Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
käsi kullas
 
näh 13. jaanuar 2007, kl 21.35
Tumeda peaga küürakas ,kehakas ,labane naine ja täitsa normaalne mees.Mida kuradit sellises lihma-lahma mutis,kes tegelikult üsna noor, toimunud on ,et ise ei taba oma naiselikkust.Õudne.mõni 49 ka näeb parem välja.
 
ki 13. jaanuar 2007, kl 23.29
igalyhel oma maitse... maitse yle ei vaielda ja koik ei vaata inimesi välimuse järgi.... ok nii et äää mölise
 
sihver 14. jaanuar 2007, kl 15.06
kuule näh., sul ka mingi rike peas, muidu ei kaaperdaks sedasi teisi laimata...
 
näh on ise küürakas 14. jaanuar 2007, kl 15.55
tavaline eesti naine oli, oli ka temperamentsem, mees tagasihoidlikum, ju see neid tõmbabki. aga sina näh oled üdini küürakas oma mõtlemises...
 
näh 14. jaanuar 2007, kl 18.48
Ei ole ma küürakas.Olen keskmiselt sale ja kena sirge kõnnakuga naine.Ja kuigi ka mul on nt.kolm last ,siis ei lase ma mitte mingil juhul ennast niiviisi käest ära.Kui oled selline lohma-lohma ,värvimata ,juukseid lõikamata kodukanaks jäänud,siis no andke andeks... kui ikka kaamera ees oled ja teised inimesed seda saadet vaatama juhtuvad,on ikka ebameeldiv
vaadata küll.Laste nimel peaks natuke ennast korrastama juba,sest kui need suuremaks kasvavad ,siis hakkkavad ju kaasõpilased ja sõbrad märkusi tegema sellise mamma kohta. Appi-noor inimene ja selline koterdis.
 
miki.. 14. jaanuar 2007, kl 20.50
miks siis ei või inimeses lihtust olla? Kas kõik peavad olema värvitud ja mukitud? Ehk sellele mehele just sellisena ta naine meeldibki..
 
expert 14. jaanuar 2007, kl 23.38
näh on lootusetult haige: tal on verbaalne kõhulahtisus ja pidurdamatu egotsentrismi raskeim vorm- Maailm- see olen Mina, ja kes on natuke minust erinev, tuleb hävitada! ja TV- võib näidata ainult Mind Koole, raibe...
 
xxx 16. jaanuar 2007, kl 19.51
KUI PÄRIS AUS OLLA OLI VIIMANE SAADE TÕESTI ÜHE PEREEMA KÄITUMINE LABANE.TAL OLI VAHEPEAL SELLINE ÜLBE HÄÄLETOON KA .MIDA TA TAHTIS NÄIDATA?KODU OLI KA EHITUD NAGU MINGI MA EI OSKA ÖELDA KOHE MIS.JÕULUKARDA KÕIK KOHAD TÄIS .MIND EI HÄIRINUD TEMA PAKSUS AGA LABANE OLI TA KÜLL.VAESED LAPSED MIS EESKUJU NEIL ON .
 
XXX 16. jaanuar 2007, kl 19.54
NÕUSTUN TÄIELIKULT TEIE ARVAMUSEGA ÄRGE PANGE TÄHELE NEID SAMALAADSEID INIMESI.JU NEIL KÄITUMINE SAMASUGUNE.MA KÜLL EI TAHA SELLISEID NÕMEDAID MUTTE ENAM SAATES NÄHA.
 
õudusest keeletu 18. jaanuar 2007, kl 11.38
Kas kõik naised peavad siis olema nagu "Pärlipeeglikaksikud"või Tiina Pork uuendatud nahkkostüümis?...ja neid labatsevaid inimesi jätkub ka tele ja raadiotöötajate hulgas rohkesti,üks reaalne inimene oma vigadega ei tohiks küll enam kellegi eneseväärikat peegelpilti kõverdada...
 
no see 18. jaanuar 2007, kl 15.10
Piret või kes , oli ju tõesti üks koledamaid näiteid naisterahvast (riided,juuksed,nägude tegemine,jutust rääkimata)
Keegi ei räägigi siin ju pärlipeegli kaksikutest,kes mulle nt. üldse ei meeldi,vaid inimene võiks elementaarselt vaadata ,kuidas ta teistele inimestele meeldivam võiks tunduda.Ega selleks pea siis metsikult mukkima.Aga kes ikka vist labane on sisemiselt,näeb välja seda ka välimiselt.
 
Sirle 19. jaanuar 2007, kl 10.19
Apppiiiii.....
Te inimesed eriti Näh ja XXX olete jube kadedad ja enesekesksed. Vaadake natuke asju ka teisest vaatenurgast, äkki taipate . . . Ise arvan et see Piret või kes ta oli oli väga tore ja sümpaatne ise olen ma sale aga ei arva et oleksin õige inimene kedagi selles osas kritiseerima. Äkki on sellel inimesel mingi haigus või muu probleem, et just sellepärast välimus selline. Ja inimese nägu jätke nüüd küll rahule. Kui ise ahv oled siis ära hakka teisi sõimama.
NB! Jään lootma et teil kulla . . . . . tuleb mõistus pähe ja jätatae teised inimesed rahule
 
keegi 19. jaanuar 2007, kl 15.35
Sirle,
keegi polegi rääkinud ju,et nägu kole,vaid justnimelt nägudetegemisest.Ja ise pole ahv,ega paks ka,seda kõike saab ikkagi ise reguleerida.Samamoodi riietumist ja käitumist,suhtlemist.
 
keegi 19. jaanuar 2007, kl 20.08
Kas teil tõesti mittemidagi teha ei ole, et teisest inimesest keda te veel ei tunne ka sellist jama ajada??Piret on väga tore ja soe inimene ja teie lõpetaga ära see haige mula.Eks te Annikoru kadedad mutid olete
 
Tamara 19. jaanuar 2007, kl 23.28
Kõik on siin kõvad kommenteerijad aga liiga arad olete.Mis te oma nimesid ei pane.Hull kaitseingel on see viimane keegi.Kui sa tunned Piretit, oleks võinud panna oma nime, siis saanud mõned pluss punktid, kindlasti kummardaks ta surmani sind.Sirle võiks lõpetada teiste inimeste sõimamise ahvideks.Tuleb välja et kõige suurem ahv on ta ise kuna ei oska lugeda.Keegi ei kommenteeri siin kellegi nägu.Mulle ei jõudnud kohale ,miks Annikoru mutte süüdistatakse nad elasid ju Kongutas.Mida need mutid kadestavad ,et neil pole sellist küüru seljas ,paksust ja sellist tatraveski suud ,mis üldse kinni ei püsinud .Paistab et
paljudele ei meeldinud see prouakene.Ma loodan et teised said õppetunni siit:kui oled paksem kui vaja,näed vanem välja, küür seljas,mulised mõtetut teksti ÄRGE KUNAGI RONIGE TELEVISIOONI.
Saate küll nänni aga neid nõmedaid komme saate ka hulgim.Edu teile tore rahvas aga mõelge kui erinevad kõik inimesed on.Polnud see naine nii hull midagi, naistevahetuses olid ikka räigemad mutid ju.Tuleks lumi maha oleks vast rahvas ka leebem.
 
Annika 21. jaanuar 2007, kl 21.21
piret on armas inimene:)
 
ahv 24. jaanuar 2007, kl 21.41
olen ahv. juuksur keeras mu pea pfjgsjnjhi sse ja nyyd olen ahv. masekas on olla. ma kyll ei taha, et mind praegu telekas näidataks...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!