Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
võta või jäta!
 
kana 06. veebruar 2007, kl 09.56
no eriline jama ju! või mis te arvate?
 
aga 06. veebruar 2007, kl 11.54
mulle meeldis
 
ilus 06. veebruar 2007, kl 16.19
Venib kohutavalt. Pinget pole. Lõpus vb natuke oli.
Pank võiks alustada oma pakkumist nii 8tuhandest. Enne pole küll mõtet- naeruväärsed summad. Ja kui 250tuhat varem välja hõigatakse, siis pole mängul ka mõtet. Või saan valesti aru? Vaadake parem Soome pealt.
 
sherlock 06. veebruar 2007, kl 18.36
Saate algus (sissejuhatus ma mõtlen) oli üle ootuste halb. Mingi tuledes veok (coca-cola jõulukaravan?), valgetes tuukriülikondades mootorratturitest eskort, kiivri alt lakka lehvitavad tibid... no tule taevas appi! Nagu mingi eriti halb hollivuudikas. Aga saade ise polnudki kõige hullem.
 
hmmm 06. veebruar 2007, kl 19.08
soomes on peaauhind 30 KORDA suurem!
uskumatult vähe võib Eestis võita ikka....
 
pole viga 08. veebruar 2007, kl 18.58
Mine siis Soome mängima, ja muuseas Soomes on elatustase ka teine, mulle saade meeldis.
 
saatejuhi kiruja 08. veebruar 2007, kl 19.45
no ei saa vaadata, saatejuhi valik on no nii vale

oleks ka siis mõni intelligentne mees valitud..
 
///* 09. veebruar 2007, kl 13.41
aga mulle seppo seeman meeldib, hea saatejuht. Aga saade võiks tempokam olla, pinget peaks ikka nii olema, et mängija minestab, vot see oleks saade.
 
kevin 10. veebruar 2007, kl 16.23
väga hea saade
 
to pole viga 10. veebruar 2007, kl 16.32
ega soomes elatustase 30X ka suurem pole
 
Onon 12. veebruar 2007, kl 19.05
Ikka on küll. Vb isegi 31X suurem :D.
 
mõh 15. veebruar 2007, kl 10.57
kes see saate sponsor on?kuradi koi ikka on küll,see pole ju mingi raha 250000
 
fäfäfä 20. veebruar 2007, kl 20.08
nii mõttetu saade et annab olla
 
niijanaa 21. veebruar 2007, kl 09.17
mulle tundub, et neid osalejaid on "sunnitud" saadet ka venitama. Muidu ei veaks ju tundi täis :DD venitavad ja venitavad selle võta või jäta ütlemisega, ma paneks kohe laksti kasti kinni kui ei võtaks. võiks põnevam olla jah, ja üldse miks selle pankuri häält ei ole kuulda, miks selline salatsemine, aru ei saa...
 
hhh 21. veebruar 2007, kl 09.41
Sepo on üllatavalt hea saatejuht. Väga meeldib! Mõnus muhe ja inimlik. Parim võimalikest.
 
* 22. veebruar 2007, kl 10.50
häirib see, et saatejuhil kogu aeg käsi taskus kui "pankuriga" räägib. See pankur on ka täitsa mõtetu asi seal saates.
 
jah 26. veebruar 2007, kl 22.59
see pankuriga rääkimise osa on jah saates mõtetu venitamine ,ega ära tüütab jah.võiks kuidagi teisiti neid pakkumisi teha .
aga palju parem on mängida seda mängu tv3 koduka peal:)ja pakkumised ka tulevad palju suuremad ,ainult need pole reaalse rahaga seotud muidugi ,aga hea ajaviide küll.
 
kiku 03. märts 2007, kl 15.27
ma ei saa üldse aru, mis valemi järgi neid osalejaid sinna valitakse!?!? Summad on jamad jah. Hispaanias on 600 000 euri!
 
B 05. märts 2007, kl 17.04
sepo seeman ajab seda ettenähtud jama seal: räägib täiesti tuima näoga vahtivale inimesele, et pole veel hullu, oh ja ah, kõik on ees...tegelt pole saatekülalisel mingeid emotsioone, tüüpilised rahulikud eestlased, ainult sepo kargleb, kui mingi suurem number välja tuleb ja kaotsi läheb.
 
B 05. märts 2007, kl 19.35
oi milline soome mototädi täna mängib :)
 
Nuu 13. märts 2007, kl 19.37
Mulle ei meeldi nende mängijate närvilist itsitamist kuulata. Pool saatest ongi ainult ohkimine-puhkimine ja itsitamine. Vatsik ja närviline pealekauba.
 
junn 24. aprill 2007, kl 10.29
no ikka eriti seksikad naised seppo ka seksikas kuule ma eile helistasin ühele küsisin kas seppo ka seal siis ta ütles et ei aga eile käis meiega voodis :D (kõikide naistega saates)võtke ühendust temaga kui ei usu!!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!