Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
käsi kullas.....
 
june 15. detsember 2006, kl 21.32
no tänane saade oli kyll naljakas....imelikud inimesed natsa..
vanaema korter??kuhu oli aga jäänud vanaema??õhtukool..jne...viimases peres vanem vend künnab..sorry aga lumi oli nagu maas??Igatahes ma naersin end kyll ribedaks..mitte paha pärast aga nu ikka...)));)
 
vastus 15. detsember 2006, kl 21.51
june,sa ikka natsa loll mu meelest,no mis siis,et vanaema korter,äkki vanaema läks POODI???Kui see noorte perede saade,siis mina ka ei oleks tahtnud eetris olla,kui see espetsiaal noorte saade ju.Ja mis siis,et õhtukool,kus öeldud on,st just ainult kõrgkooli lõpetanud peavad seal saates olema???Igati tubli noor pere,elurõõmsad ja kenad!sa oled vist üks kibestunud noor,kellel endal eraelu pole,seepärast halvustad siin teisi.
 
june 15. detsember 2006, kl 21.57
ma ei halvusta kedagi,liiga vana selleks....lihtsalt täna oli naljakam saade kui tavaliselt -muud midagi....pole halba ma öelnud....
 
toomas 15. detsember 2006, kl 21.58
minu meelest sa ka töna rohkem nalja-eriti need koduvideod olid naljakad....)irw
 
vastus 15. detsember 2006, kl 23.06
ei halvusta kedagi...aga halb kogemus!!Kui naerma ajas,siis ju mu arust hea saade!!!!Imelik junn...e...
 
juta 15. detsember 2006, kl 23.09
Aga miks ei või künda,kui veel seenelegi võib minna?
 
vastus 15. detsember 2006, kl 23.31
mu arust ka,isegi muru niidetakse praegu,rääkimata sinilillede korjamisest ja lillepeenra rohimisest!Mis see künd siis NII teistmoodi on???
 
maanaine 15. detsember 2006, kl 23.32
no ega ikka ei niida küll muru, sest muru lihtsalt ei kasva
 
talumees 16. detsember 2006, kl 00.22
mida sa kynnad kui lumi maas???????????????+appiii
eestlased ongi imelikud,samamoodi ka see saade...
 
aga 16. detsember 2006, kl 09.22
Mina tahaks seda lund näha!
 
normaalne 16. detsember 2006, kl 10.17
Novembris oli tükk aega lumi maas, novembris maad künda ka täitsa normaalne, kerge lumikate ei takista seda tööd.
 
imestab ja imestab 16. detsember 2006, kl 12.05
june jutu sisu järgi ei imasta ma üldse, et ta ka tühikuid ei kasuta kirjavahemärkide järel, arusaadav harimatu inimese puhul aga
vastus kirjutab igati normaalset juttu, võiks arvata, et on haritud ja oskab ka kirjutada..

räägi, vastus, miks Sa soovid end esitleda kui vähese haridusega inimest? No saad ju aru, et igaüks, kes mõne raamatu on lugenud, teab, et jäetakse tühikuid? Miks küll?
Oled ju ometigi siit küll lugenud, et ei viitsita lugeda, kui kõik ühtejuttikirjutatudon? Arene siis ometi!
 
.. 16. detsember 2006, kl 14.32
irw...linnainimesed...maad küntakse kuni on võimalik..meil ka naabrimees veel nädal tagasi müristas põllul...isegi öösel kündis. ju siis oli vaja ära künda.
ahh ja mina elan ka vanaema majas...mis siis nüüd saab?...pean välja kolima või?
aga saade iseenesest on nõme...ai mai saa aru mis sunnib neid inimesi sinna ullumängima..
 
to imestab ja imestab 16. detsember 2006, kl 18.23
Mis imetühikutest sa jaurad,,igaühe oma asi kuidas kirjutab...vaata oma vead ka üle!!
 
re 16. detsember 2006, kl 23.53
Vihale ajab kohe selline asi. Tõesti küntakse niikaua, kui maapind korralikult läbi külmub, väike lumi või väike külmetus ei takista sügiskünni tegemist,kuna sügiskünd taimedele palju kasulikum kui kevadel tehtud künd :P
 
tõnisson 17. detsember 2006, kl 21.46
ma lähen ka nyyd ära kyndma....head aega
 
/ 18. detsember 2006, kl 00.18
Ma tean peret, kes kartuleid võttis, kui juba paks lumi maas.
 
. 18. detsember 2006, kl 16.44
seni kuni maa läbikülmunud pole on kõik võimalik.mina käisin eile metsas ja tõsi ta on-kukekaid oli päris palju näha
 
olli 19. detsember 2006, kl 02.23
mina lähen maasikaid korjama....tulge kaasa
 
Ülla-ülla 21. detsember 2006, kl 11.12
ja-jah, linnainimesele tuleb piim pakist ja leib kotist . . . sügiskünnist pole kuulnud, ilmselt tundub äestamine ka mingi asjatu sebimine olema, hea et veel lehmalüpsmist oma silmaga nägema pea, põrssamunalõikamisest rääkimata . . .
 
oioi 23. detsember 2006, kl 22.57
küll on tore saade....
 
:))))))))))))) 29. detsember 2006, kl 00.16
_Autor: /
Aeg: 12-18-06 00:18

Ma tean peret, kes kartuleid võttis, kui juba paks lumi maas._

Aga mina tean nutikat peret, kes pani maha keedetud kartulid, et pärast vähem vaeva oleks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!