Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Figuur
rindade suurendamine
 
kriips 31. mai 2011, kl 16.59
ei osanud oma teemat kuhugi mujale panna. Loodan, et siin on neid naisi, kes lasknud oma rindu suurendada.
Lähen järgmisel nädalal dr Pree juurde konsultatsioonile ja soovin oma olematuid rindu suuremaks teha.
Kes on käinud, palun rääkige - kas tekkis mingeid komplikatsioone, kas olete rahul või mitterahul?
Olen otsinud netist ja palju lugenud, aga ehk keegi veel jagab oma isiklikke muljeid.
 
annalyy 31. mai 2011, kl 17.32
tahaks ka rippuvate nahatükkide kohale midagi,aga raha pole.
 
mirjam 05. juuni 2011, kl 12.01
Sellest on möödas nüüd 5 aastat ja ausalt, olen unustanud, et mul silikoonid on. Võibolla sellepärast, et ma ei lasknud väga suuri panna, vaid AA-st B-ks - ma ei tahtunud suuri rindu, vaid lihtsalt rindu.Tunduvad täiesti omad, armasad, pringid ja loomulikud. Ausõna, paljud mu tuttavad ei tea mu suurendustest midagi. Käisin dr. Krüünvaldi juures Viimsis, väga hea arst, julgen teda soovitada.
Natuke raske oli taastumine peale op-i, tuli kanda elastiksidet paar nädalat ja esimesed 5 päeva võtsin valuvaigisteid, aga see pole pikk aeg kannatada.
Ma tõesti soovitan seda naistele, kel ei ole rindu - see tõstab meeletult enesehinnangut. Varem ma näiteks ei julgenud nt. spordiklubides duśśi all käia, nüüd ajab see mõte naerma.
Minu soovitus on, mitte minna liiale ja panna enda korvist mitte rohkem kui paar nr.-t suuremad proteesid. Tulemus on loomulikum, paranemine kiirem ja sul endal lihtsam kohaneda.
Ole vapper, tulemus on seda väärt!
 
n 06. juuni 2011, kl 11.48
Need paar numbrit suudad ka trenni tehes saavutada, tore et Sul probleeme ei tekkinud. Aga väga paljudel tekkivad, et milleks riskida.
Tee mõttes rinnalihase harjutusi, pigistad ja lõdvestad rinnalihaseid, alustada võid pikali olles. Lõdvesta ennast ja alusta vaikselt rinnalihaste liigutamist mõtte jõul, käed hoia paigal. Peale paari minutist harjutamist hakkad asjale pihta saama.
Ja kui sellele lisaks kasutad veel atleetide kogemusi, siis eelista veidi vaeva näha, ja see vaev võib päris meeldivaks kujuneda, õpid oma keha kasutama.
 
k 06. juuni 2011, kl 20.26
rinnalihasega ei saa küll olematut rinda paar numbrit suuremaks. rind on ju rasv, seda ju juurde ei tekita trenniga, eriti kui tegu on väga kõhna inimesega
 
Mirjam 06. juuni 2011, kl 22.03
to n:
Ära aja udujuttu, olen regujlaarselt trreninud aastaid, teen vähemalt 5 trenni nädalas, kärekõverdusi ja rinnalihaseid alati. Harjutustega saad lõdva rinna prongimaks, aga mitte mingil juhul rinda suuremaks. Nagu k ütles, rinna moodustab rasvkude, aga kui seda ei ole, siis pole ka rinda. Ainus võimalus oleks ennast paksuks süüa, aga see mul ka ei õnnestunud.
 
Mirjam 07. juuni 2011, kl 21.22
Sorry, palju näpukaid tuli sisse, ärge nüüd sellest närvi minge.
 
Pelglik 08. juuni 2011, kl 17.33
Mina ihkan just vastupidist, mul on 75 B, vist. Vastik, vastik....tahan just olematut rinda, mitte ringi lipata nagu mingi lehm. Ilma rinnahoidjata käia....ilmvõimatu. Teen trenni ja toitumine on ka kontrolli alla võetud. Kui kaob 11 kogunenud lisakilo, ehk lähevad rinnad ka väiksemaks, puhas pekk ju.

Läheks ka opile, raha on, aga mida pole, on julgus. Kardan narkoosi.
 
gg 08. juuni 2011, kl 20.05
keha pilt on moondunud - b pole ju mingi hiigelrind. pigem väike. see on umbes sama probleem, mis nendel, kes oma c- ja d- jne rindu suurendavad, sest arvavad, et rinnad on liiga väiksed
 
awewe 09. juuni 2011, kl 11.08
trenniga ei saa küll olematut rinda suuremaks teha, ainult silikoonidega ikka. Rind koosneb rasvkoest põhiliselt. Trenn rinnalihastele sobib vaid neile, kel vaja plöts väljaveninud rind taas pringiks saada.Soovitaks samuti a-st b-ks, mitte kohe C,D.
 
qw 10. juuni 2011, kl 00.09
Kindlasti võiks esmalt endale selgeks teha, miks seda soovid teha.
Kui rahateenimiseks, siis ok.
Aga kui elukaaslasele meeldimiseks, siis on see mõte väga küsitav.
 
moniq 13. juuni 2011, kl 00.30
Ma tegin selle opi ära sel kevadel, samuti olematu rinna asemele lasin panna 75 suurem b või väiksem c, olen jubedalt rahul, täna käisin rannas ja ei pidanud enam invisible kusagil põõsa all lamama, vaid sain enesekindlalt ringi kõndida. Pree on ainult mõttetult kallis selle suht lihtsa opi jaoks, ei ole mingit mõtet ainuüksi nime pärast mingi 25 tuhhi kroonides lisa maksta. Meil on palju häid kirurge, kes teevad sama asja ära veerandi odavamalt ja sama hästi, kui mitte paremini, sest inside info põhjal pidi Pree juba üsna lõdvalt võtma, ta väga ei viitsigi enam. Mulle tegi opi dr.Troost, kes on kättesaadav Viimsis Fertilitases ning sealne teenindus on super. Narkoos oli väga hea, ei mingeid komplikatsioone, kusjuures siiani on täitsa sürr mõelda, et jääd magama ja kui üles ärkad, oled täiesti teine inimene. Esimest korda ennast peeglist vaadata oli suht lahe - appi, mul on rinnad, nüüd ma olen täiuslik! Terve oma senise elu olin seda hetke oodanud ja nüüd on see käes! Nüüd, poolteist kuud hiljem on nad nii loomulikud, nagu oleksid nad kogu aeg mu küljes olnud. Ja ILUSAD! Teistel samavanustel hakkavad juba ära vajuma, aga mul kolm last ja nüüd tissid nagu 20-sel. Super!
 
mai 13. juuni 2011, kl 17.45
Huvitaks, et kui palju tuleb siis raha välja käia sellise operatsiooni eest? Ma arvan, et mul ka kahjuks mingi muu asi ei aitaks. Kui süüagi end paksemaks, siis tuleb igale poole mujale rasva juurde, aga rindadele vaid millimeetreid...
 
moniq 13. juuni 2011, kl 19.48
Mul läks kõik kokku 50000 eesti raha. Seal sees nii proteesid, töö kui ka haiglateenused. Päris palju oleneb proteesivalikust, töö ja haiglatasud on ikka samad. Pree juures on op just nimelt veerandi kallim, ehk siis 70-75 000. Nii et 50 000 raha on ikkagi normaalsem. Võibolla Tundub ehk seegi palju,aga ma olin seda raha kogunud ja ei kahetse sentigi kulutusest. Nagunii lehvib seda raha paremale ja vasakule nii et arugi ei saa, aga see on investeering iseendasse ja heasse enesetundesse, mis teatavasti on parim variant, kui vähegi selline võimalus on. Muidugi vaatan , kuidas rinnakad naised ilma mingit raha kulutamata samasugused on, nagu mina praegu, aga paraku pole võrdsust olemas, ei sugude vahel ega - nagu näha, ka sugude sees! Mulle oli see ainuvõimalik variant ennast tõeliselt hästi tunda ja nii ma selle otsuse ka tegin. Dr.Troost oli samuti algusest peale hästi positiivne ja toetav ja hajutas kõik mu kartused, praegu olen ikkagi väga-väga rahul.
 
mai 13. juuni 2011, kl 20.52
Aitäh vastuse eest. Ooh, kahjuks mul jääb praegu vist selline asi ikka unistuseks, aga kes teab, ehk tulevad paremad ajad...
 
kriips - teema autor 14. juuni 2011, kl 09.39
Aitäh kõigile vastuste eest.
Olen arvestanud vanas rahas kuskil 60-70 000 krooniga. Dr Pree valisin just seetõttu, et sellele hinnale ei lisandu enam midagi, kõik haiglapäevad jne on juba siin sees.
Lükkasin konsultatsiooni veidi edasi, lähen nüüd sel nädalal.
Kel soovi, siis annan teada kuidas ja kui palju jne :).
 
B 16. juuni 2011, kl 13.21
Mul läks 49 000 eeku ja selle sees oli kõik. Lisakulu oli opieelsed vereanalüüsid.
Sai see raha kogutud. Kuid põhimõtteliselt saaks ju ka väikelaenu võtta selles summas ja siis iga kuu jupikaupa tagasi maksta.
 
kriips - teema autor 22. juuni 2011, kl 10.00
Konsultatsioonil käidud, tissid välja valitud, 30.juuni on op.
kokku peaks maksma minema 58000 krooni e 3700 euri.
Loodetavasti läheb kõik hästi ja augustiks on kõik unustatud ja olen õnnelik oma uute ilusat rindade üle :)
 
vanka 22. juuni 2011, kl 11.18
Tore, paluks siis meile, oma toetajatele, ka mõned pildid ;)
 
moniq 24. juuni 2011, kl 18.21
Jõudu sulle, kriips! Esimene nädal on olla suht nõrgukene. Aga ei midagi hullu, valuvaigistid saad ilmselt haiglast kaasa. Külje peal magada saad ehk juba paari nädala pärast ja edaspidi on kõik nagu enne, ainult, et kogu aeg pead arvestama, et sul on rinnad. Pesu ära kohe ostma tõtta, sest algul on rinnad pisut paistes ja selle võrra suuremad. Kuna õmblused on rinna all, siis umbes kuu aega selliseid rinnahoidjaid, mis on alt tugevdava traadiga, kanda ei saa. Või tegelikult saab, aga õhtul annab natuke tunda. No ütleme paar nädalat on ka selles osas vaja arvestada, hiljem läheb kergemaks. Ja ka pärast, rinnahoidjate ostmisel pead ikka kõik nö. omal nahal ära proovima, mul on küll nii, et mõni rinnahoidja, seda ei tunnegi, teine annab õhtul tunda, just õmbluste koha pealt. Nad hakkavad muidugi üsna kiiresti paranema, need õmblused, aga ikkagi, kui miskit neid häirib, annavad tunda. Aga muidu on küll kõik super-super, niiet welcome to the club ja palju õnne otsuse langetamise puhul! Hoian pöialt!
 
kriips - teema autor 01. juuli 2011, kl 16.14
Niimoodi, opilt tagasi kodus.
Kõik läks väga hästi, rinnad on küll turses ja valulikud, aga väga kenad :)
Haiglas olid supertoredad kõik ja selgitati ja aidati jne.. ainult kiidusõnad dr Pree´le ja tema kllinikule!
Rinnahoidjat ei tohi kanda, implantaadid pandi lihase alla. Iga päev peab hommikul ja õhtul silikoone nagu vajutama, et liiguks. See on küll esialgu üsna valus.
Olen tulemusega väga rahul, maksma läks 3400 euri kuskil.
Panin ümmargused, 240ml.
Moniq - kui veel loed siin, kaua sul see paistetus ja valulikkus olid? Ma olen väga energiline ja aktiivne inimene ja juba praegu tunnen, et mul hakkavad lamatised tulema. Samas ei julge väga liigutada ka veel. Op oli eile ja eilse päeva praktiliselt magasin maha alates opist.
 
kati 01. juuli 2011, kl 21.04
Päris oluline nüanss kunstrindade puhul ka see, et kas ja kui palju neid katsudes tunda on. Seda ma usun, et silmale ilus vaadata...
 
moniq 10. juuli 2011, kl 01.34
eks kõik on enesetunde küsimus. Mul oli op teisipäeval , kolmapäeval sain koju, nädalavahetusel suutsin juba tulbisibulad maha panna. Eks ta selline imelik olemine on algul, aga sellega harjub ja umbes paari nädala pärast on kõik suures osas minevik. Siis ei peaks sul küll väga kaua minema, kui sa ainult 240 sed panid. Ma panin255 sed ja ka arst ütles, et nendega ei peaks asi hull olema. Mõni, kes endale pealt 300 sed ja rohkem paneb( eks inimesi on igasuguseid ) neil läheb ikka kauem aega. Umbes nädala pärast sikutatakse niidiotsad välja ja siis hakkavad õmblused jõudsasti paranema. Ma vaatan, et nüüd on juba 10 päeva su opist möödas, eks anna teada, kuidas on! Ma ise kekutan nüüd igasugu ilma õlapaelteta toppidega ja teiste selliste riietega ringi ja tunnen end elus esimest suve väga.väga hästi!
 
kriips - teema autor 11. juuli 2011, kl 15.33
Hei moniq - mul juba ikka täitsa hea olemine! Eile sõitsin rattaga rahulikult 10km maha - opist on möödas 10 päeva :)
Olen superrahul!
Niite mul ei pea vist välja võtmagi, pidid ise kuidagi ära sulanduma ja kui ei sulandu, siis alles võetakse välja.
Hästi mõnus on küll, pean ka ilma rinnahoidjata käima praegu ja käin uhkelt rind ees :) Praegu on veel veidi paistes, aga riietega näevad täiesti loomulikud välja. Vaatavad nii mehed kui naised.....
Tunnen ka, et enesehinnang on kõvasti tõusnud. Tahaks hakata uuesti trenni tegema, sellest tunnen väga puudust. Arst ütles, et kõike mõõdukalt.
Igatahes on enesetunne väga hea ja julgustan kõiki, kel see op meeles mõlgub, ikkagi selle läbi tegema. Tõesti, hetkel ei tunnegi, et oleks opil käinud, ainult mõned üksikud liigutused on veel pisut ebamugavad (sahtli lahtitõmbamised-kinnilükkamised näiteks)
Ilusat suve sulle ja aitäh, et julgustasid!
 
to moniq 13. juuli 2011, kl 21.24
Mitte paha pärast, aga kui vana sa oled, kui kirjutad teiste sinuvanuste äravajunud rindadest. Ma olen pisut üle 40 ja veel pole rind teps ära vajunud, aga lihtsalt küsin, kui vanalt siis rind vajub? :)
 
moniq 13. juuli 2011, kl 23.10
Olen ka üle 40 ja mul see jama, et rind oli ikka hästi väike ja kuna kolm last olid ka sealt üle käinud, siis polnud pilt mitte ilus. Kaugel sellest. Lihtsalt see äravajumine tuleb ka tõenäoliselt igalühel erinevalt, aga mu praegune pilt rindadest on nagu ütleme 25 selt, mittesünnitanud naise rindadest. Kui ikka oled üle 40 , siis midagi pole teha allakäik tuleb iga aastaga. Pisuthaaval, aga tuleb :-(((( Ja kui siis rinnad on järsku nagu noorel naisel, siis kõik see üleüldine välimus ka läheb mõneks ajaks paremaks. Enesetundest ma parem ei räägigi, see on nagunii viimase peal, selg sirgem, rind ees, suunurgad ülespoole - vanusest jälle mitu aastat maas. Anyway, ega ma siin niisama ei kelgi, lihtsalt pärast op-i on ikka jube mõnus olla ja elada, muud midagi. Ja kui keegi on üle 40 ja kõik niisamagi korras, siis voilà, soovin õnne! Ega elu ongi ebaõiglane, nagu ma kusagil eelnevalt kirjutasin - mina pidin see 50 tuhhi välja käima, teine saab ilma selleta rind ees ringi käia...
Aga kriipsule ( kes enam kriips ei ole ju nüüd :-))) ) veelkord kõike kaunist!
 
huviline 21. september 2011, kl 15.55
Silikoonrindade panemine on elu suurim lollus.
Näita mulle, palun üks mees, kes eelistaks loomulikule tissile kummipalle näppida. Rinna suurus ei oma küll mingit tähtsust olgu nad või täiesti olematud. Leidub hulgaliselt mehi, kellele minirinnad just meeldivad ja pöördesse ajavad, aga juba paljas mõte silikoonrinna katsumisest tekitab judinaid...
Ja kui sa otsid enesekindlust, siis seda dr. Pree juurest kindlasti ei saa. Ole parem sina ise ja kõik on korras.
 
moniq 21. september 2011, kl 16.41
huvilisele: blaa-blaa-blaa...Kui sa ei tea , millest sa räägid, siis ole parem vait.
 
huviline 21. september 2011, kl 16.48
moniq´ile: tean paraku, ega muidu ei räägiks.
 
moniq 21. september 2011, kl 22.39
no mis sul siis juhtus, et sa nii pettunud oled, räägi lähemalt, muidu ma tõesti arvan, et niisama plärtsud. Mina olen küll ilusam( nii enda, kui abikaasa, kui ka kõigi teiste meesinimeste meelest, kellel silm peale jääb) Minu mehele meeldib küll neid katsuda , rohkem kui neid olematuid ja laste pooolt äranätsutatud naharibasid:-( mis mul enne olid, tegelikult ma ei lubanudki tal neid puutuda, sest mul endal oli vastik. Noorena jah, oli ilus väike rind,mis ajas tõesti teatud mehi pöördesse ka, aga ma lihtsalt ei viitsinud end 40- sena veel maha kanda, silikoonne illusioon on igal juhul parem, kui see loomulik ilu, mis mu rindadest järele jäänud oli. Ma olen ja olin igal juhul ka enne vägagi mina ise ja loomulikult ei mõelnud ma pidevalt oma rindadele, aga oli olukordi, kus oleks tahtnud nutta!!!! Nüüd ma, vastupidi, mõtlen tihti oma rindadele ja see tunne, mis mul tekib, on suurepärane, ma meeldin endale! Ja Pree juures ma seda ei teinud, on ka teisi tegijaid.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!