Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
Subboteja
 
pr 26. aprill 2008, kl 15.56
Tänane Subboteja oli väga huvitav.Algul olin väga skeptiline Aljoša suhtes.Aga tahtsin näha,mis seltskond seal on.Jäin edasi vaatama.Film oli hoopis teistmoodi,kui ma kartsin.Täiega huvipakkuv.Ja järgnev arutelu oli ka mõtlemapanev.Mingi ajakirjanik Jana oli küll väga paindumatu ja pessimistlik oma seisukohtades.Arvan,et noored venelased ei lähe Venemaale.Järgmisel laupäeval on arutelu jätk.Tahan kindlasti vaadata.
 
baaba 27. aprill 2008, kl 12.05
Tore on PR-teateid lugeda.
 
maimuke 27. aprill 2008, kl 14.12
Subboteja on üldse väga hea saade, ka eestlased võiks seda sagedamini vaadata. Kuigi jah saatel on ka üks miinus, mis kindlasti eestlasi eemale peletab - Zukermann.
 
:) 27. aprill 2008, kl 15.22
Ma pole "Subbotejat" just palju näinud, sest ma üldse vaatan telekat vähe. Aga need mõned korrad, kui olen peale juhtunud, on tõesti väga huvitav olnud. Minu jaoks küll Zukermann siiani mingi miinus pole olnud, kas peaks mingil põhjusel?
 
Täpitriin 27. aprill 2008, kl 16.42
Maimuke, mis mõttes miinus eestlaste jaoks? Zukermann oma isiksusega on selle saate süda.
 
maimuke 27. aprill 2008, kl 22.35
Zukermann selles mõttes, et mind ja tean ka et paljusid teisi häirib tema kõnestiil, muidu ta superhea saatejuht, kuid see kohatine mölapidamatus...
 
Täpitriin 28. aprill 2008, kl 11.43
Tõesti või!? Pole kuulnudki, minu tutvusringkond jälle fännab saadet ja selle mehe stiili ikka täiega.
Kui kõnestiilist ja vahelesegamistest, mida võib nimetada nii eneseimetluseks, ärakuulamisoskuse puuduseks või milleks iganes, on märksa ebameeldivamad teleajakirjanikud - Urmas Ott ja eriti Maire Aunaste.
 
Fänn 28. aprill 2008, kl 14.53
Minu arvates on Zukermann parim saatejuht üldse, sest ta on VAIMUKAS! viskab kildu, pikib anekdoote, on alati optimistlik ja rõõmsameelne. Hea tuju terveks nädalaks.

Pealegi on nende saatel, viimasel ajal enamuses reisisaated, alati kodutöö tehtud, leitud kõige huvitavamad faktid ja tõesti palju huvitavat leiavad ka kohapeal, erinevalt näiteks Kersnast, Tättest jt., kui neil on sama teema juhtunud.

Et Subboteja on parim, näitab ka mitte I koha vaid lausa Grand Prix saamine maailmakonkurentsis. Ja seda juba kahel korral.

Väga tähtis on ka asjaolu, et olles näinud kõiki Subboteja saateid, pole nende saadetes näinud vähimatki ebalojaalsust Eesti riigi suhtes. Eesti ajakirjanikud andsid neile koguni integreerumispreemia.
 
to maimuke 28. aprill 2008, kl 14.59
"üks miinus, mis kindlasti eestlasi eemale peletab - Zukermann."
Siin sa eksid.
On tehtud küsitlus nii eestlaste kui venelaste seas, et kumb neile saatejuhina rohkem meeldib, kas Zukermann või Raivi E. Tamm.
Eestlastele meeldis rohkem temperamentne heatujuline "väike hüsteerik" Zukermann, venelastele soliidne ja väljapeetud Raivo E.Tamm
 
Täpitriin 28. aprill 2008, kl 15.42
Fänniga paljuski nõus, eriti selle meeste kodutöö tehtuse koha pealt ja muidugi oskus infot huvitavalt vaatajaga jagada, on tase omaette. Tätte, Kersna ja Norman on teistlaadi rääkijad, aga Zukermann on võrratu.
 
z 28. aprill 2008, kl 22.43
mis saadet on väljapeetud Raivo E.Tamm juhtinud? ei meenu kahjuks
 
paarigärbez 29. aprill 2008, kl 12.12
Jeerum, see Subboteja on ju 200% reklaamsaade, seal pole mingi ajakirjanduslikku sisu. Kinnimakstud info edastamine, olgu lõbus või mitte, ei koti.
 
endine fänn 29. aprill 2008, kl 12.30
Olin Subboteja austaja selle algusest peale, nüüd juba paar aastat vist ei vaata, põhjust ei mäletagi. Ju siis midagi vastu hakkas. Ilmselt see, et püütakse poliitiliselt nii korrekne ja vaimukas olla. Vaadake vene kanaleid, hull värk, mis seal toimub...
 
to endine fänn 29. aprill 2008, kl 16.40
" püütakse poliitiliselt nii korrekne ja vaimukas olla"

Ei püüta olla vaid OLLAKSEGI.

Viimasel ajal on tehtud põhiliselt väga huvitavaid reisisaateid. Näiteks Alaskalt. Leitud sealt ka seoseid Eestiga.

Sel laupäeval tuleb aga üle hulga aja väga huvitav poliitiline saade Võidupäevast ja pronkssõdurist. Sellest hakatakse palju rääkima. Kahjuks enam kordussaadet pole...

Vaadake!Siis pole vaja siin teemat algatada, et kes kirjutaks, millest Subbotejas räägiti.
 
(: 30. aprill 2008, kl 17.11
väga meeldib igast küljest!!!
 
jälgiks, aga ei suuda 01. mai 2008, kl 15.55
Vaataksin saadet aga tõesti häirib Zukermani kõneviis, minu jaoks rikub saate, enamus tuttavaid arvavad sama, kahju kohe.
 
Mask 16. september 2017, kl 18.29
Kahju, et Kanal12 üle kolis. Kanal 2 asendas Subboteja aja naljateemalise kordussaatega, selmet siis millegi uue võrdväärse või samast kategooriast saatega lagedale tulla.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!