Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
kurb:(
 
mina 19. november 2006, kl 21.57
kahju et ave ja erki välja läksid:(
 
b 19. november 2006, kl 22.00
asjade loogoline jätk,kobakäpad koju
 
kiku 19. november 2006, kl 22.00
Sama siin:(((
Olga ja Mikk võiks hoopis minna.
 
mina 19. november 2006, kl 22.02
võixid jah
 
hmm 19. november 2006, kl 22.04
ma oleksin tahtnud, et keegi välja langenud poleks. kõik meeldivad!!!
 
merka 19. november 2006, kl 22.04
kallid.kui erki ja mikk hakkaksid teivast hüppama,tuleb mikul kohe koju minna.erki,see viimne valss oli nii ilus.erki ei saa õppida kuuga seda mis teine kogu elu teinud.tänud erki,väga ilus.
 
Roosi 19. november 2006, kl 22.06
Olge nüüd mõistlikud - tantsijatel, eriti võitjatel peab olema rütmitunne. Hoolimata sümpaatiast Erki Noole vastu, on see õige et Gerli ja Mikk finaali pääsesid.
 
ohh 19. november 2006, kl 22.07
Gerli irvitav nägu rikub palju ära.
Tantsida ta ju oskab, aga...
 
hele 19. november 2006, kl 22.20
kõik on kokkuvõttes läinud õiglaselt. aga nüüd mina küll enam ei tea keda eelistada. ave ju ka kogu aeg naeratas, ja see on nõutav, nii et rõõm oli gerlit jälle säramas näha. selline tohutu emotsionaalne inimene, ja martini puhul paneb imestama, kuivõrd 22-aastane oskab MEES olla sõna kõige paremas tähenduses. gerli ikka proovides emotsioneerib päris hästi, martin tuleb tema taltsutamisega suurepäraselt toime. oleks selliseid mehi eestis vaid rohkem - töökaid, distsiplineerituid, tagasihoidlikke, hea rühiga, kannatlikke, aga sõnakaid! sooviks ikkagi et just nemad preemiareisi saaksid. ja kui neil tõesti "susiseb", siis olgu Jumal neile armuline!!!
 
mina (see andunud fänn) 19. november 2006, kl 22.32
jah, helega nõus. aga Erki oli ikka kõige edasiarenenum. ja Ave meeldis tema partnerina väga. mis Martin Parmasesse puutub, siis see paistab jah isegi ekraani taha, kuivõrd mehelikult kannatlik ja motiveeriv oskab Martin Gerlile olla ja Gerliga hakkama saada:) tõesti, tema nooruse juures on see haruldane, aga ta on eluaeg tantsutreeninguga seotud olnud ja see on teda ilmselt juba varakult nii distsiplineerituks teinud pluss tema enda haritus sinna juurde. on küll väga kena inimene.
Mikk ja Olga säravad vist järgmisel nädalavahetusel Saku suurhallis, aga Erki ja Ave oleks võinud võistelda edasi ülejärgmise nädala finaalsaates. nad oleksid sinna väga hästi sobinud:) igaljuhul kummardus neile!
 
arvan 19. november 2006, kl 22.53
Naeratusel ja irvel on ikka suur vahe! Normaalne naeratus - palun väga, aga suu ammuli irvel nägu - lausa inetu.
Peaks ikka kogemusi olema ja ennast valitsema saab ka õppida.
 
alsfk 19. november 2006, kl 23.27
ei,olga ja mikk ei võiks minna,samuti ei tahtnud,et erki ja ave lähevad.KURB!
 
:( 20. november 2006, kl 00.12
Erki on tõeline eesti mees,tõsine nagu peabki olema.See paar oleks ausõna võinud võita aga nad oskasid ka leppida kolmanda kohaga,Ave-see oli sulle raskem vast,see sinu otsene töö ja tahtmine võita on suur aga võta seekord seda kui mängu.
 
ohh 20. november 2006, kl 00.43
gerli on nagu sardell, antagu andeks aga tundub vorstike.
 
ma 20. november 2006, kl 13.44
hoian pöialt Gerlile, meeldib sära ja tohutu töövõime. Mikk tiba ülbe olekuga, aga tantsib hästi. Erki areng oli tõesti tohutu! Väga nauditav saade.
 
azza 21. november 2006, kl 13.54
kas avel on naeratus või irve ?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!