Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
TOP 10 luusrid 16.11.06
 
arumaeisaa 17. november 2006, kl 15.31
Uskumatu, kuidas Aivar Riisalu propageeris neegrite vihkamist / üldse muust rahvusest inimeste) ja vägivalla kasutamist. Kas see ei ole kuritegu ?
 
eee 17. november 2006, kl 16.09
Riisalu üritab üldse igasugu nõmedustega lahedat meest mängida.
 
lllll 17. november 2006, kl 18.01
riisalu on white trash, ameerikas ja "vanas" ehk tõelises euroopas ta saaks nii et.... seal austatakse iga inimestegrupi õigusi natuke rohkem, meil ju ka juriidiliselt aga reaalselt on ikka vanem põlvkond see veneaegne sigadekari, vastik mees, okse okse
 
eestlane 17. november 2006, kl 20.15
ta ei vihanud neegreid, ta vihkas NEID neegreid, kes SIIA ronivad!
Nii nagu iga eestlane vihkab venelast, kes SIIN elab, Venemaal elagu palju tahes!
Ka need eestlased, kes karjakaupa Soome mehele jooksevad, on põlgustväärt. Iga rahvus elagu oma ajaloolisel kodumaal!!!! Türklane Türgis, venelane Venemaal, neeger Aafrikas. Ja saabki ülemaailmne RAHU! Ei sõdu, vihkamist, kuritegevust, rassismi, terrorismi!
 
v. 17. november 2006, kl 20.28
mulle jättis ka väga labase mulje see saade. ma arvasin, et riisalu on veidi intelligentsem. aga see marta jättis seal ikka eriti totaka mulje.
 
just 17. november 2006, kl 20.28
täpselt nii - neeger olgu dzunglis peremees,valge valgete maal, kõik õnnelikud :-)
 
vihane 17. november 2006, kl 22.14
ja minu arust vihkas riisalu neegrist rohkem veel seda,et see pigi hangeldab narkotsiga.Ausalt ma ka laseks kuuli pähe sellistele diileritele,krt,kõik maksumaksja raha lähebki krdi narkarite toibutamiseks,iga 5-s tatt linna peal pööritab silmi ja ajab vahtu,ja sellised luna sarnased pigid tassivadki seda sisse....tõprad...
 
täpselt 17. november 2006, kl 22.52
Ta ei vihanud neegreid,ta ütles,et ei salli narko ärikaid.
 
k 18. november 2006, kl 00.08
See top 10 on üldse üks MEGA JAMA SAADE. kamp eneseimetlejaid koos. Ja Riisalu tegi tõepoolest oma harju keskmise intelligentsitasemega mehena oma sõnavalikuga endale tõeliselt plassi. nahavärvi oleks võinud asjast välja jätta. Eestlastest pätte on maailmas ka nii palju, et aitab, ja kuidas teie end tunnete, kui kõiki eestlasi automaatselt pättideks peetakse. Luna on pätt, see on selge, kuid nahavärv pole siin esmane, meil on ka teistest rahvustest ja valge nahavärviga pätte olemas. Mõnedele veel kodakondsus eriliste teenete eest omistatud.
 
kuid 18. november 2006, kl 00.11
kui totaka jutuga tuli iga teema juures sõna võtma just inimene ,kes üldse ju suhelda ei oskagi..Marta Vaarik.Ja see uskumatu...või tegelikult mitte,sest ta polegi ju miskit rohkemat,kui näitlejate tütar.
 
arvan 18. november 2006, kl 15.35
asi pole näitleja tütres,(kusjuures ema pole tal mingi näitleja)asi selles,et Marta ISE peab ennast kole tegijaks tibiks,tegelikult pole ta ei keegi,ei näitleja,ei ajakirjanik(ahhaa),kuigi omab seal naistelehes mingit veergu,mis nii mage,kui olla saab.Jäljendab Saagimit oma olekuga,aga no ei tule välja,nii lapsikud ja mannetud sõnakõlksud,mingu parem kuhugi kooli,õppigu mingi amet selgeks,kasu talle endale,muidu jääbki ööklubides töllerdama....
 
Miks küll? 18. november 2006, kl 16.02
Miks kutsuda arvamuse avaldajaks inimene, kellel polegi oma arvamust?
Istub saates nagu tummahammas ja saatejuht peab nagu tangidega sõnu välja tirima kui Vaarikule spetsiaalselt sõna antakse Riisalu tsunamitaolise sõnavoolu vahele.
 
arvamus tõusis 18. november 2006, kl 18.03
minul jälle Riisalust arvamus tõusus just tänu selele narkojutule. Olen 100 % nõus!
 
m 19. november 2006, kl 04.49
kuulge, kui teile see saade ei meeldi ,siis miks te seda vaatate? riisalu ongi selline tüüp ,kes tahab koguaeg sensiatsiooni,tähelepanu.ja nagu näha, tal see ka õnnestub,vaat kui palju komenteerijaid siingi näiteks on.
 
aga 20. november 2006, kl 19.01
Riisalul ju täiega õigus ja õige jutt - ma olin lausa vaimustuses, kui ta seda seal rääkis - arvamus temast paranes kohe oluliselt :)))
 
jep 23. november 2006, kl 11.17
minu arvamus riisalust on oluliselt paranenud peale top10 saateid. mulle meeldib, et ta räägib seda mida mõtleb. temas pole midagi võltsi. ja see, et ta on tulihingeline narko vastane, on ainult positiivne.
 
A.Riisalu 29. november 2006, kl 23.10
Tema peaks see top 10 luuserite ja maitsetumate kuulsuste pingereas esimene olema.
 
ma 02. detsember 2006, kl 17.51
ka leian, et kisa Riisalu ümber on mõtetu, mulle ta meeldib ja on asjalik mees.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!