. ja nr on neil 9007001
 
kkk 15. november 2006, kl 18.53
Mikk ja Olga
9007008
 
Poolehoid olgu ka materiaalne 15. november 2006, kl 19.17
Jah, pöidlahoidmisest ja teiste rahakotile lootmisest enam ei piisa.
Rahakoti rauad lahti!!!
Kui teie lemmik ei võida, võidavad siiski puuetega lapsed.
 
Muska 15. november 2006, kl 20.43
miks sa arvad,et neile hääli ei antud ja ei toetatud ?ütlevad ju saatejuhidki,et edasipääsejad loetakse ette SUVALISES järjekorras.
 
fännitar 15. november 2006, kl 22.50
kallikene, kuula tähelepanelikumalt!!! esimesed saatessejääjad, need kes kindlalt jäävad, on suva järjekorras. viimased kaks aga... ongi viimased kaks
 
Muska 16. november 2006, kl 17.28
ok,ma järgmine kord kuulan.Kui nad tõesti vähe hääli said,siis kahju,nad on mu lemmikpaar.
 
fännitar 16. november 2006, kl 22.15
siis hakkame ruttu helistama!!!!
 
... 16. november 2006, kl 23.20
Minu arust on gerli ja martin kõik saated võitnud.Ja mille puhul nemad siis võidu rohkem ära teeninud on kui mõni teine?
Mina hääletaks küll pigem Miku ja Olga poolt.
 
f. 16. november 2006, kl 23.35
no kui sa toetad mikku ja olgat siis lase käia ja hääleta nende poolt. tahtsin öelda, et gerli ja martini toetajad ka kindlasti helistaksid, mitte ei jääks teistele fännidele lootma
 
krõll 18. november 2006, kl 00.14
Jep, mina arvan ka, et toetame Gerlit. Ta on tubli, tragi ja töökas inimene, mida kõike laspe kõrvalt jõuab. Ja peale lahkuminekut on ta kuidagi eriti kenaks muutunud või kas mu silmad petavad...? Ja tantsib ta ka nii hästi, et nagu keegi kommenteeris: Martin teeb kava neile mõlemale, samas teised tantsijad teevad kava pigem endale, võttes põhiraskuse enda peale.

Kadedaks teeb - vaatasin täna trennis oma üsna saamatut hüplemist, kui vasak ja parem jalg ühtelugu sassi läks ja mõtlesin, et mis mul ometi viga on, miks minul üldse välja ei tule... aeroobika :):):)

Gerli toetajad peaksid aktiivsemad olema, kuna Erkkil ja Mikul kui meesterahvastel on naiste hulgas niikuinii oma hullunud fännklubi olemas alates 10-aastastest lõpetades vanamemmedega. Rokitüdruk Gerli nende südameid juba pehmeks naljalt ei tee...
 
piiksun 18. november 2006, kl 22.47
täiega õigus
 
vaataja 20. november 2006, kl 15.42
gerli on ilusaks läinud jah. see lühike soeng sobib ka ja teeb ta armsaks.
 
kats 20. november 2006, kl 22.02
gerli on super!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!