Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
Kelgukoerad
 
mõtlik 17. november 2006, kl 22.42
Paneb imestama, et Kelgukoerad olevat populaarsem kui Ohtlik lend.
Ma ei saa sellest aru, kuna Kelgukoerad on superigav, kuid Ohtlik lend põnev ja vaimukas.
 
mina ka 18. november 2006, kl 08.50
Olen teemaalgatajaga päri.Eile vaatasime telelehest seda vaadatavuse top'i ja olime suht hämmingus,et mille järgi see paika pannakse
 
Hing 18. november 2006, kl 09.05
Ohtlikul lennul on palju rohkem tõsiselt võetavaid konkurente kui Kelgukoertel, nii Tantsusaade kui Miljonimäng on ju oma austajatega tal kõvasti kukil. Kelgukoertel on võistelda minu jaoks ääretult nõmeda Kohvri ja veidi ühtlasema tasemega ETV teatrietendustega.
 
mh 18. november 2006, kl 10.45
Aga kohver ei ole ju reedel.
 
Ihu 18. november 2006, kl 22.26
Hingega nõus madala reitingu põhjuste osas, sest ise pean ka Ohtlikku lendu üheks parimaks. Väga head ja vaimukad dialoogid ja süžee. Lõpplahendus tavaliselt üllatav ja etteaimamatu.Ega põnevuselt ei jää alla Midsomerile ega Poirotile jt.kah.

Kelgukoertes ei meeldi muuhulgas ka see, et Ita Ever, kes ise nutika ja sümpaatse naisdetektiivi rollis olnud, on nüüd tehtud napakaks ja tüütuks mutiks. Detektiivi naine peaks ka olema rohkem ohunõudeid arvestav, aga mitte mingi naiivne ja lihtsameelne totu, kelle põhiline elu on ämmaga kemplemises.
 
Vaim 19. november 2006, kl 21.52
Ita Ever ütles ise ka ühes oma intervjuus hoopis Ohtliku lennu kohta väga häid sõnu...
 
ma 20. november 2006, kl 13.47
tähetants ju neelab praegu kelgukoerad ära, kavatsen ka vaatama hakata kui tantsud tantsitud.
 
kata 20. november 2006, kl 14.23
Ei tea,mulle meeldivad mõlemad.. :)
 
kuidas 20. november 2006, kl 17.30
sa mõlemat näed
 
julm 20. november 2006, kl 20.25
to ma

"Tantsud tähtedega" on samal ajal "Ohtliku lennuga", mitte "Kelgukoertega". Aga paraku lõpevad nii "Ohtlik lend" kui ka "Tantsud tähtedega" samal päeval ära.

Kurb, aga tõsi.
 
nell 21. november 2006, kl 11.27
arvestades millega Ohtlik lend ühel ajal on, on see ikka ülikõva saavutus. 5+ selle eest, et edetabelitippudelt ikkagi suht suure vaatajahulga ära rebivad.
 
ohtlik 21. november 2006, kl 14.14
Aga ohtlikku lendu ju kordab, vaatasin just eile hilisõhtul esimest korda. Tõesti üllatavalt hea.
 
KELK ja KOER 21. november 2006, kl 21.47
kelgukoerad on ebaõnnestunud juba nimegi poolest...nim ei tohi midagi öelda...siin on aga alltekst mitmene ja film on ilane ja veniv. öine lend on parem, kuigi arreteerimised ei peaks nii efektsed olema...aitaks vähemmängitud teatraalsusest sel puhul ja nutikamast stsenast.
 
julm 22. november 2006, kl 01.50
Ma pidasin silmas seda, et nii "Ohtlik lend" kui ka "Tantsud tähtedega" ssavad samal päeval (03. detsember) läbi. Saavad otsa.
 
arvamus 24. november 2006, kl 19.34
mullegi "Ohtlik lend" põnevam
 
näen 26. november 2006, kl 19.23
läbi interneti kahjuks ainult "Kelgukoeri". muidugi on ta üsna algeline, karakterid täiesti väljaarendamata. naljakas, et haritud uurijad ja ka arst kasutavad täpselt sama sõnavara, mis pätidki. samas on kaasatud ka mittenäitlejaid, kes teevad sellist nö ilmekat lugemist. see on ka naljakas.
aga sellegipoolest vaatan, sest olen juba ära harjunud ja "Ohtlikku lendu" kahjuks ei näe.
 
mari 26. november 2006, kl 22.11
asi see ohtlikku lendu esmasp2eviti vaadata, star trekki p2rast niiehknaa vaatan
 
kelk 27. november 2006, kl 21.19
Tahaksin kõigile vastu vaielda, kes Kelgukoeri kehvemaks peavad kui Ohtlikku lendu. Kelgukoerad ON etem. Palju hoogsam, lühemad ja tihedamad misanstseenid, palju vähem dialoogilohinat, hääd karakterid ja usutavad näitlejatööd. Täitsa kobe asi ja kogu aeg ma mõtlen, kes on see Eleonora Berg (?), kes on stsenaristiks märgitud. Tahaks teada, sest stsenaariumil pole häda mitte midagi.
Ohtlik lend näitab ilmlõpmata suuri pikki plaane loodusvaadetest, sellest, kuidas Rita liigub/astub/istub jne. Montaaž vist kehv või ma ei tea ka.
 
SAAN 28. november 2006, kl 00.43
No kelk,
sina tead meist kõige paremini, kes see Eleonora Berg on, sest see oled sa ise.

Ilmateadustaja on/oled. Tõsi, endine.
 
SAAN 28. november 2006, kl 00.44
Aga räägi veel, kuidas misanstseen saab lühem olla, stsenaristiproua?
 
raivo 29. november 2006, kl 21.41
Väike tähelepanek võrdlejatele eelmisest nädalast - eetris olid mõlemad sarjad ja ohtliku lennu vastas ei olnud sel nädalal tantsusaadet. Ja top 10 näitab ikkagi, et kelgukoertel vaatajaid rohkem?! huvitav, miks küll.
 
maag 30. november 2006, kl 00.50
Kui Härra Matvere oma TV Nädala intervjus ütleb ,et lausa vihkab kriminulle ja teeb sarja ainult raha pärast,sarjas reklaamitakse (ETV-s keelatud) Gädit ,Volvot,Armanit jne, ja autor Ulmen soiub kui raske ja poolaastat aeganõudev tõõ see on siis edu teile lennu austajad,mina vaatan küll Kelgukoeri selle tegijad ei vingu ja ei määri mulle salaja midagi pähe.
 
kats 30. november 2006, kl 20.49
Jah, peale intervjuud Matverega, kadus midagi olulist...Aga kelgukoerad ei istu nii hästi. Olen nats kõva kuulmisega ja minu arust pobisevad nad enamasti omale nina alla. Ohtlikus lennus selge jutt..
 
saag 01. detsember 2006, kl 10.10
Kelgukoerte tegijad soiuvad põhiliselt selle üle, et konkurendi toodangut inimesed rohkem kiidavad! Produtsendiisand ise lehes vingus.
 
aga 02. detsember 2006, kl 17.50
mulle kelgukad meeldivad!
 
näen 03. detsember 2006, kl 12.46
Kelk
tõesti, sina ise vist oledki see Eleonora Berg. Kuidas sa muidu saaksid sellist tobedust kiita.
 
Tiia 05. detsember 2006, kl 15.54
Mindki üldiselt ei huvita kriminullid, aga ometi olen ma "Ohtliku lennu" kõiki osi vaadanud. Eks ikka peamiselt Matvere pärast (tõeline professionaal - isegi kui teebki ainult raha pärast, teeb siiski võrratult) ja kogu selle humoorika alatooni pärast. Siiski on see nüüd ka ammendunud ja loodame, et nad ei hakka sellele mingit allakäivat järge tegema.

Üritasin ka "Kelgukoeri" vaadata, aga see oli ikka liiga igav.
 
vaataja 10. detsember 2006, kl 10.31
ei ole üldse krimkadest huvitatud, kuid neid mõlemaid seriaale vaatan suure huviga, sest ikkagi eestlaste omad saated, kiitus neile. kahjuks juhtusid nad eetris olema väga halval ajal ja nagu paralleelselt. aga hea tahtmise juures sai vaadatud kõiki saateid, kahju et kõik nüüd korraga lõppesid, nii tantsusaade kui ka seriaalid.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!