Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
Eesti otsib superstaari!
 
hm 24. märts 2007, kl 16.33
Pah
sinust hiilgab küll erilist "tarkust" kohe.
 
Tiina 24. märts 2007, kl 21.32
Lahe saade ju!
Terve reedese päeva sai töökaaslastega jalgu trampides tantsitud ja kui tööruumist korraks minema läksime,siis laulsime,et ma(e) ei tule tagasi-ma ei tule tagasi...baaridaam läks juba vaatama,et kas letil ikka kõik alko alles on,kahtlustas,et olime enne tema tulekut pudeli pintslisse pistnud.
 
k. 25. märts 2007, kl 02.37
Heh, ma olen ise American Idol-it juba ligi 5 aastat jalginud, ja nyyd siis neti vahendusel saan ka Eesti oma naha... Paris lahe minu arvates!Lihtsalt on huvitav naha ja v6rrelda eestlasi muu maailmaga sellises olukorras. nalja saab ka, see ongi see, mis teleka ette naelutab selle saate puhul.

Zyrii peabki olema selline hasti kriitiline, muidu oleks ju igav! Minu arvates on eestlaste zyrii isegi veidi liiga pehme v6itu.Raud on nainud American Idol-ija Inglise Pop Star-i kriitikut Simon Cowelli, pyyab vaga teda jarele teha...see on minu arvates koomiline.... Simon on poole teravama ytlemisega ja paneb ikka p6hjalikult paika inimesi - televaatajate lemmik kriitik justnimelt oma aaretult teravate ja otsekohaste valjaytlemiste parast! Eks me k6ik saame mingisugust naudingut sellisest avalikus kriitikast, tunnistagem...:)
 
hei-le 25. märts 2007, kl 17.04
eks ilmselt oli emotsionaalset intelligentsust mõeldud. sa ju ikka tead, mis see on?
 
robi 25. märts 2007, kl 18.29


Tänu sellisele Žüriile ma üldse seda saadet vaatangi.
 
Six 25. märts 2007, kl 22.46
vot minul on küll mihkel rauast arvamus ikka kohutavalt paranenud nüüd. enne ma ei teadnudki tast eriti midagi ja algul tundus saates ka liiga julm, aga vot nüüd täielikult meeldib. purga on vastikuks kiskunud, eriti tänase tartu saate ajal ei meeldinud. rannapist ka arvamus paranenud, enne lihtsalt ei teadnud teda nii hästi. kohutavalt viisakas ja tõesti intelligentne mees.
 
R:I 25. märts 2007, kl 23.08
Rahvas, äkki saite teie aru, kas Rolf "Junior" Roosalu sai edasi?
 
to R:I 26. märts 2007, kl 10.53
 
kratt 26. märts 2007, kl 20.07
a räägiti kuskil ju et ei saanud edasi-liiga tuntud kuju,mis ta pidigi sinna otsima,sellal kui suur osa rahvast tuli kohale ikkagi metsade ja põldude vahelt.
 
g 26. märts 2007, kl 22.49
Just, praegu sai küll edasi, kuid hiljem saadetakse minema. Suntribe'i Jaanikaga peaks sama lugu juhtuma loogiliselt.
 
ku 28. märts 2007, kl 00.10
no ei ole inimestel enesekriitikat. kui ikka laulda ei oska siis peaks sellest inimene ise ka aru saama. kurb kui teised peacad talle seda ütlema. žürii on ju tasemel olnud lihtsalt kurb kui nored lähevad lolli mängima
 
ann 02. aprill 2007, kl 14.33
No seda , et Rolf laulda ei oska, ei saa küll keegi öelda. On ta ju võitnud mitmeid vokaalsolistide konkursse. Huvitav, miks ta minema saadeti, tema esitus oli tõeliselt nauditav ja arvasin, et ta on üks kindlaid favoriite.
 
minni 02. aprill 2007, kl 15.15
järgmisest saatest saab siis ise hääletama hakata. aga kas žüriid enam üldse ei ole?
mulle on silma jäänud tüdruk nimega julia, kes oli heledas teksakostüümis. mitte et ta mu lemmik oleks, aga kuidagi on teistest rohkem meelde jäänud. kas pole see joon superstaarilik?:))) ei tea, kas superstaariks saab mees või naine?
 
. 03. aprill 2007, kl 12.38
mulle meeldis see tüdruk, kes inese laulu lauldes sõnad ära unustas ja päris ilusti oma sõnadega edasi laulis, üks fraas oli veel 'ja sõnu ikka veel ei tea...' või midagi. minu praegune lemmik. see julia oli eelvoorus oma prantsuskeelset laulu lauldes küll teistest üle, aga teistes voorudes jäi kuidagi kahvatuks. ongi äkki selline ühelaulustaar.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!