Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
Peetri äpardus.
 
anka 16. detsember 2006, kl 11.30
Just vaatasin! Saatejuht tuli väljast, tõmbas kampsuni seljast (mis oli väljas välimiseks riietusesemeks) ja lõi käed toore liha manu ILMA KÄSI PESEMATA!!! Olgu popp saade jne, aga kulla Peeter TV3-est, sa kindlasti alati pesed käsi, aga mina siin ju seda ei näinud. See oli jälk!!! Ja saate vaatamise isu läks ära!!!
 
rrr 17. detsember 2006, kl 14.02
?????

mis Peeter?
Haige värk, nüüd vahitakse inimesele aknast sisse ja julgetakse kritiseerida seda mida inimene oma kodus teeb?
 
hehe 17. detsember 2006, kl 16.08
ma arvan et juttu on selles koka peetrist.. see kes tv3-s kokasaadet teeb (tavaliselt mingi ühe kerge eine), stokkist ostab kaupa ja.. tavaliselt 2 külalist ka tal saates..
 
kah sama lugu 18. detsember 2006, kl 05.26
Mulle ei meeldi Terevisioonis,et saatejuhid lähevad laua tagant ajalehtede lugemise juurest või mistahes tegemiste juurest koka juurde ja kukuvad mustade pesemata kätega abimeest mängima - lõikama toiduaineid ja muudki. Kuidagi üldse ei sobi see toiduga mängimine nende poolt ja iga asja näpuga proovimine,enne,kui saade lõppenud. Häirib ja isegi väga,huvitav,et nad ise selle peale ei tule.Võiks näidata lausa seda kätepesemist operaatorite poolt,sest ehk siiski pestakse....ja see näljaste nägudega saate lõpu ootamine nii tobe.
Üleüldse see saade peale Anut - Markot kohe kuidagi huvi ei paku.Tegijad nii kuivikud ja magedad,kuigi tükk aega juba ekraanil olnud.Nii üritanud praeguse olukorraga leppida,kuid siiani ei ole õnnestunud ega vaatagi enam.
Anu ja Marko - lõpetage see Paar ära ja tulge tagasi !!!!!!!!
Nii igatsetakse teie järele.
 
saaresinine 18. detsember 2006, kl 14.06
mõni aasta tagasi martti koppel kallistas koera & hakkis siis salatit südamerahuga edasi.
 
mert 18. detsember 2006, kl 16.00
Niipalju kui mina kokasaateid olen vaadanud, ei pese ükski tegija käsi.
 
jajaa 19. detsember 2006, kl 13.26
ja maha pole keegi surnud, mis sest, et käsi pole pesnud. No iga asja kohta leitakse vingumist, ära ei tüüta juba või?
 
jah 19. detsember 2006, kl 19.43
aga need saated ju miksitakse kokku.
 
inin 19. detsember 2006, kl 23.47
Pole need käed seal kindlasti eriti rokased kellegil,jätke see vingumine.Paras ports baktereid kuluks ära kõigile.Oleksite paljutrvemad.
 
HGJ 20. detsember 2006, kl 19.49
kellelGI, gi on lause lõpus.
ALATI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
abi 21. detsember 2006, kl 08.46
kulla HGJ,kui iga LAUSE lõppu paneksime gi, mis siis välja tuleks!!Ikka SÕNA lõpus peaks gi/ki olema!!Ei tasu eesti keelt õpetada,kui sa isegi täpselt ei tea!!!;)))
 
maarika 27. detsember 2006, kl 15.48
Kah mul asi - ise teevad, ise söövad. Ma köögis ei pese ka iga liigutuse järgi käsi, kuigi väljast tulles ja muu tegevuse juurest kööki tulles pesen küll.
Terevisioonis on häirib mind see saatejuhtide osalemine kööginurgas aga hoopis teisel põhjusel - nad mulisevad kõigest muust kui konkreetsest toidust ja sageli ei saagi aru, et kuidas ja mida seal tehakse. Varem oli hea - asjast rääkis ainult kokk ning seletas ikka toiduvalmistamise käiku.
 
mnjh 29. detsember 2006, kl 13.29
ega nad kokasaates ei filmi käte pesemist!

seda tehakse enne..
 
naera puruks 31. detsember 2006, kl 12.57
seal lõigatakse ju kõik mis vähegi mitteoluline välja. mis sa arvad, et kui seapraad läheb ahju ja peale reklaami on valmis, siis see ongi mingi nii hea retsept või ahi, et 6 minutiga on praad küps?
 
pärdik 01. jaanuar 2007, kl 11.45
no ja siis... Ega ta seda liha toorelt ei söö, ikkka küpsetatakse enne läbi. Ja no ma tahaks ka teada, mis bakterid need on, mis vee ja seebiga nühkides ära kaovad, aga keetmine või ahjus 200 kraadi juures küpsemisel ellu jäävad?!?!?!?
Ise pesen käsi 2-3 korda päevas ja täitsa elus veel ja oo õudust pole mul elus olnud ei usse ega miskit tõbe, mida pesemata kätega seostada võiks. No ja pole mul ka ühtegi allergiat ega vajadust käsi kreemitada.
 
. 10. jaanuar 2007, kl 15.30
pärdik.sa oled vist kodune...
aga martti koppel oli räpakas küll.lõikas kanaliha või midaiganes lõikelaual ..siis pühkis paberiga üle ja lõikas sealsamas ka salatimaterjali...
 
eelmisele 12. jaanuar 2007, kl 16.44
Ta pani kõik selle lõigatu ju ühte kaussi niikuinii ja segas salatiks, miks peaks siis erinevaid lõikelaudu kasutama, mina aru ei saa.
 
Imestaja! 28. jaanuar 2007, kl 21.38
Mis kurat teil viga on? Teie ei pea ju seda sööki sööma? Toimetavad nagu oma kodus, ju see saate mõte ongi, et hubasemat-tubasemat muljet jätta!
 
nnnnn 29. jaanuar 2007, kl 14.25
ei ole kuulnud, et keegi oleks sitasurma surnud ja kui ongi siis ei ole õige @!#$ olnud - on selliste asjade puhul tavaks öelda:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!