Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
Parimad noortefilmid??
 
aitäh 10. juuli 2010, kl 20.45
Palun nimetage häid noortefilme. Midagi taolist nagu Step up, Honey, mean girls, hot chick, She´s the man, bring it on

Just midagi sellist, kus tegevus käib koolis. On näiteks beibede ja tavaliste inimeste vahel. Ja muidugi ka armastus.


Midagi sellist pubekalikku/noortelikku.
 
krista 10. juuli 2010, kl 22.59
praegu kanal2 hea film 2 olen vaadanud ,,KEELATUD TANTS;;Kui on huvi siis seda sai ka hiljuti Elioni video laenutusest tellida.
 
aitäh 11. juuli 2010, kl 10.33
aitäh, see ongi step up. Väga hea film :P
 
krista 11. juuli 2010, kl 13.01
tuleb meelde film mis võib ikka oma 15a vana olla.Kunagi kui see tuli oli väga lahe(T.Cruise alustas oma karjääri sellega)Seal ta on noor ja ilus. Kas seda kuskilt leiab ei tea.Kui on veel videomakk olemas.Siis ehk laenutusest.Filmi nimi ,,kokteil,, vms.Kui ei ole näinud siis vaadatav on ka ,,DAYS OF THUNDER;;.Praegu ei meenu rohkem.Pean ajus sobrama.
 
well 11. juuli 2010, kl 13.44
Peaks sobima ka "Freaky Friday" (Lindsay Lohan ja Jamie Lee Curtis mängivad)

PS "Hot chick" on tõsiselt lahe film! :DDD
 
komöödia 11. juuli 2010, kl 18.39
House Bunny
 
krista 13. juuli 2010, kl 13.07
vaatasin eile mingi sat tv kanalilt filmi kuskol aastatest 1990 see oli selline noorte põnevik rohkem.Aga äkki selline meeldib ka .Pealkiri oli ,,Ahvatlev veetlus;,(ing.K pealkiri ,,blow away;,)
 
Maris 02. september 2010, kl 17.28
A Walk To Remember
How She Move
The Last Song
How To Lose A Guy in 10 Days
10 things I hate about you
Cruel Intentions (esimene osa)
High School Musical (1, 2, 3)
A Cinderella Story
What A Girl Wants
Raise Your Voice

Pole praegu võimalik otsinguid kasutada, muidu leiaks kindlasti veel mitmeid filme.
 
mittetevaline beibe 02. september 2010, kl 17.43
lahe.

"tegevus käib koolis kas beibede või tavaliste inimeste vahel"
 
djm 02. september 2010, kl 21.54
Never back down :D
Aga ainult sel juhul kui sulle võitluskunstid ja kaklus meeldivad.Aga kool on seal olemas ja väike armuliin ka .
 
80ndad 02. september 2010, kl 22.26
Heathers
http://www.imdb.com/title/tt0097493/
 
agerty 03. september 2010, kl 09.01
See film kus Rob Schnider ming beibega kehad vahetab.
 
eelmisele 03. september 2010, kl 13.39
Selle filmi nimi on "The Hot Chick" ja teemaalgataja on selle juba ära maininud.
 
jajaaaaaaah 23. veebruar 2011, kl 15.19
American Pie on ikka kõigist üle :D
1,2,3,4,5,6,7 :D kõik osad on super head :)
Mis siis veel :D ... hmm .. " Easy A " on hea ...
Twilight , new moon , eclipse - neid teavad raudselt kõik noored ju:D
Hannah Montana The Movie - ka üsna vaadatav ..
ja need mis juba teiste poolt nimetatud neid ma ei hakka uuesti nimetama siis :P

Aga edu !
 
niisama 03. märts 2011, kl 23.36
"13 going on 30" kui ma nime õigesti mäletan. tegevus ei toimu küll koolis, aga hea kerge vaatamine ikka.
10things I hate about you - täielik noortekas, tegevus toimub keskas.
 
Ketu 21. märts 2011, kl 22.34
Jagan siis ka teiega enda lemmikuid:
House Bunny
Dear John
John Tucker must die
Wild Cherry
She's the man
Lovewrecked
Easy A
Angus, thongs and perfect snogging
Picture this
Flicka 2
Love at first hiccup
 
juti 24. märts 2011, kl 00.40
Molly Ringwaldiga peaosas on mitu head noortefilmi: "Pretty in pink", "Sixteen candles" ja neid oli veel. Aga nood on muidugi juba ca 20 aastat vanad. Samas jälle ei ole nad nii ropud nagu tänapäeva noortefilmid. On sellised siiramad ja puhtamad.
 
K. 03. aprill 2011, kl 13.20
Ma ei hakka ka juba nimetatuid loetlema, aga üks mu lemmikuid on "Clueless" koos noore Alicia Silverstone'i ja Brittany Murphyga. Lahe, 90datest pärit, mis räägib rikka Beverly Hillsi noore 16 aastase Cher'i tegemistest. Mul on see dvd, koguaeg vaatan. Eriti meeldib see, et seal on nii palju 90date kiiksuga moodi :)
Hiljuti vaatasin 80datest pärit "The Breakfast Club", mida peetakse selle ajastu üheks parimaks noortekaks. See ongi selle eelmainitud Molly Ringwaldiga film. Räägib sellest, kuidas keskkooli stereotüübid omavahel sõbrunevad. Natuke naiivne, kuid armas ikka, kohati isegi diip.
"Donnie Darko" - '00 aastate kultusfilmisk kujunenud Jake Gyllenhaali läbimurdefilm. Sürr ja segane, diip, kuid väga laheda õhustikuga film. Esimese korraga ei pruugi pihta saada, nii et jätab kukalt kratsima.
"Not another teen movie" - kõigi tiinekakomöödiate kokkuvõte ja paroodia, kohati väga ropp, kuid mulle meeldivad vahel sellised absurdikomöödiad :D
"Thirteen" - hea tüdruk hakkab halvaks. Ilmselt kõik teavad seda filmi.
"Once bitten" - 80datest pärit film koos noore Jim Carreyga, kus üks vampiir teda hammustab ja kuidas ta ise hakkab tasakesti vampiiristuma. Leidsin puhtjuhuslikult selle MGM kanalilt ja kuigi see oli naiivne, oli seda ikkagi huvitav vaadata.
"Encino man" - no kes siis seda filmi ei tea? Leitakse basseini kaevates üles koopamees, kes viiakse kooli ja öeldakse, et ta on vahetusõpilane Eestist :D
"Urban legend" - noored ülikoolis ja mõrvar, what else do you need?
"Halloween" - 70date või 80date fim koos noore Jamie Lee Curtisega. Õudne muusika, maskiga mõrvar ja noored Halloweeni õhtul - õudukate klassika.
"Virgin Suicides" - Kirsten Dunstiga film, Sofia Coppola poolt vändatud. Väga hea, haarav, huvitavalt filmitud ja kummitava jääva muusikaga. Uskliuts perest pärit tütred, kellest üks sooritab enesetapu ning sellele järgneb pere lagunemine. Naabripoisid üritavad selles loos selgusele jõuda, idealiseerides neid tüdrukuid ning luurates nende järele.
"Valley girl" - 80datest pärit film noore Nicolas Cage'iga. Ma väga ei mäelta selle sisu, kuid seal oli midagi tegemist sellega, et Cage oli selline vaesem kutt ning ta hakas semmima valley'st pärit tüdrukuga ehk siis rikkamast klassist tsikiga. /Vallley girl oli nii huvitav nähtus 80date Californias! Neil oli nii vinge släng :D)

Nojah, minu poolt kõik, loodan, et leiad midagi meelepärast.
 
Laura 15. aprill 2011, kl 11.31
She's out of my league
 
anna-maria 19. aprill 2011, kl 10.36
Soovitan vaatada ANOTHER CINDERELLA STORY. See on just räägib koolist ja armastusest.
 
kalojann 19. aprill 2011, kl 18.05
Mina ka soovitan
 
K 12. juuni 2012, kl 23.37
soovitan vaadata Wild child
 
a 13. juuli 2012, kl 18.38
keegi ehk teab, mis film see olla võis. samuti noortest -poisil olid vanas kohas probleemid ja ta saadeti isa juurde teise linna.ta sõitis subaru imprezaga.kuid uues linnas satub ta taas pahandustesse kiirendusvõistlusel olijatega, kelle liider sõidab mustangiga w shelbiga. teema ongi põhiliselt autode, kiirenduse, kooli ja tüdrukute ümber.
 
tuss 13. juuli 2012, kl 18.39
kiired ja närvihaiged.
 
Vanake meenutab 13. juuli 2012, kl 20.11
Need Molly Ringwaldiga filmid olid kunagi mu lemmikud. Samuti olid osad filmid, kus mängis noor MacDreamy, Patrick Dempsey (sry kui valesti kirjutan). imdb.com lehelt saab kindlasti neid filme leida

Üks mis meelids oli noore Christian SLateriga aga pealkiri ei meenugi kohe, sõitis rulaga ja oli nii lahe mu meelest :P

Ja prantuse filmid La Boum (Pidu) ja La Boum 2 olid ka head.
 
a 13. juuli 2012, kl 22.59
tokyo drift ei ole.
 
tallinnfilm 15. juuli 2012, kl 01.08
Naerata ometi
 
Kris 07. august 2012, kl 00.24
Charlie St. Cloud
LOL
Easy A
Monte Carlo
Waiting for forever
Last song
 
AP 26. oktoober 2012, kl 20.38
Kas keegi oskaks öelda selle filmi nime (vaatasin väga kaua aega tagasi ja enam ei mäleta), kus tegevus toimus keskoolis ja asi käis kahe tüdrukte kamba vahel (beibed ja tavalised) kus nad võistlesid?, vedasid kihla? lõunasöögi lauapärast purskaevu? juures ja siis seal oli mingi kutt ka ja mingi tüdruk rulatas..

Kõlab täitsa hullumeelselt, aga kahujks rohkem, ma ei mäleta, aga väga hea film oli ja sooviks uuesti vaadata.
 
Kertu 04. november 2012, kl 14.38
Siis on ka veel ju:

Rip girls
Sleepover
Starstruck
16 wishes
odd girl out
ja mingi arvuti kiusamise kohta:
kyberbully
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!