Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
tänane eurovisioon
 
liz 03. veebruar 2007, kl 15.57
no mis arvate, kes võidab täna eurovisiooni?ise loodan, et laura!
 
või 03. veebruar 2007, kl 16.27
vanilla ninja.... või laura........ või gerli
 
Efrosiine 03. veebruar 2007, kl 21.26
Kui ikka hinnata laulmise oskust, häält ja laulu siis ikka Gerli.
 
ma ka 03. veebruar 2007, kl 21.46
nõus eelmisega...
 
naine 04. veebruar 2007, kl 14.38
aga kui inetu see Gerly on, paks mutt keda ei saa naiseks nimetada, naiselikkus puudub, sellist paksu sellise "eurovisiooniliku lauluga" valida, jälle pani eesti rahvas mööda (vist tantsusaate süü, kus heastati talle mittevalituks osutumine)

minu arust peaks rohkem rahvale laule lastama igalt poolt enne valimist, mida rohkem ma kuulan ja vaatan ninja plikasid seda sümpaatsemad nad on. ja laura laul oli ilus-erutav ja INES oli mega-ILUS ise (vot selle eest saab kindlasti Soomes punkte- eelmine aasta ju kollid, nüüd ahvivad kõik järgi- saadetakse meiltki Gerly-troll on kaitsevõrguga ümber paksude reite).
 
nono 04. veebruar 2007, kl 14.47
to naine sa lihtsalt aige natuke, kondiseid vassikaid ilm täis Gerli täitsa paras pigistada ja laul ka nitsevo
 
ilu 04. veebruar 2007, kl 20.15
Gerli oli täiesti meeldiv. Eespool kirjutaval naisel 14:38 on vist lihtsalt kadedus või paha tuju või pahad päevad kallal.
 
oi oi 04. veebruar 2007, kl 21.01
Gerli on väga naiselik ja ilus ja temperamentne,just paras eestit esindama.Kadeduseussid võiksid ise seista paar minutitki peegli ees ja ennast hinnata.Aga ju siis sealt midagi ilusat vastu ei vaata,miks muidu selline sapine kadedus suust välja pritsib.
 
helle 05. veebruar 2007, kl 11.57
kas te hindate laulu või esinejat? gerli pole tõesti kõige kenam aga tal on suurepärane hääl ja hea lugu samuti salsallsalleri poolt :)
 
Kah naine 05. veebruar 2007, kl 13.43
No saatke siis Liis Lass! Ta ju meie megatibi ja ilu etaloon. Aga mulle isiklikult Gerli meeldib. Lihast ja verest inimene, mitte mingi kuradi loll tibi. Julgeb olla, kes ta on ja ütelda, mida mõtleb.Ja muuseas, olen teda päris lähedalt näinud - sale ja väike tüdruk, poleks uskunudki.
 
Malle 05. veebruar 2007, kl 16.24
lihast ja verest matsiplika - eks see peabki matsirahvale peale minema.
 
mallele 05. veebruar 2007, kl 21.46
tore, et sina, malle, meil sinivereline oled - nii intelligentne, heade kommete ja peente maneeridega. Ilus ja megasale ka kindlasti ja laulad nagu Maria Callas.
 
prr 06. veebruar 2007, kl 00.13
Proua Malle kuulab kindlasti ainult Mozartit ja Vivaldit oma intellektuaalselt ülikõrgelt arenenud imekauniste kõrvadega. Kas te siis aru ei saa, et ta on üliintelligentne!!!!!!!!:)))
 
Malle 06. veebruar 2007, kl 14.49
Tänan tähelepanu eest, aga J. S. Bach meeldib tegelikult rohkem.
 
ka mallele 06. veebruar 2007, kl 19.52
kas selle pärast teedki teist maha, et ennast upitada? madal... ja ei ole peeeeen...
 
efrosiine 07. veebruar 2007, kl 00.08
Kuidas ikka üks inimene saab nii sapine olla Ja kas selline inimene peab veel intelikentseks inimeseks. Minu arusaama järgi. seda Mallet ei saa isegi mitte matsiks pidada, täielik räps. Kust sellised välja tulevad? Oskaks siis oma suudki kinni pidada.
 
Lass, Liis 07. veebruar 2007, kl 13.10
"intelikentseks" :D
 
efrosiine 07. veebruar 2007, kl 18.17
Kuule sina "intelligent" pühi seda kohta
 
. 10. veebruar 2007, kl 22.43
eks matsid ikka kisavad, kui nende poole nooli saata, Malle :D
ise jagan sinu arvamust, tegu on kahtlemata hea lauljaga, aga labasust on tema väljaütlemises küll.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!