Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
Tähelaev - Edgar Savisaar
 
Viimane, kobi kööki, 06. jaanuar 2017, kl 17.12
kui sinnagi kõlbad! :(
Kas pole veel kaineks saanud,et jälle Edgar hammaste vahel?
See on ju muttide foorum, mis poliitikud need nüüd on?
 
Savist Tsaar 10. august 2017, kl 21.26
Ja Savisaar hakkab oma uut valimisliitu vist vangimajast juhtima
 
Savist Tsaar 10. august 2017, kl 21.29
Ma olen kindel et mõned Keskerakonna reeturid soovivad palavalt et Edkar kohtus süüdi mõistetakse sest kui ta oma konkureeriva erakonna loob siis... Ja Reformierakond keeras ka vindi üle selles mõttes et esitas Savisaarele kahtluse mille tagajärjel Keskerakond lõhenes ja sellest tulenevalt valitsusse pääses. Aga näe Savisaar sai jala omale. No teate kui ta haiglas koomas oli ma mõtlesi küll et ei sellest enam elulooma saa kutsuge parem Laar pumpüssiga kohale teeb halastuslasu ära. Aga jah oleks näiteks Kadril selline õnnetus juhtunud ta oleks pidanud omale juba kolmanda perekonnanime võtma mis oleks sobivalt Sant. Ja Savisaar hakkab oma uut valimisliitu vist vangimajast juhtima Ega tal muud üle jää kui oma Hundisilma kommunismitalu haamri alla panna rahalisi nõudeid nii palju kogunenud
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!