Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
lihtsalt ja odavalt
 
ei saa aru TV 2 26. november 2006, kl 00.44
...mis otstarbel sellist toredat saadet peavad tegema nii jubedad eputajad saatejuhid.See noormees jätab tõesti täiesti pooletoobise totaka mulje ja ega tibigi parem pole. Vaatasin ja kuidagi nii häbi hakkas vaadata seda eputiste karja.
See ju ikka tõsine tööde tegemise saade,kus peaks olema vaoshoitust ja soliidsust kõigil osavõtjatel.Enese proovilepanek ju.
YSKis topiti mingid naiste püksikuid endale ette ja muud äärmised magedad ja labased, rumalad naljad.
Korterit ju ei palu remontida pooltobedad inimesed vaid väga huvitavad inimesed - miks remontijad nii lolli peavad mängima.
Loomulikult väike huumor ei teeks liiga,kuid siin,uute tegijatega saadetes puha lollimängimine.Pole siis ime,et tõsiseid töötegijaid pole kusagilt võtta.
Umbes nii,et lähme ja teeme pulli.
Valmistehtud toad päris huvitavad. Endale koju küll ei lubaks suure rahanutsu pealemaksmisega selliseid. Huvitav tähelepanek veel,et rulliga hakati seina värvima ja pehmel põrandakattel mingit katet ei pandud !!!!!!!
 
HENRY LAPS 26. november 2006, kl 01.28
päraku ongi nad natuke rumalad. tean teemat lähemalt. poiss on plika tuhvlialune. ta laulab ansamblis Ursula, sama lapsik punt kui saadegi. aga nad alles lapsed...
 
mmm 26. november 2006, kl 11.58
millega sa siis seina värvid,pintsliga ve ??
saatejuhid on jah tobedad,annika oli palju parem.saate nimi siiski litsalt ja osavalt.
 
nimi 26. november 2006, kl 12.08
minu meelest on just hea vaadata sellist natukene ajuvaba saadet-minule meeldib sealt iseid korjata, mitte saatejuhtide pläma kuulata.
 
häbenen ka 26. november 2006, kl 12.31
Kuidagi kurb hakkab,et nii rumalaid saatejuhte valitakse,tundub et ka valijad samasugused debiilikud. Normaalsed saatejuhid peaks olema - teistes maades selle formaadi saatejuhid ikka äärmiselt sümpaatsed haritusega tegijad. Hullude tolade koht seevaldis mitte telepurgis sellise saate tegijatena.
 
mis 26. november 2006, kl 22.12
saate pealkiri on?
aga TV2 pole ju kunagi mingi tarkusega hiilanud, mis siin imestada.
 
shitt 26. november 2006, kl 22.35
äkki paneks EESTLASLIKULT...nii kõlaks paremini...paljud mu tuttavad käivad näiteks tööl seepärast, et ei raatsi 200 kr kuus netiühenduseks maksta...ihnus, kavalus, ahnus....see peaks saadet läbima...
 
öäk 27. november 2006, kl 02.11
Ilmselt saade ongi lihtsalt odavate eneseupitajatest saatejuhtide pärast tehtud.
 
liisu 27. november 2006, kl 15.24
need noored palju etemad saatejuhid kui baari annika-tal ei tulnud sõnadki korralikult suust välja-ja nalja polnud saates üldse
nüüd on saadet kohe mõnus vaadata-saab mõne nalja üle korralikult naerda.
 
teine liisu 27. november 2006, kl 16.35
liisule
saigi ju siin öeldud ,et saade mõeldud just totakatele....kuid see pole baskini naljasaade vaid tõsine korteri remontimise ja ehitamise saade. Tee vahet asjade vahel ja naera korralikult - sinusugustele see vist ongi mõeldud.
 
azza 28. november 2006, kl 13.26
vaatan ka, sest noortel tegijatel on üpriski tihti huvitavaid ideid. küll aga ei meeldi mitte üks teps saatejuhid ja ka uute saatejuhtidega näidatakse toa muutmise protsessi vähem.
 
maiu 28. november 2006, kl 15.19
minu meelest pole neil häda midagi, paistavadki boheemlaslikud ja saade ka ju kunstiga seotud. häid teostusi küll kohtab vähe ja ma ei tea miks tänapäeva noored kasutavad niisuguseid erksaid ja kriiskavaid värve. see teeb ju toas olemise raskeks ja närviliseks. vaja rohkem harmooniat luua. viimases saates ka tuba oli ennem ilusam kui pärast remonti. toa omanik aga on eestlaslikult viisakas ja ei näidanud oma nördimust välja aga tegelikult oli seda tunda küll.
saatejuht ütles ka hästi, et kui temale tehakse niisugused toad, siis tema küll rahul ei oleks ja imestas, et kõik on kõigega kohe rahul.
mulle meeldivad need saatejuhid rohkem, kui see tühine baari annika tibi, kes ei osanud ka huvitavaid küsimusi küsida, aina korrutas ühe ja sama.
see oli nüüd küll ainult minu arvamus.
 
ee 28. november 2006, kl 23.10
aga mina tunnen selle saate juures puudust sisekujundaja arvamusest, et mis on ok ja mis oleks võinud olla teisiti.
 
eda 28. november 2006, kl 23.43
elu niigi vilets ja hall,siis peabki olema rõõmsa värviline tuba.mulle küll mingid valged/heledad seinad ei meeldi.50 a jah ei taha midagi kärtsu ,aga noortele sobib ikka.viimase saate tuba oli küll väga kena .
 
mampsik 29. november 2006, kl 03.44
Eh, minu meelest on nad küll väga vahvad. Kunstitudengid mõlemad, aga olgu, mõistan et teie, kallid kitsarinnalised vanakesed, sooviksite tõepoolest näha saatejuhtidena reet linnat ühes urmas otiga, siis oleks soliidne ja kena ja lõbus ühteaegu! eksole!

:)
 
tudeng 29. november 2006, kl 04.00
Saatejuhid alla igasuguse ja millest siin veel rääkida.
 
no ei 29. november 2006, kl 17.28
taha enam saatejuhtide pärast vaadata. nii vastu hakkab.
 
liisu 30. november 2006, kl 17.20
kellele ei meeldi olete lihtsalt kadedad-proovige ise teles saadet juhtida-vaevalt teil midagi välja tuleb.
nad on noored ja andekad
 
enn 30. november 2006, kl 18.09
korraldame kakluse noorte ja vanade vahel..riikliku...noored on värdjad ja vanad on värdjad...kaks kampa toredaid värdjaid LIHTSALT, SITALT JA ODAVALT...seltsimees NAAN..kas sa oled Gustav Naani lapselaps...
 
vaataja 30. november 2006, kl 22.07
ANDEKAD? milles väljendub nende inimeste andekus? pubekate naljades? tobedates küsimustes? ebanormaalses käitumises? või on kõik inimesed, kes ERINEVAD HALLIST MASSIST, kasutades selleks omapärast välimust (imelikku välimust, kohati maitsetut), ANDEKAD?
enne oli saade huvitav- just formaadi pärast- päris huvitavaid lahendusi oli vahest noorte sisekujundajate ja muidu asjaarmastajate poolt välja pakutud kuid nüüd ei ole võimalik saadet vaadata sest toa kujundamise asemel ekponeerivad kaamera ees ennast kaks hilispubekat, kes üritavad olla väga-coolid..toa remont on tahaplaanile jäetud.
 
imik 30. november 2006, kl 22.59
õige tähelepanek. kuna olen teemaga seotud, pidin nendest loo kirjutama..helistasin selle pubekatebändi poisile, ta ütles, et peab plikaga nõu..pärast enam telefoni vastu ei võetud. minu jaoks mõttetu saade mõtetute tegijatega. saatel on ka väga halb aeg.
 
unetu tudeng 01. detsember 2006, kl 02.35
minul küll häbi selliste labaste ja stiilitute tudengite pärast saatejuhtidena. Nende põhitegevus ju puhtalt eputamine - tööprotsessi ei näidatagi enam. Eelmises sama formaadi saates rohkem tegemisi ja ettevalmistust näitas.Tudengid ju tahaksidki odavamalt sisustada,ka nõuanne oleks vajalik peale tehtud tööd.
Maha need ennast promovad ebameeldivad eputavad tudengid.
Ebameeldivad kohad just,kui topitakse mingeid naistepesusid omale selga,see kutt ongi vist mingi tibi - sellise olemisega. Äkki kannabki stringe.
 
hihii 01. detsember 2006, kl 21.59
eh, te olete nii haledad eestlased, et jube :D

ja sina unetu tudeng? pakun et õpid kuskil geenitehnoloogiat ja igavled oma elu maha :D
 
hale eestlane 02. detsember 2006, kl 14.47
aga tööprotsessi võiks rohkem näidata küll, ma ka tunnen sellest puudust. Aga too ursula poiss on mu arust päris armas.
 
tore ju 02. detsember 2006, kl 16.10
ursula on ju tüdruku nimi - selle blondi eputaja järgi vist pandudki.
 
möhh 02. detsember 2006, kl 16.38
kulge mis see fkng annika oli parem w? luges maha ju koguaeg sellepäeasr teda ei tahetudgi sinna enam !!!!
 
kata 03. detsember 2006, kl 01.12
Hmm, enne oli keegi öelnud, et see peaks olema viisakas saade aga mul tekkis küsimus,et kus see kirjas on, et taolise formaadiga saade peab viisakas olema. Samahästi õiks öelda, Õnne 13 hakkaks vahepeal muusikavideoid näitama või MTV lõike History-st. Välismaa saated on tõesti teistsugused aga miks me peame neid kõiges jäljendama. Tõden, et mõne naljaga minnakse võib-olla tõesti liiale aga see ei tähenda, et terve saade on ajaraisk ja ma nõustun ka sellega, et protsessi peaks rohkem näitama. Kuid saatejuhtide kohata ei oska midagi halba öelda, kõik ei pea ju nagu riigikogus olema, kuigi seegi on suht lasteaed. Ülikonnad ja ülim viisakus muudaks asja veelgi igavamaks kui see praegu võib tunduda. Minu arust on nad lahedad ja lapselik armas poheemlus on mu silmis palju atraktiivsem kui muud kaks morni nägi telekastist vastu vahtimas. Ma lihsalt ei salli piire ja aus ning lihtne veidi ilustaud ütlemine on igati etem.
 
pole URSULA fänn 04. detsember 2006, kl 01.43
Ursula Ursula pane ennast põlema
Ursula hurraaa
põlema
pane
sa
poheemlus
peega nagu @!#$
Ursula Ursula
pane ennast põlema
 
Reet 05. detsember 2006, kl 15.42
Kunagi vaatasin seda saadet suure huviga, enam mitte. Täiesti jamaks läinud: saatejuhid on allpool igasugust arvestust, saade on võrdlemisi ebasobival ajal ning muutunud ka ebahuvitavamaks (peaaegu üldse ei näidata enam toa muutmist, puuduvad sisekujundaja kommentaarid).
 
- 14. detsember 2006, kl 19.31
See mees saatejuht ajab südame pahaks.

Rõve saade nüüd!
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!