Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
Lastetaltsutaja (võii sarnased)
 
muki 30. november 2006, kl 15.50
Mina isiklikult vaatan seda saadet huviga. Mul küll endal veel lapsi pole, aga kellad juba käivad kõva hooga (see selleks) igal juhul tundub olevat õpetlik sari, kust seda või teist nippi või tarkust hea kahe kõrva vahele panna.

aga vaat mehega läksime hiljuti vaidlema sel teemal. Tema on raudpolt kindel, et kogu see seriaal (ja sarnased..neid laste ja nanny sarju on siin ja sealpool ookeani mitmeid) on viimane kui üks osa näideldud ja lavastatud.

Mis teie arvate ka?
 
mina 30. november 2006, kl 15.52
muidugi on see lastetaltsutaja lavastatud ei saa olla et lapsed lausa sellised elajad on nagu seal näidatakse see on minu arvamus
 
olge normaalsed... 30. november 2006, kl 22.28
Arvate, et öeldakse lastele - karjuge oma ema peale nii kuis jaksate - Ma vihkan sind!!!!Sa oled nii kole!!!Sure ära!!!!

Tulge maa peale, sellised lapsed on olemas, ka Eestis, olen isegi näinud :(
 
kogenud 01. detsember 2006, kl 00.13
eestis olen harva lausa selliseid näinud aga neid on, samas elasin soomes ja vabakasvatuse tulemus oligi neil käes - just sellised lapsed, tõsiselt! nii ongi nüüd jälle vabakasvatus põlu all soomes
 
enel 01. detsember 2006, kl 12.58
jah on küll sellised lapsed olemas.
ja kogu see muutus on ikka pikema aja peale lihtsalt saates näidatakse asi kokku pressitud tunnijooksul ära ja sedagi nopeid nädalast.
peale nanny on veel abilisi ja asia tundjaid.
reporteris mõni nädal näitas kuidas kogu saade toimib.midagi ei ole lavastatud.
minul on jäänud mulje et pigem muudetakse vanemaid.ühes saates tuntsin pereema näol näiteks enda ära,tegin sellest ka järeldused.
 
ak 01. detsember 2006, kl 13.30
Kas nüüd just lavastatud, aga tundub et materjaliga on manipuleeritud kindlasti. Kohutavalt palju kordab kõige hullemaid kohti, mis lindile on saadud ja siis hopsti võluväel lahenevad nädala lõpuks kõik probleemid ja jätkab juba sõbralik õigele rajale saanud perekond. Aga üks mulje on muidugi kindel, et jubedate laste põhjustajad on eelkõige vanemad ise, oma oskamatuse, viitsimatuse ja muuga. Vahel tuleb küll tunne, et emale-isale tuleks üks kõva karistus määrata. Eks paljd pered vajaksid sellist objektiivset kõrvaltjälgimist ja nõustamist.
 
Ma 01. detsember 2006, kl 17.47
.. ka ei usu, et lavastatud. Siis peaks ju kõigi nende laste näol olema tegemist vingete imelastega-näitlejatega. Ja arvestades, kui jobud need vanemad seal on reeglina, siis polegi imestada, et lapsed nii käituvad.
 
muki 01. detsember 2006, kl 19.35
mina isiklikult olen näinud ka osa, kus ei saanudki lõpuks head nahka sest nädalast. natuke paremaks läks aga kuna vanemad olid nii vimma ja jonni täis, siis kurvalt ei lahuknud lõpuks keegi ja jant läks edasi..
 
mm 02. detsember 2006, kl 21.28
Ei usu et lavastatud aga ei usu et seal saadakse kord majja 1 nädalaga.
Selliseid lapsi on tõesti olemas ja tõesti kuidas panna 2/3 aastast näitlema?
 
eda 03. detsember 2006, kl 12.18
Saatest pidid osa võtma ka psüholoogid kes pidi peret nõustama veel poole aasta jooksul peale saate lõppu.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!