Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
vaprad ja ilusad
 
mäuuu 23. märts 2018, kl 10.29
Bill lubas Liamile kätte maksta ja seda ta ka teeb... Magades poja naisega. Steffikene jääb rasedaks ja siis on dilemma ees, et kumma oma laps on, kas isa või poja. :) Teeb dna testi.
 
eilne päev 29. märts 2018, kl 21.57
Mis inimesed küll veel sellise jama peale aega raiskavad!
 
mixx 09. aprill 2018, kl 10.33
Kuule eilne päev:
Olen 45 aastane. See sari on igal argiõhtul olnud minuga üle 30. aasta. Sinu jaoks võib see jama tunduda. Minu jaoks on ülipõnev ja ma ei jäta mitte mingil juhul mitte ühtegi jagu vahele!
Ma ei saa ka aru, kuidas inimesed neid ladina ameerika seepe vahivad... ja MacGyver'it ja Padjaklubi. Igaühele oma onju. Niipalju kui on inimesi, niipalju on maitseid. Ja sellel sarjal on muideks meeletutes miljonites fänne. :) Ju siis ikka on vaatamist väärt.
 
ja üldse 03. mai 2018, kl 12.12
Näitlejad vananevad ka seal aeglaselt. Mõtleks ikka kui kaua on ekraanil olnud Brooki osatäitja. Näis kuidas vingerdab välja Liami abikaasa, kui ta nüüd Liami isast on rase.
 
ja üldse 06. juuni 2018, kl 14.02
Olen mõelnud, et mida küll on teinud Brook nende mitmete kihlasõrmustega, mida mehed on talle kinkinud aastate jooksul, ikka ilusamad , suuremad ja kallimad? Kas keegi on näinud mõnes seerias sellest midagi?
 
Barbi 06. juuni 2018, kl 20.28
Ridge'il ja Tayloril oli lisaks Steffile veel tütreid, kaksikud. Või oli teine kaksik Steffi õde? Mu meelest olid kaksikud blondid. Mis neist sai, tuletage mulle meelde?
 
ja üldse 07. juuni 2018, kl 09.57
Steffil oli kaksikõde.
 
Stefi kaksikõde 13. juuni 2018, kl 13.35
hukkus autoõnnetuses, kui nad parajasti tülitsesid Rickiga.
 
ja üldse 03. august 2018, kl 11.46
Hopist on saanud naiivsuse maski alla peituv intrigant. Muudkui susib ja susib Steffi ja Liami abielus. Steffi ei peaks talle kõike rääkima.
 
to: ja üldse 14. august 2018, kl 17.26
Ma arvan, et ta on sõrmused meestele lihtsalt tagasi andnud. Minu meelest andis nüüd ka Billile tagasi. Vist. :)
 
sneffy 14. august 2018, kl 17.29
Vahepeal tuleb mingi teema, et Liam hakkab Hopega abielluma. Ma ei tea, kas see neil ka õnnestub. Ja Bill tahab jätkuvalt Steffikesega pulmi pidada.
 
spets 16. august 2018, kl 14.32
Lugupeetud sarja jälgijad! Kahjuks ei ole mul telest seriaali ajal võimalik seda vaadata, olen vaadanud tv3play järelvaatamisest arvutis - nüüd on seal mingid ümberkorraldused tehtud, uusi osi pole lisatud ja ka viimastel puuduvad subtiitrid - no mis jama see nüüd on? Kas kellelgi veel kogemus selline ja kas tõesti nii jääbki? Pole nende kodulehel ka kohtagi, kust küsida.
 
naine 16. august 2018, kl 16.11
Eks ikka on ju teistel ka sama kogemus. Vaatasin ka viimasel ajal arvutist järgi, aga enam kahjuks pole see võimalik.
 
maniana 22. september 2018, kl 10.34
Ise vaatan telekast järelevaatamisest. Aga proovisin vaadata TV3 Playst, osa 7833 käib küll ilusti ja supakad ka all. Ehk oli vahepeal neil mingi jama.
 
teletebiil 14. veebruar 2019, kl 09.20
Jessuke kui palju liiva on selle ajaga merre voolanud kui ma siin viimati käisin.

Ühesõnaga, eilse seisuga on TV3 vaprates värk selline, et Liam on Hopega abielus, Hope ootab Liami last, Stefi on uhke ja upsakas ja tasub Hopele issi ehk rätsepmeistri mahitusel ja rahalise abiga kätte. Kati nõuab Billilt kohtu kaudu Villi kasvatamise ainuõigust. Selle mõtte pani talle pähe Torn, kellel on miskipärast Katiga naitumisega tuli takus.

Ritš läheb kohtuniku juurde tollele meelde tuletama, et vana koolivend on talle võlgu ja mitte ainult tänu, survestades teda kohtuotsust Kati kasuks langetama. Kohtunik ei taha hästi nõus olla ja Bill poleks Bill, kui ta Ritsi salasepitsusi välja ei nuhiks ja vastulööki ei annaks.

Kogu see kammajjaa tõotab Bruki Ritsiga korralikult riidu ajada, aga no see on juba minu tulevikunägemus :D
 
hõup 13. aprill 2019, kl 10.20
Aga varsti läheb põnevaks... Hope laps võetakse talt salaja ära ja öeldakse, et surnud on... Ja arvake ära, kelle perre see laps siis satub? Rohkemat ei tea ise ka, nägin reklaami.
 
blond 03. juuni 2019, kl 20.39
ma ka just vaatan, Hõup nutab nii hullusti oma last taga. miks nad küll nii karmi käigu filmi sisse monteerisid. ju neil igav on , ikkagi vaprad ju
 
hõupp 23. oktoober 2019, kl 10.34
Nüüd hakkab asi sinnamaale jõudma, et tõde lapse kohta tuleb välja. :)
 
vaatasin 03. november 2019, kl 11.59
Jah,mida rutem see välja tuleb, seda parem, igal juhul arst koos oma tütrega on väga halvad inimesed, lisaks too Houpi onutütre ema ja onutütar, mida varjata , ei mõista kui asi on nii hull.Loodetavast kaob pildilt arst koos tütrega.
 
teletebiil 10. detsember 2019, kl 00.55
eelmine, imelik oled ve? Ma just ootan, et kogu see kraam päevavalgele tiritaks, kõik asjaosalised kohtukulli ette tiritaks ja lõpuks neist kuid kestnud Hope pisaratest ja Liami kurbadest silmadest üle saaks. Jätsin juba nädala vahele ja pilt polnud selle aja jooksul peaaegu muutunud. No misasja? No kaua võib, tõesti.
ukp@hot.ee 01. mai 2020, kl 10.43
See seep on nii kaua kestnud, et palju asju on meelest läinud. Kes on bruki ja ritsi lapsed?? Ja kuhu on kadunud rick, ta naine tuli tagasi, aga ka temast pole enam juttu olnud, olevat rickiga lahku läinud, aga mis juhtus, kas keegi teab?
 
Vastan 04. mai 2020, kl 20.45
Brookil ja Ridgel on omavahel vaid 1 poeg, kes praegu õpib Pariisis ja filmis ei osale, vanust võib tal olla kusagil 18-20 a. Rick vist osaleb praegu mingis teises seriaalis ja seetõttu kirjutati filmist välja. Lahutuse põhjuseks oli, et lihtsalt kasvasid Maiaga lahku, mingit tüli nende vahel polnud.
Tütre kasvatamisega tegelevad mõlemad edasi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!