Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
tantsud tähtedega
 
kunagine tantsija 19. november 2006, kl 21.10
no mida on??? Nool-t ju eianna võrreldagi Kerli-ga. kas jälle kinnimakstud lugu,mõttetu saade...
 
tulevane tantsija 19. november 2006, kl 21.22
Rahune nüüd maha.
 
no 19. november 2006, kl 21.28
Ega ei annagi võrrelda jah,sest Nool oli parem.
 
... 19. november 2006, kl 21.31
 
tigedik 19. november 2006, kl 21.42
Mille eest said Mikk ja Olga nii palju punkte? Seal polnud ju tantsi, ainult show?
 
tugitooli tantsija 19. november 2006, kl 21.42
Noole tantsude seaded ja kostüümid olid paremad kui Gerlil.
Gerlil kõik kleidid Tuhkatriinu omad, aga mitte ballil vaid köögis.
 
666 19. november 2006, kl 21.42
Nool on ülipositiivne elamus! Vist kõige rohkem arenenud kogu pundist. lausa väga hea vaadata! Tubli!
Padar oli alguse saadetes kuidagi tublim või särtsakam. Vist väsinud nüüd.
Saar on mees nagu kameelion- tunnetega tantsib ja see teeb tantsu nauditavaks ning hästi kaasakiskuvaks. Super.
Isiklik poolehoid kuulub hetkel Noolele.
 
oo 19. november 2006, kl 21.43
viimases tantsud koperdas isegi Ave ja tantsust oli asi ikka kaugel küll
 
naime 19. november 2006, kl 21.46
kahju, kui Nool lahkub.
 
??? 19. november 2006, kl 21.47
kõik väikesed tantsumudilased vaatavad saaremaa viina reklaami,arumaeisaa
 
ei noh 19. november 2006, kl 21.47
See delfi kanakari on ikka küll kõige õigem žürii.
Kahju,et see arvesse ei lähe:((
 
tead sa 19. november 2006, kl 22.05
kukk, ära ka kire midagi
 
njah 19. november 2006, kl 22.19
Ütleme siis nii, et finaalis just need kes seal olema peaksidki...elu on õnneks ikka vahest õiglane kah (Y)
 
Tublid 19. november 2006, kl 22.21
Erki ja Ave arenesid saate jooksul tõesti tohutult, täna olin nende tulihingeline fänn. Kahju, et nad lahkuma pidid. Minu aplaus neile.
Kahjuks on Kerli ja Martini esinemisest täiesti ära kadunud see säde, mille pärast Tantsu vaadata. Edu Mikule ja Olgale!!!
 
ö 19. november 2006, kl 22.36
Tunnetega tantsu Mikul küll ei näe keskmisest parem eesti mees kellel on väga atraktiivne tansu partner ja kogu panus on showl
aga tantsivad ikka natuke erinevas rütmis
 
tean 19. november 2006, kl 22.46
Võistluse võidavad ju Mikk ja Olga, see oli kohe arvata. Klandorfid kontrollivad ju kogu saate korraldamist. Tedmatutele Olga ju samas klubis tantsija ja nüüd treener. See on ime kui Gerli ja Mikk võidavad.
 
ö 19. november 2006, kl 22.52
Loodan ikka et Gerli ja Martin võidavad
 
Halloo 19. november 2006, kl 23.00
Parim saade ja Erki Nool oli tubli..aga paraku on õiglane finaal..Jõudu!
 
Nõutu vaataja 20. november 2006, kl 00.28
Võtke seda siiski mänguliselt,partnerid pole ju võrdsed.
Leian seda,et Erki pole elus pidanud muusika saatel varem võistlema,teistel on muusika,rütm,taktitunnetus sünnist saadik olemas või noorena õpitud.
Igal juhul on tantsud tähtedega parim saade mida pimedatel sügisõhtutel vaadata kui seda BAARI oleks hakatud taas näitama.
Olge kõik rahul sellega,kuidas on läinud aga see võinud siiski lõpuni Erki ja Ave kasuks minna.
 
to kunagine tantsija 20. november 2006, kl 00.37
Tobski oled, tantsija ei ole kunagi kunagine, tantsija kas on ja tantsib terve elu või ei ole ja ei tantsis ja see gerli kirjutatakse nõrga g-ga.
 
viimasele 20. november 2006, kl 08.49
ja TOPSKI on tugeva p-ga!
 
krõll 20. november 2006, kl 09.01
Kas mina nägin valesti - et Olga ja Mikk oma esimeses tantsus korra sammudega puhta sassi läksid, üks neist jõudis kombinatsiooniga teisest ette (Olga vist) ja siis Mikk tegi natuke ekstra hüppeid vahele... :) aga võib-olla ma nägin valesti, sest kaamera keeras ka kohe lähivõttest ära. Vahet pole. Gerli oli armas ja Martinist paremat partnerit oleks talle raske välja mõelda. Väga klassikaline ja stiilne kooslus, ma mõtlen kogu lavastust kostüümideni välja. Ma ei nimetaks viletsaks kostüümiks seda, kui inimene julgeb olla isikupärane ning teades, et tutikesed ja litrid talle ei sobi, neid ei kanna ka. Ja Martin nabani dekoltees - hehehee!! Muide - läikiv ei tähenda veel kallis ja kvaliteetne. Abakhanis mõned kõige läikivamad kangad on kõige odavamad :) Seda kommentaariks Tuhkatriinu ja köögi kohta. Less is more, ladies say.
 
vaataja 20. november 2006, kl 09.42
Väga huvitav finaal tuleb nüüd. Vastamisis kaks täiesti erinevat paari.Gerli ja Martin rõhuvad stiilsele ja korrektsele võistlustantsule, Mikk ja Olga lavashowle, kus tants kostüümide ja muu kila-kola kõrval teisejärguline. Martin ongi vist suhteliselt konservatiivne inimene ja populaarsuse nimel stiili muutma ei hakka. Nad on väga head ja kui nad saadet ei võida, on nad ikkagi võitjad!
 
nautija 20. november 2006, kl 11.10
Kahju, et Erki välja langes! Nii lühikese ajaga tantsijaks saada! Teistega võrreldes pole ta ju varem koolitust saanud. Muusikalistaarid on ju treenitud. 2 finalistide paari on ju vapustavad - mõlemad omamoodi!
 
kay 20. november 2006, kl 11.12
jess, ühinen "vaataja'ga"! nii ongi. otsustasin esimese saate esimese tantsu põhjal et gerli on võitja. ja martin on vaatamata noorusele ikka tõeline mees - igati kihvt aga tagasihoidlik, ja sõnakas proovides. gerli meeldib mulle ka väga, liigne emotsioneerimine proovides üsna üllatas mind, arvasin et ta on hästi enesekindel igal hetkel. jumalik paar!
 
merly 20. november 2006, kl 12.57
Mina andsin oma hääle Gerlile, sest ta on teistest professionaalse poole pealt ikka kõvasti üle.
 
to krõll 20. november 2006, kl 13.18
_Ma ei nimetaks viletsaks kostüümiks seda, kui inimene julgeb olla isikupärane ning teades, et tutikesed ja litrid talle ei sobi, neid ei kanna ka. Ja Martin nabani dekoltees - hehehee!! Muide - läikiv ei tähenda veel kallis ja kvaliteetne. Abakhanis mõned kõige läikivamad kangad on kõige odavamad :) Seda kommentaariks Tuhkatriinu ja köögi kohta. Less is more, ladies say._
Gerli ei ole isikupärane vaid tavaline ja kõige isikupäratum ja Gerlil pole maitset.
Gerli ju proovis läikivate sini-hõbedaste rüüžidega jälle musta ja horisontaalse lõikega kleidi juures, kuigi diagonaalne lõige sobiks Gerli figuuriga paremini. Oli nagu läikiva kommipaberi krousimine.Muidugi ei tähenda läikiv kallist ja kvaliteetset!!! Seda oli Gerli selle kleidi juures eriti näha.Kõigil olid kõige koledamad just need kõige läikivamad kangad.Mulle meeldib kui materjali kaunistavad samas toonis pärlid, tikandid, ainult vidi sära. Sellised on põhilislt olnud kõik valged kleidid, Vilja õrnroosa kleit jt.Nemad on pakkunud tõelist silmailu.
 
JA ÜLDSEGI 20. november 2006, kl 14.02
ajab mind nii närvi see ebavõrdsus, mis seal saates on!!!!
esiteks: krt, mehed ei panusta seal saates pooltki nii palju sammudesse ja viguritesse, kui naised.
Ma pean silmas mitte proffe, vaid nende paarilisi (saar ja nool). Gerli poolt olen juba sellepärast, et temal naisena tuleb palju enam pingutada kui mikul. Enamus tähelepanu koonudb miku esinemise ajal paratamatult olgale. Üldse naistele rohkem. Ja sellevõrra on gerli ikka väga väga väga tulbi ja viimasepeal, et ta on suutnud lükata martini tahaplaanile ja teeb ikka ise nemause tantsust ära.
 
et 20. november 2006, kl 15.19
JUST! ajab jah, kesikud vist jälle omadele punkte jagamas.
samas, tobe on lugeda komme a la erki ja ave, gerli jne. et ave on nagu ikka arenenud, ja olga on parem. kamoon, nad ongi proffid, hinnakem siis ikka meie tähti, mitte staare. GERLI tantsib ikka paremini kui Martin, aga Erki vääriks teist kohta, nii võimas areng ikkagi ju.
 
vaataja 20. november 2006, kl 15.41
gerli kostüümid on just ilusad ja tema figuuriga sobivad. ei oleks ju ilus kui ta tormaks lavale nagu olga ükskord palja nabaga. ja martin on tõesti väga sümpaatne noormees :)
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!