Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
ärapanija
 
mina 16. oktoober 2006, kl 22.33
Minu arust täielik õudukas ja labasuste ning lapsikuste etalon.
 
tantsuvänn 17. oktoober 2006, kl 00.15
no kuis ikka panid tantsu, lust oli kaeda!
 
aga mina 17. oktoober 2006, kl 09.03
ei saa enam Ärapanijat vaadata, kuna samal ajal on ETV Midsommeri mõrvad. Kahju, et Ärapanija oma saateaega muutis, mulle saade üldiselt meeldis.
 
gj 17. oktoober 2006, kl 14.04
ega ärapanija muutnud, need kuradi tantsud rikkusid ära.
 
sss 17. oktoober 2006, kl 19.50
aga se maili rinnahoidja lugu oli ju niiiiii naljakas :)))
 
see mure 17. oktoober 2006, kl 22.24
see kellel mure
sa videomakist oled kuulnud,võta 1 saade linti ja minu meelest on ärapanijal kordus ka olemas.
 
masendus 17. oktoober 2006, kl 22.44
EI! ärapanija on asi omal kohal. las mehed teevad! vaatajaid jagub. kui Sulle ei kõlba vaata KOHVRIT!
 
vaataja 18. oktoober 2006, kl 14.01
njah, kuna ise eestis ei asu, siis vaatan ärapanijat www.tv.ee vahendusel. Iga osa pannakse üles teisipäeva õhtuks.
Kel mure, et ärapanijat ei jõua vaadata, siis vaadake seda tasuta www.tv.ee vahendusel
 
äravaataja 18. oktoober 2006, kl 15.12
Tantsimine oli hea ja rinnahoidja oli hea, ka arutlus püksikute üle. Eks seal ongi nii, et vahel lähevad hoogu ja hakkavad jama ajama, aga mõni pärl on ka alati hulgas.
 
jah 18. oktoober 2006, kl 17.53
Naersin ka nii,et pisarad silmis.
 
www 18. oktoober 2006, kl 21.44
labane,ma ei tea,kuidas sellist saadet üldse eetris lubatakse hoida.Nalja võib ju teha ja kritiseeridagi,kuid mitte labaselt,vaid pikantselt!
 
ksaf 18. oktoober 2006, kl 23.03
Mida kuradit on teha Eestis pikantset nalja, kui kogu riik on seest mäda ja labasust täis.Selline saate formaat on ainuke variant meie hälvik ühiskonda.
 
kribu 19. oktoober 2006, kl 09.09
Viimane ärapanija oli üle tüki aja jälle väga hea, eelmistele lisan veel selle "tädi Ergma" loo ka :)
 
vahtija 19. oktoober 2006, kl 20.09
ma just mõtlesin, mis seal hea oli, see pesuvärk mulle küll ei meeldinud, kuigi ma olen ka kunagi selle saate ajal naerda saanud. Nad on siis head, kui kritiseerivad mingit labast käitumist või tõsist probleemi, aga kohati on nad nagu põhikoolilapsed, kes teevad nalja nilbustega.
 
nooh 22. oktoober 2006, kl 17.42
tants oli mega:D
 
:)) 24. oktoober 2006, kl 12.54
On mõned üksikud klipid mis mulle ei meeldi aga ENAMASTI ma naudin saadet
 
äp 24. oktoober 2006, kl 22.28
ma ei saa isegi aru kuidas saab Ärapanijat labasaks pidada, tegemist ju saatega kus visatakse huumorit ümbritseva labasuse üle. Juhul kui Ärapanija on labane, siis küsiksin, et milline Eesti telesaade ei ole labane? Võib-olla seriaal Helena?
 
TT 25. oktoober 2006, kl 14.44
Vahel nad siiski vääratavad oma huumoriga pisut - kisub labaseks. Aga see on kah maitseasi, mõnele meeldivad peenemad naljad ja teisele jälle banaanikoorenaljad- ega see teine inimene sellepärast halvem ole.
Aga kahju on tõesti, et nad saateaja ära muutsid- nii hilja valmistun mina kui tööinimene juba magamiseks ja ei suuda enam süveneda saatesse.
 
Lil' 26. oktoober 2006, kl 13.10
kõige rohkem on kahju et nad ei või tv3 saateid kommenteerida:(
 
eelmisele 03. november 2006, kl 21.25
Miks nad seda ei tohi...???
 
Diaz 04. november 2006, kl 09.00
geniaalsed vennad
 
nii on 05. november 2006, kl 01.56
nad ei tohi ju ei TV3 ega TV lõike kasutada! see keelati neil ära! nood kaks kanalit on ju nagu pirtsakad preilid - tibake nalja võtab neil kohe tüki küljest!
 
stfu 16. november 2006, kl 16.27
See on just nii hea saade, huumorit ja kriitikad.. Vahel saab nalja või paneb mõni lugu üldse mõtlema :D
 
fänn 17. november 2006, kl 22.31
aga see kapiga paso doble oli ikka hea tants neil :)-lahedad killu vennad !!!!
 
mandy25 23. november 2006, kl 23.24
Seal saab alati nalja, viimases saates oli see Sillamäe ja naermise lugu hea :)
 
oja ja juur;)viis pluss poisid 06. detsember 2006, kl 12.05
ma arvan et see saade ei meeldi neile kes ise mingid kibestunud või huumorita inimene:)muidugi see ei peagi köigile meeldima aga mina arvan et saade on väga hea need mehed mõnitavad neid kes selle ära teeninud on:)ja inimesed kellele ei meeldi ärge vaadake jumala eest keegi ei käsi aga minge oma labasuse jutuga metsa nad reeglina ei ropenda ja pealegi mötled igayks oma rikutuse tasemel neile makstakse rahvale läheb peale ja nad teevad shoud ehk siis OMA TÖÖD
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!