Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
Põie Hauaste-MEIE
 
s.itt 12. detsember 2006, kl 20.49
Väga õudne on PÕie Hauaste Meie saade...Ma vaatasin seda viimast, tänast saadet hammastest, memme keevitab nagu turueit...süstib pateetiliselt vahele, mingu urmas oti naisversioon nagu..ta võiks usasse tagasi minna kanu kitkuma või savi sõtkuma...miks on põie ekraanil?
 
k.usi 12. detsember 2006, kl 20.56
rikkus jõulumeeleolu ära.....haige eit....kas ta kirjutab need lollakad tekstid ka endale ise...
 
otsige 12. detsember 2006, kl 21.39
telekal üks nupp üles, ärge sonige siin!
 
s.itt 13. detsember 2006, kl 02.10
ei ole seda nuppu, selle nimi on debiilsus!!! ära ise soni värdajas!!!! Kas oled Põie või?
 
to - s.itt 13. detsember 2006, kl 08.43
Õige nime valisid endale, @!#$ oled tõesti!
 
tegelt 13. detsember 2006, kl 12.02
Meie saates oli seekord väga vajalik teema.
Tundub, et eespool kirjutajad on veel liiga titad, et seda mõista.
 
kui ei meeldi 13. detsember 2006, kl 15.40
Milleks sõimelda, saatejuhti võib ka viisakalt väljendades kritiseerida. Kui ei meeldi, ära vaata.
 
tahaks 13. detsember 2006, kl 15.43
viisakalt kritiseerida: palun arvesse võtta minu arvamust, et saatejuht on kõlbmatu persoon ja rõveda hääletämbriga. ja piinlik, et pärast helistab neile, kellele n.ö. head on teinud ja sõimab neid, kui need ajakirjaintervjuudes teda ei kiida! häbi kohe tema pärast.

ja sellest nupust, millega teleka kinni saab: on küll nupp, aga maksumaksja ehk siis ka minu ja minu pere ja minu tutvusringkonna raha eest on ikka patt teha sellise saatejuhiga saadet, kes tõesti vastumeelt on. neutraalseid oleks ju võtta küll.
 
s.itt 13. detsember 2006, kl 21.35
tõepoolest ei sobi Põie sellesse kuvandisse, sest tema võti on mujal. hääl on tal tõesti julm. nägu nagu romulus tiituse karikatuurilt. põie ja vaataja vahel puudub soe side. ta nagu raiuks kirvega neid vastuseid välja. see, kes aga mind titaks sõimab, mingu arenegu. teema on labastatud, et üldse keegi sõna võtaks. tatlikult. aga Põie koht pole meedias.
 
irw 14. detsember 2006, kl 01.33
s.itt
sa oled nõme
kao siit kommimast minema,kui juba seda sitast nime näen kaob lugemise isu ära,jäle oled,mõttetu tegelane.
 
s.itt 14. detsember 2006, kl 03.44
keegi ei saa keelata...Oled Põie või? Tere!
 
? 14. detsember 2006, kl 17.55
kle vana sa oled s.itt kas teismeline bubekas va?tundub küll vöi siis hull täielik hull kui oled täiskasvanu siis mina küll ei tahaks et mul soiuke abikaasa vöi kui oleksin laps siis kas ema vöi isa sinusugune oleks ma sureks margi kätte
 
s.itt 14. detsember 2006, kl 20.25
? mis mureks, soigur? margi kätte, et Põiel on s.itt saade...Kas oled Valkla hooldekodust?
 
helle 17. detsember 2006, kl 19.37
Kes Põie on?
 
s.itt 18. detsember 2006, kl 02.32
 
lll 18. detsember 2006, kl 16.14
mul ajab naeru peale, e te siin nii tigedad olete!! aga keson põie ja kes hauaste ja üldse , milles asi?? nägin saadet küll
 
Rahul saatega 29. detsember 2006, kl 00.24
Meie saates tõstatakse väga huvitavaid teemasid, mida teised ei märka ja ei kajasta..
Harjunud vinguva häälega ja koleda soenguga ilusatest juustest. Aga muidu igati ilus inimene, eriti oma vanuse kohta.
 
põie 05. jaanuar 2007, kl 22.32
põiekat ei ole vä
 
väike myy 20. jaanuar 2007, kl 16.02
sain siin kommentaare lugedes ka meeletult naerda:)))) põie hauaste - muhhhahaaa

muuseas, ma üldse ei imestaks, kui ta varsti keskerakonda astuks:))))
 
ehee 23. jaanuar 2007, kl 21.44
s.itt ja teemaalgataja põie
olete endale õigeid nimed leidnud. kui mõistus ei võta ja ei meeldi, no ega ei pea ju ennast sundima vaatama. teiesugustele debiilidele on ju piisavalt saateid, nii et ärge virisege.
 
uu 29. jaanuar 2007, kl 16.38
oh jahh, sai hea lõuatäie naerda. põie hauaste nimi on muide kreisiraadiost pärit kui ma ei eksi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!