Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Figuur
rindade suurendamine
 
mäh 11. oktoober 2013, kl 15.03
Mina lähen nüüd vahetama, proteesid olnud ligi 10a.
Tahan panna veidi suuremaid. Vajuvad ära nendel, kellel on pandud nibu alla (st mitte lihase alla - lihas hoiab neid kenasti paigal) ja sellep, et ajaga naha elastsus väheneb. Muidugi ei pruugi kõigil vajuda nii silmnähtavalt.

Mul endal ei ole vajunud, küll aga vaja veidi korrigeerida, kuna eelmine kirurg ei olnud minu meelest piisavalt tasemel.
 
Angelic 19. oktoober 2013, kl 08.08
Maribelle-ile!
Olen just täna minemas Pärnusse konsultatsioonile dr Mart Eller-i juurde. Sinu postitus lisas mulle julgust, kuna ei olnud Mart Eller-i ilukirurglistest saavutustest veel kuulnud, ega suutnud leida suurt infot ka internetist. Kas julged usaldada oma e-maili aadressi? Küsiksin mõned küsimused privaatselt. Lugesin palju Pärnus pandavate implantaatide kohta ning olen nendes 100% kindel! Kuid tahaksin olla kindel ka arstis endas ja kuulda inimeste arvamust, kes tema käe all on juba käinud. Oleksin väga tänulik!:)
 
A...... 22. oktoober 2013, kl 10.02
Angelic-ile!
Mul ka plaanis rindade suurendamine aga pole veel kindel, kus seda teha, muidu olen Pärnu inimene aga ei tea kas teha Villa Medicas või kuskil mujal. Äkki jagaksid oma e-maili saaks sinuga asja üle arutleda privaatselt....Tänud ette!
 
Maari 22. oktoober 2013, kl 13.33
Mu hea tuttav naisterahvas sai rinnavähi. Ei tea, kas asi oli implantaatides, vaevalt.

Pigem on probleem selles, et kui sul on silikoonid, siis rinda katsudes ei tunne sa kõvemat tükki (mis võib olla vähialge). Seepärast ei soovitaks mina seda siiski teha. Aga asjad, mida siin elus teeme, on enda valida! Kõike paremat oma tegemistes!:)
 
pinchisande3 19. juuni 2019, kl 14.48
Rindade suurendamine ilma оperatsioonita - http://tonzes.com/breastee.htm Soovitan.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!