Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
Tantsud Tähtedega
 
Mann 12. november 2006, kl 19.31
Aru ma ei saa miks Riisalule kõige rohkem reklaami tehakse, peaaegu iga õhtu on temast mõni jutt. K2 peaks ju olema ükspuha kes võidab, aga ei paista olevat, mõru maitse jääb asjale juurde
 
ei ütle 12. november 2006, kl 19.32
Minu lemmikut peaaegu üldse ei näidatagi saate tutvustuses, imelik ühtede eelistamine tõesti, muidu saade ju hea
 
Veroonika 13. november 2006, kl 13.24
Ärge Aivarit kritiseerige. Aivar on "love boy" ja nii nunnu. Tahaksin temaga tuttavaks saada, tal vist sõbrannat praegu pole? Ta on nii mehine mees ja oskab esineda, ta on vist kõikide naiste lemmik, kuigi paljud häbenevad seda tunnistada.
 
Ella 13. november 2006, kl 13.28
Jeerum, Riisalu ja nunnu. Ta ju lausa kole. Ja tantsib nagu sammuv ekskavaator. Hea, et lõpuks pääsesin tema vaatamisest.
 
Veroonika 13. november 2006, kl 13.30
Mis kole, oled pime või? Riisalu ja kole, ärge ajage naerma, igatahes on ta palju liikuvam kui see närviline Nool.
 
Olga 13. november 2006, kl 13.32
Mulle ka Riisalu meeldib, ta on nii mehine mees. Pealegi oskab naistega olla ja rääkida, ta on väga galantne.
 
Teele 13. november 2006, kl 13.36
Tegelikult on Aivar liiga siiras inimene ja paljud seepärast ei mõista teda. ma ei ole kunagi märganud tema juures teesklust või valskust, aga jah inimestele siirus ei lähe peale, see ärritab. Naiivne ta just pole aga võiks vähem siiras olla, need tema laulud seal meie mehes olid ka liiga avatud ja täis soovunelmaid, natuke liiga femiinsed kuigi mees ise on väliselt väga mehelik.
 
Nimetu 13. november 2006, kl 19.10
Kas inimene ei võiks kuidagi teistmoodi oma siirust näidata? Räuskamine ei ole nüüd küll kõige õigem valik.
 
ll 13. november 2006, kl 19.52
riisalu on pederast nälgas kiimane vanamees
 
karmel 14. november 2006, kl 14.14
aga mul on kahju,et riisalu välja kukkus, nii lahe oleks neid padariga vastamisi finaalis näha- oleks naljagi saanud, aga nüüd on pinge maas...see ülbe laulunolk(kelle nimi meelde ei jäänud,see, keda kosmina õpetab) see on ju mõtetu ja padar on noolest ka nii kõvasti üle,et mis siin ikka enam vaadata.
 
iks 14. november 2006, kl 15.45
te sellepeale ei tule, et kõik need paaridevahelised sümpaatiad ja intriigid on väljamängitud saate jätkuva meedia huviorbiidis olemise eesmärgil (vaadatavus, reklaami müük jne.)
 
kolekolekole 17. november 2006, kl 11.56
Riisalu on väga KOLE!!!!! Lihtsalt õudne moll. Ja aru ei saa, kelle silmis ta küll ilus võib olla...
 
Täheke 18. november 2006, kl 21.30
Kuulge...see on saade...kes õpib lühida ajaga kiiremini,paremini tantsima !!Mikk ja OLga on üks paar,
kes tantsis ennem juba väga hästi ja arenend pole nad kuhugi:((
Aga vot NOOL ...pingutab nagu tõeline sportlane ja areneb!
TEma päralt olgu võit !!!!
 
vaataja 20. november 2006, kl 19.30
Minu meelest hakkab Riisalu oma eputrillatamisega juba liiale minema.Aga see on lihtsalt minu arvamus.
 
angelslady 23. november 2006, kl 23.20
oh my gooooooooood, jälle see tantsud tähtedega teema, Eesti kõige olulisem saade.
 
Vaataja 24. november 2006, kl 10.22
Minu arvamus ühe kommenteerijaga ühtib, et saate vaadatavuse tõstmiseks punutakse intriige ja mõeldakse välja suhteid, mis ei pruugigi tegelikult olemas olla. Eks siis on vaatajal põnev ning tahab teada, mis järgmises saates edasi tuleb... Väga kaval ju!

Saates osalejate kohta siis veel nii palju, et vaieldamatult olid kõik nii väljalangenud kui ka praegu saates edasi mängivad tublid. Julgus esineda on juba üks pluss. Mulle meeldis E.Nool, sest kujutage ise ette, kui olete terve oma elu sportlane olnud ja äkki peate olema tantsupõrandal, mis sugugi ei sarnane kaugushüppamisega, vaid peab graatsiline olema. Sportlasele on see väga raske ju?

Mul pole Riisalu vastu midagi, kuid tõsi, et ta kipub liiga palju esinema (me ju kõik teame, et tema langes saatest välja). Pole just kõige kenam haarata saatejuhilt mikrofon ja hakkata ise valitsema. Leidku siis endale selleks õige aeg ja koht, mis peamine- eetriaeg!
 
mall 25. november 2006, kl 15.21
Riisalust ja Noolest oli kahju, et nad välja langesid, alguses Tarandist kah. Reet Linna oli mõtetu! Mina Riisalu ja Noole pärast vaatasingi, aga nüüd mul suva, kes võidab. Padari ja Saare töö on juba selline kus nad peavad tantsima ja liigutama, aga karu on ju tõeliselt raske ja keeruline tantsima panna.
 
pp 04. detsember 2006, kl 00.09
ööd klatsimoorid
 
olli 15. detsember 2006, kl 11.51
Riisalu on üks liiderdaja,miks ta muidu vallaline on,naised on ta juurest jooksu pistnud,pole jõudnud kehkadiveiga elada,mina hindan meest selle järgi,kas ta on perekonnainimene või mitte
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!