Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
nõme reklaam
 
reklaamy 24. oktoober 2006, kl 15.33
Jube piinlik seda Rakvere liha reklaami vaadata selle laulva seaga. Naljakas ei ole.
 
tiiger 24. oktoober 2006, kl 15.35
Mu meelest ka väga tobe reklaam. Ei tea, millest siis Rakvere tooted tehtud on, kui mitte sealihast.
 
kss 24. oktoober 2006, kl 15.56
Selline asi sunnib tõsiselt lihast loobuma, ega seal rakvere vabrikus on nad samasugused nunnud notsud kõik....
 
kas teeme pingerea? 24. oktoober 2006, kl 16.03
Minu meelest on kõige nõmedam reklaam see, kui lehmi masseeritakse.
 
siga 24. oktoober 2006, kl 20.46
Jah, esimest korda nähes oli päris põnev, kui tädi suure noaga lauda poole jooksis, et mis toimub ja mida reklaamitakse siis niiviisi... Aga tõesti tobe reklaam.
 
* 25. oktoober 2006, kl 09.45
Just hea reklaam, pererahvas lahke ja hea südamega.Seenutab üht mu sõbratari, kes ütles: tema oma siga tapetud ei saa, las sureb vanadussurma.
 
K. 26. oktoober 2006, kl 18.02
Mulle ka üldse kohe ei meeldi, oleks see sama reklaam midagi muud reklaamind, siis veel, aga no kammoon...
siuksed reklaamid nagu see sebraga kus poeg oli lehma asemel teise must-valge looma ostnud, vot need on head ja teevad reklaamide vaatamise isegi natuke põnevamaks.
 
j 26. oktoober 2006, kl 20.51
yks parimaid reklaame, mida näinud olen!!!
 
No kuulge 26. oktoober 2006, kl 21.15
Te ei saanud aru sellest ju: osta lihatooteid Rakverest, oma siga jääb alles! Ei ole ju nii halb, mis?
 
ei mõju 27. oktoober 2006, kl 13.52
Kas see siga seal peaks kaastunnet äratama, või vastikust sealiha vastu üldse? Sest see elukas on ju monstrum, perversne moonutatud elajas õudusfilmist. Kui sellist jõletist laudas näeks, poleks küll kahju teda tappa, iseasi, kas teda süüa tahaks. See "oma siga" oleks pidanud olema nunnu armas roosa notsu, siis saaks reklaami mõttest aru. Aga samas peaks siis näitama ka neid Rakvere sigu, kellest kahju ei ole.
 
Emis 27. oktoober 2006, kl 14.19
See siga laulab mehehäälega..ehk siis peaks kult olema..miks tal siis tissid on?:S hmm?
 
Linda 28. oktoober 2006, kl 23.10
Minu meelest üks parimaid reklaame :)
 
Nõme 28. oktoober 2006, kl 23.11
Üks nõmedamaid reklaame on see šmiguniga!!!
 
vuih 30. oktoober 2006, kl 11.12
nõme reklaam, laps enam liha ja vorsti ei söö, eriti rakvere oma
 
oioi 30. oktoober 2006, kl 20.39
mu meelest on see reklaam lihtsalt geniaalne. midagi nii head annab teha ;)
 
Isamaaliit. 30. oktoober 2006, kl 22.02
See siga oli Reiljani nägu.See pätt kes maid kupeldas,endine punaparunn.
 
Dana 31. oktoober 2006, kl 13.04
Hea ja muhe, ehkki vast natuke venitatud on see reklaam. See noaga jooksmine liiga pikk, eriti korduval vaatamisel. Aga meeldejääv on asi igal juhul!
 
põrsas 02. november 2006, kl 14.32
Kuulge vuihhitajad. Keegi teeb ometi AUSA reklaami ja ikka on vaja viriseda. See on ju suisa ime. Räägib asjadest nii nagu on. Küll läbi veidra huumoriprisma. Minu poolt igatahes kiidusõnad rakverele. Julguse eest. Samal ajal tuleb telekast mingi ülilääge santa maria (vist) reklaam ülilääge muusikaga, kus siis seda sama sealiha aegluubis ilusad inimesed võltsid naeratused näol pugivad. See on normaalne või? See on ju veel võikam. Vuihh.
 
hää 04. november 2006, kl 14.40
On väga vahva reklaam !Mis te virisete-ei söö ja laps ka enam ei söö?Kust teie arvates liha siis tuleb ?Vaimukalt välja mõeldud ja kesiganes seda tüdind näoga mutti ka ei mängiks,teeb ta seda äärmiselt tõetruult ja nauditavalt !!!
 
kops üle maksa 05. november 2006, kl 18.54
Mul sama mõte, et kust kurat siis see liha (hakkliha) tuleb kui siga ei tapeta.
Mina ei tea, mis filosoofilised mõtted mõnel siin pähe tulevad seda reklaami vaadates (las Rakvere toimetab, oma seal laseme vanadussurma surra). Ja mind need mõtted või konkreetselt selle reklaami tagamõte ei huvitagi. Reklaam peab olema mõttevaba üritus ja minul endiselt küsimus "Millest teeb hakkliha Rakvere???"

* linnukene siristas, et Rakvere surab hakkliha sisse ka rupskid ja muud jäänused.
Aga see oli... noh nii jutujätkuks öeldud.
 
Arusaamatu 05. november 2006, kl 21.22
No seal on mõeldud ju seda, et las see kodus kasvand notsu jääda alles, sest ta on nii armas kõigile, ise toidetud ja kasvatatud! Ja et ostame neid tooteid mis on teistest notsudest tehtud... Et siis ei hakka nii kahju... Mitte seda, et rakvere hakkliha on kaamelitest tehtud...
 
mimmu 06. november 2006, kl 12.26
minu meelest ka lahe
 
nuga neerus 06. november 2006, kl 17.16
...reklaam, mille algus nagu Hitshkuki filmist...
 
maa-neti 09. november 2006, kl 14.11
mulle see meeldib, aga maainimesena ütleks, et siukest nälgind siga ma küll ei tapaks ... :D
 
dodgeball 25. november 2006, kl 16.44
Nõmeda põhimõttega reklaam. Enda oma ära tapa, söö võõrast.
 
hea reklaam ja naljakas 13. detsember 2006, kl 18.22
Re: nõme reklaam SAAGE ÜLE, TEIL POLE KA HUUMORISOONT. Minge ravile. Lahe reklaam, praegune on eriri hea. Talvine Kartul :)))))
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!