Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Figuur
Millal rinnad kasvavad?
 
M. 29. märts 2013, kl 21.59
Tere, olen kohe 13 aastane ja mul pole siiamaani mitte mingisuguseid rindu:( natuke piinlik on tegelikult,kõikidel mu klassis on, ja siis olen mina see pesulaud koolis. Isegi poisid ütlevad et olen pesulaud. Tahaksin väga et mu rinnad ka kasvaksid :( millal teil rinnad kasvama hakkasid? kui vanalt saite rinnahoidjad?
 
osta endale 29. märts 2013, kl 22.48
rinnahoidja ja pane rahus vatti sisse, kui see Su enesetunnet veidigi tõstab. aega võib veel mitu aastat minna tegelikult. mõnel tekivad rinnad alles peale sünnitust, mõnel mitte kunagi. igaüks on omamoodi.
 
:) 29. märts 2013, kl 23.31
Mõnel kogu elu.
 
to M. 02. aprill 2013, kl 19.14
Sa ei peaks üldse muretsema selle kohapealt. Mäletan väga hästi, et ega minulgi ei olnud selles vanuses veel midagi. Hetkel olen 21 ning noh, ega ei saa hiilata siiamaani, et ilusad rinnad oleksid. Aga küll nad kasvavad kui õige aeg kätte jõuab:)
Loodan, et saad südamerahu selle teema kohapealt.
 
Heh 02. aprill 2013, kl 19.21
Minul polnud rindu veel 18-aastaseltki eriti. Alles peale lapse saamist tekkisid need. Ära taha neid nii ruttu - ei saa enam nii väikeseid pluuse ja särke kanda. Minul on D-suurus ja oi kuidas ma tahaksin, et need väiksemad oleksid. Alla XL ei lähe mul eest kinni :S
 
mina 18. aprill 2013, kl 20.17
ära muretse kallis laps, tead minul hakkas alles rind kasvama 17 aastaselt ja päevad hakkasid ka 16 aastaselt. olin ka koolis see keda kiusati sönadega poiss ja pesulaud. kannatasin är ja nüüd olen 24 aastane, rinnad kasvasid ainult AA korviks mis on köige väiksem rind naisel! ja nüüd käisin rindade suurendamisel silikonidega kuna laps ka sünnitatud ja nüüd need teised klassiöed on oma rippus tissidega väga hädas :D
 
mina 09. mai 2013, kl 13.32
kui sind ennast see häirib ja enesetunnet alla viib, siis osta täidisega rinnakas, seppälas on mõnikord isegi silikoontäidisega ja jätab väga ehtsa mulje
 
ok 09. mai 2013, kl 17.06
See on tavaline. Mul hakkasid rinnad kasvama 12 aastaselt ja ennem olin ka see pesulaud. nüüd juba jõuan vaikselt klassiõdedele järgi, aga nad kannavad ikka vale suurusega rinnahoidjaid. Ära maga selili..maga külili, sest kui otse magad ei saa rinnad kasvada eriti. Ja kas sul on päevad kah alanud? selles võib ka asi olla. Meil on klassis ka üks tüdruk, kellel pole rindu,ega päevi, ja keegi teda ei narri.
 
cat 10. mai 2013, kl 11.36
Ma olen 15 ja ka a-korv paremal juhul. Seppälast leiad kindlasti suurendavaid rinnahoidjaid ja noh kus sa siis paljalt ikka ringi käid. Nii et pole vaja põdeda.
 
appii!! 10. juuli 2013, kl 16.11
mu õde läheb 8 klassi ja tal ja kõigil tema klassis olevatel tüdrukutel on juba sellised suured rinnad,,aga mina olen oma klassis ainuke kellel pole suuremaid rindu,ma tahan ka,et mul oleks suuremad rinnad,,mul pole veel päevi hakanud...(lähen 7 klassi ja saan sügisel 13...)
 
hhh 10. juuli 2013, kl 19.10
mul hakkasid päevad 15selt, rinnad kasvasid ka natuke eskkooli ajal, kuigi jäidki väikseks. mina olen igatahes rahul. ei tasu põdeda ja endale probleeme välja mõelda! inimesed ongi erinevad
 
Kodanik 15. juuli 2013, kl 19.01
Mul oli B korv. 23 aastaselt kasvasid veel korvi võrra suuremaks. Kunagi lapsed saad kül siis saad omale suure riiuli ette. Minul pani seks rinnad kasvama. Sa veel liiga noor selliseks asjaks.
 
13 aastane 07. november 2013, kl 22.50
Ma olen ka 13 kahekuu pärast 14. Ma olen 155cm pikk ja mul on päris suured rinnad ( ma arvan) meil klassis on ka üks tüdruk kes minust eriti pikem pole aga suured rinnad ees. Samas meil ka tüdruk kes samuti pesulaud. Aga meil on enamus poisid sellised kes vaatavad täiega tüdrukute rindi ja kui mingit maikat või liibuvat särki kannad siis ikka vahivad. Niiet selles mõttes ma tahaks natuke rohkem pesulaud olla.
 
abi 21. märts 2015, kl 02.20
Aidake mind
 
Tee nii 24. märts 2015, kl 12.24
Ostad poest suure rinnahoidja, siis spordipoest kaks võrkpalli ja mure lahendatud. Kuju on ilusam kui looduslikel udaratel.
 
mnjah 24. märts 2015, kl 21.28
Mul kogu elu väga pisikesed rinnad olnud (vaevalt A korv) ja nüüd, 26-selt, kasvavad jälle.
 
tavaline eesti mees 12. aprill 2015, kl 20.48
Ära põe. Armasta oma keha sellisena nagu ta on. Elu ei seisne rindade suuruses ega koibade pikkuses.
 
miahh 13. aprill 2015, kl 12.45
omega rasvhapped pidid soodustama rindade arengut, võid kalamaksaõliga (lysi) proovida või sarnaste toidulisanditega, mis on lõhnatud ja maitsetud...
 
naine 14. aprill 2015, kl 09.16
Minul oli hiline puberteet. Algas 15 alguses alles, siis hakkasid ka rinnad kasvama. Suurem enamus olid selleks vanuseks juba rindadega. Eks ma elasin seda väga raskelt üle tollel ajal. KAndsin riideid, mis varjasid mu "puudujääke".

Ja siis kasvasid 75B korv. Ma tean, et seda nõuannet on raske nii võtta, aga ära liialt muretse.
 
lol 30. juuli 2017, kl 22.18
ma sain rinna hoidjad 8 aastaselt ja kasvama hakkasid 9aastaselt
 
oioi 20. märts 2018, kl 14.32
No mul oli juba 12 -aastaselt C-korv. Nüüd juba J, üks rist ja viletsus nendega. Rinnakohendus opp ka juba tulevikku sisse planeeritud, mis siis, et alles 21 aastane olen. Tahaks juba lähiaastatel minna, aga pole mõtet enne rasedust. Seega ilmselt 40 aastasena võtan alles ette selle.
Teised vaatavad küll et oh veab. Teate, rinnahoidjaid heal juhul leian terve poe peale viimase selle korvi kui sedagi. Sportida eriti ei saa. Riideid mis istuks on võimatu leida(peenike talje, keha suurus M,aga rindade järgi läheks pluus XXL).
 
Soovitus 11. aprill 2019, kl 08.06
Hakka neid kätega aeg-ajalt tõstma ja mudima, küll nad siis paisuma hakkavad.
 
Jannupannu 31. detsember 2023, kl 00.52
Ja vana sa praegu oled??
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!