Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
pettunud
 
CSI kriminalistid 17. oktoober 2006, kl 09.08
No ei istu nagu enam, hakkab ära tüütama. Varem oli see mu lemmiksari, aga nüüd on kuidagi igav, vaatan veel vanast harjumusest. Ikka kohe pean virisema, sorry!
 
.. 17. oktoober 2006, kl 10.42
kle ime ka, et nii kaua oled vastu pidanud! kaua sa neid laipu ikka vahid?!
mingi periood oli 5 päeva jooksul üle 10 CSI (eesti+soome kanalid). see pole normaalne.
 
cocci 17. oktoober 2006, kl 15.53
Olen sinuga nõus. Kui ta tuli, ootasin ja vaatasin huviga, nüüd on tekkinud krimisarjadest üleküllastus, kuigi mulle nende teistest vähe erinev lähenemine, teaduspõhine versus "Ohtliku lennu" sündmustepõhine (meeldivalt tempokas ja kontsentreeritud)või "Midsommeri" idülliste maastikute ja inimsuhete põhine, väga-väga meeldib ja istub.
 
Jaagup, kes surma tüssas 17. oktoober 2006, kl 23.01
mina vaatan ikke... uusi trikke õpin.
 
kratike 18. oktoober 2006, kl 09.30
Vaatan ka aga ajab närvi see horatio, pea viltu kõiksuse tarkusi pildumas ja silmis see pilk et ma tean kõike ja oskan kõike.
 
K 18. oktoober 2006, kl 09.45
mulle ei meeldi see pimedus filmis..
 
aa 18. oktoober 2006, kl 15.10
kratikesel õigus, see Horatio muutub naeruväärseks oma pea viltu ebaloomuliku maheda häälega filosoofilisi mitmetähenduslikke fraase lausumas. Selline tegelaskuju sobiks ehk teatrilavale. Ja see blondiin, kes räägib täiesti ebaloomuliku peenikese beibehäälega. Vastu hakkab, ei saa vist enam vaadata.
 
ninasarvikukene 18. oktoober 2006, kl 17.15
Naljakas, mina ka enam ei taha vaadata. Tegelikult ei vaatagi.
 
ki 19. oktoober 2006, kl 08.16
mulle igatahes meeldib väääga... alati vaatan
 
kriminalist 19. oktoober 2006, kl 16.54
Mind häirib hoopis see, et need kriminalistid-beibed käivad sündmuskohal lehvivate juustega, see Alex aga toimetab ´veriste laipadega lausa valges kostüümis ja kontsakingades. Ilus küll, aga nõme.
 
kata 21. oktoober 2006, kl 12.50
mulle ei meeldi kah see miami oma vähemasti see blond tips ja alex, kes räägib surnutega
 
vaatan 23. oktoober 2006, kl 00.16
CSI Kriminalistid meeldib rohkem, on kuidagi usutavam ja ka näitlejad on väga head. Miami häirib liigse isikukultusega (Horatio).
 
csi 27. oktoober 2006, kl 19.01
kriminalistid on küll supper:::
aga miami ei meeldi,ka just horatio pärast(ja see,et ripsmed on värvitud---suht edev)
aga nagu juba mainisin CSI on SUPPER
 
mm 07. november 2006, kl 02.17
Esimest korda kui kriminaliste nägin, üllatusin: kas Ameerikas politseinikud süstivad huuli paksemaks? Püha naiivsus, proovisin filmi tõe pähe võtta. Ja ikkagi mind segavad nad süstitud huuled. Neil on minu jaoks ainult üks sõnum: mul on paksud huuled, sest olen C- kategooria näitleja. Uurija rollini nad ei jõuagi. Vorm takistab sisul mõjule pääsemast.
 
d 16. november 2006, kl 23.08
nii hea sari,olen algusest peale vaadanud.maitseasi ju:)
 
Fänn 22. november 2006, kl 20.26
Mulle meeldivad nii csi miami kui lihtsalt csi ja David Caruso on väga hea näitleja.
 
jäu . 31. detsember 2006, kl 00.26
Te olete kõik mingid "meeleheitel koduperenaised" . kui saade ei meeldi, ärge vaadake! appi, mis see teie valida on kuidas nad on ja mida teevad.
Muuseas, Alexx'l on SININE kostüüm, lahkama ei lastaks neverever oma riietusega. fak noh, uurige asja rohkem ja siis tulge siia paukuma sarja 'PUUDUSTEST'.
kammoooon, minge hoolitsege oma laste eest või minge kuhugi kudumisringi or whatever, ärge palun naised veetke oma vaba aega arvutis passides ja mõtetude asjade üle arutledes!
Ägedad olete^________^
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!