Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
S.itareporter
 
P.asapets 04. detsember 2006, kl 22.00
nüüd on meil oma sitapets ka. tänane võsareporter oli "tase", kas annab veel madalamaks minna, inimeste s.itatüli näidata vaja ja sellega end saatejuhina rumala vanamoori ja vanamehe ees veel lollakamaks teha....tulevikus soovitan saatele nimeks S.ITAREPORTER. rohkem reportaazhe peldikutest, salakaamerad käimlapottidesse, ehk saab ka mõne kuseva joodiku kaadrisse, kes ka saatejuhile lõpuks läraka peale laseb...otselülitus kevadel põllule, mida sitaga väetatakse, pilte eri s. ittumisasenditest ja eri maade peldikutest...saates võiks ka kakanurgake olla, kus "korszhetsi" laadne taat lehmasita retsepte pakub ja kohapeal praeb....elagu s.itt ja varblased, s.itapetsil tööd, s.itapetsil tööd...
 
nipitiri 04. detsember 2006, kl 22.06
Kas sa ei leia, et ta kohale kutsuti ja rahvas tahab ju ikka verd ja pisaraid näha. Kõige parem on ikka näha kaklusi ja teisele ärategemist.
 
Pipi S.ittsukk 04. detsember 2006, kl 22.19
ei leia, sest normaalne inimene iga pipi mängu peale kohale ei lähe...
 
irw 05. detsember 2006, kl 14.42
selliseid tõmblevaid naabreid leiab pea igast külast...
aga kas ka sitaloopijaid....no on tase!ikka peab näitama milliseid nõmedikke olla võib meie keskel...kusjuures ei oska vaatajana küll kummagi poolt olla.....tundub et pada sõimab katelt nagu ikka...
 
PEEDER 05. detsember 2006, kl 15.29
arvan, et s.itanäitamise koht on laboris, mitte telekas. häkki hakkab varsti keegi m.unni näitama saates ja keegi v.ittu...ja debiilik võsa aga kogub odavat populaarsust....kas rahva eeskuju ongi selline heleda peaga ja madala lauseehitusega "tarkur"...kas inimesed pole sitast meediast äkki sitamürgitust saanud..või pole inimestel enam muud teha kui sittta vaadata. kogemata nägin seda saadet ja tean kahjuks, et see @!#$ jookseb veel oma kõva reitinguga kaua.
 
pisikenesekene 06. detsember 2006, kl 11.53
peeter võsa võibolla joodik narkar vms rahavs räägib aga eelkõige on ta tavaline inimene kes aga leiab et eesti kord pole öige KAS SELLIST EESTIT ME TAHTSIME?ja lihtsalt käib seal kuhu teda kutsutakse oma sönadega vöib ta kohati labane olla aga ta vähemalt julgeb midagi öelda ja tema jutt on reeglina tõde .......ta avaldab oma arvamust!ja sittaloopijad ku´tsusid teda sinna ega ta ise ei otsinud mööda eestit veidrikke kes sitta loopivad et lugu teha kui inimesed tahtsid teles esineda miks mitte?pets andis vöimaluse...;)ei tasu nii vaenulik olla kui ei meeldi ärge vaadake.....pange mu kanal:)vöi äkki telekapult ei tööta?irw
 
DDong 06. detsember 2006, kl 11.59
Teemaalgatajal on sama probleem vist mis salapededel. Tahaks küll, väga tahaks - aga ei julge. Nu ja oma puuet tuleb kuidagi varjata .. miks siis mitte virisemise taha :)
 
no 06. detsember 2006, kl 17.54
Sellepärast ongi see saade huvitav ju.Lahe!
 
s.itt 06. detsember 2006, kl 20.54
see saade on lahe või? vaesed debiilikud. te olete ju rämpsajakirjandusega ära harjutatud..nagu pasktoiduga..te olete teinud rumalast inimesest kangelase...mida tahaks...tahaks võtta hunniku purgeeni ja debiilikutele siin sisse sööta...kui s,itt on lahe..siis jookske mööda eestit ja sa s.ittuge aga...
 
DDong 06. detsember 2006, kl 23.52
1. Kui sa s.tt seda saadet,mis on tehtud debiilikutele, vaatasid siis see räägib juba iseenda eest.
2. Kui sa seda saadet ei vaadanud siis pole sa pädev sellel teemal sõna võtma.
3. s.tt oled sa nii esimesel kui teisel juhul.
 
hahahahhaa 07. detsember 2006, kl 11.24
heheee...minu arvates on võsa pets lahe vana ja mulle ta meeldib.
Kellele ei meeldi ärgu vaadaku! Tehke siis ise parem saade.
Kadekopsikud:P
 
pisikesekene 07. detsember 2006, kl 11.50
mul on kahju sust kes sa ennast debiilikuks pead?:)ma ei leia et ma sellevõrra halvem len et võsareporterit vaatan:)ma ei sure kui seda saadet poleks ja ma ei sure kui see on:)võsa on ostsekohene ja õiglane ja olgem ausad kui keegi seda saadet ei vaataks ei jookseks see telekas juuu.....ta teeb seda mida oskab ja teeb seda hästi ja keegi ei sunni sind seda vaatama .....äkki oled hoopis sina endasse tõbmunud üksildane lõhestunud isiksus kes siin teisi debiilikuteks sõimab;)aga palun tee parem saade kui oskad:)äkki peaks võsa sulle külla tulema vaatame kas teles ka julged inimesi solvata labane oled ju hoopis sina:)aga päikest sulle anyway kahju sust:)TO s.itt
 
s.itt 07. detsember 2006, kl 13.19
endast sul kahju..no võsa siia küll ei pääse ja kui pääseb, siis vaid sissetungijana ja siis on muud lood. usun küll, on vaadatavamaid saateid tehtud. kahju eesti pisikestest debiilikutest.oletegi sellised! aga ikka vaadake s.itasaateid edasi ja kasvatage seal ussikesi...äkki teeksite ikka ka ise saateid, kuidas dõupi panete ja lollakad olete...paneme kiibid külge ja letskõu...
 
mulle 08. detsember 2006, kl 15.15
ka võsa meeldib! Aga siin ropendajatest ma küll aru ei saa. Tahaks nagu peent mängida, aga ei õnnestu kuidagi.Pole ju harjumust.
 
invaliidid 08. detsember 2006, kl 19.42
sul ei õnnestu; sest oled sama loll kui see pulstunud linaste juustega jobu, PEEDER võza
 
Peeter 08. detsember 2006, kl 21.49
 
aga 09. detsember 2006, kl 00.07
invaliidid ruulivad sajaga! Edu teilegi!
 
peeder 10. detsember 2006, kl 04.40
peeder peeder peeretas kanal 2 väravas
oli saade väga kihvt
lendas aga pasakiht
loobime ka veidi kust
peeder lasi vastu ust
@!#$ sisse sorises
kanal vastu torises
kuule, joodik pasapets
tõmba uttu lets go, lets.....
 
appi 10. detsember 2006, kl 11.09
kui nõmedad ja labased te kõik olete,saage üle.
 
s.itt 10. detsember 2006, kl 22.55
millest..et sitaklippe näidatakse telekas?
 
ja 11. detsember 2006, kl 16.25
miks need klimbid veel siia tassida ja mõnuga edasi pilduda?!
 
mina 11. detsember 2006, kl 17.23
aga palun siis vaatake neid vaadatavamaid saateid???kes keelab???ei ole ju see võsaka vaatamine sunniviivsiline???to s.itt.
 
s.itt 11. detsember 2006, kl 20.46
kanaleid vahetades hakkab paha kui alakatele peale satun....peaks teleka minema viskama...kaoks ka pa.sapets...vene kanalid on head võrreldes eesti nõrkade kanalitega...head üldharivad ja dokumentaalsaated. s.itareporter saaks sellises konkurentsis jalaga p-erse. meil on vähe inimesi ja ega me ei saagi häid asju toota ega inimesi n.ussida valmis...peame leppima sellega mis on...aivodega(soome keeles aju), indrekutega(saksa keeles pasas-in dreck), kaljudega(soome k. kiilakas), toivodega(soome k. soov)..narrime somme, oleme ise neist miljoni valgusaasta kaugusel...eesti tuleks uuesti okupeerida.
 
yyy 12. detsember 2006, kl 00.04
mulle meeldivad ka soome saated rohkem. seal on häid jutusaateid, häid komöödiaid.

s.itt
aga sinust ma ka hästi ei arva. oledki täpselt sama labane, kui need inimesed, kellest sa ennast paremaks pead.
väike kidur vennike oled.
 
xyz 12. detsember 2006, kl 01.28
Kui mina veel olin väikene mees siis norisin tüdrukuid. nüüd olen suurem ja tean et nad tegelikult on head. Sa s.tt peaks ka kasvama natuke ja oma loomulikule kutsele järgi andma, kui s.tt siis s.tt igaühele oma, peaasi ju et sa ise õnnelik oleks.
 
ja 12. detsember 2006, kl 16.09
s.itt räägib sin mingist harivast saatest? Huvitav, millal ta neid vaatama hakkab?
 
S.ITT 12. detsember 2006, kl 20.46
kulla värdjad, laskun lihtsalt teadlikult teie tasandile. arenege nagu praegu on kombeks öelda. muidugi on teie võtmes loodud kuvandid imagoloogiliselt kahjustunud ja targalt ei saa ma oma kõrge vaimse ja jumaliku tasandiga siin lihtsalt esineda. tean televisioonist umbes 12 korda rohkem kui te siin kõik kokku..paneme tv keema! peeder on vaid üks konksu otsa roomanud ussike ja ta saate formaat VARASTATUD. üks inimene talle rääkis kogemata, et on selline saade soomes Karpolla on asjaa...kus juba üle 20 aasta üks mees mängib sellist natuke napakat tüüüpi. pasakas oli just leemes ja pidi midagi tegama. kuuldud tehtud, ega sellised mehed ise midagi välja ei mõtle. peederi hüüdnimi võiks ühiskonna papagoi olla....eesti nokia on IHNUS, KAVALUS, KOKKUHOID!!!!
 
kuule 12. detsember 2006, kl 21.41
to s.itt -säästa inimesi ajukast1
 
s.itt 13. detsember 2006, kl 02.16
to to..jutt pole minust vaid s.itaga loopimise saatest...äkki oli juba esmaspäevases saates k.usemisest juttu....IHNUS, KAVALUS, KOKKUHOID..EESTI NOKIA, made in banaania..meie eesti sees on tegelikult veel siiani sellest eestist suurem nõuka-eesti..aga me ei näe seda, sest oleme pimedad arvutikuvareist, telereist ja eredast pasast, mis ümber roiskub. elagu vaba eesti!
 
Lilll 13. detsember 2006, kl 06.05
kuule s.itt kõlad nagu yks jobu venelane, kes on eesti keele suhu saanud...rõve värd...öäk...kyyditan su junni siit tagasi siberisse...sinna, kuhu kuulud...tõmba uttu!!!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!