Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Figuur
Raske kondiga inimestele
 
inimene 11. märts 2014, kl 06.37
On meditsiiniline fakt, et näiteks ühepikkuste inimeste luude raskuse erinevus ei ületa tavaliselt 500 grammi. Seega saab "kontide" süüks ajada umbes pool kilo ülekaalu.
 
möhh 11. märts 2014, kl 06.54
Avastasid alles selle fakti või milles on postituse puänt? Kirjutanud siis juba ka seda, et kondiraskust ei määrata kondi laiuse järgi vaid tiheduse järgi, mida visuaalselt hinnata ei saa.
Hea algus päevale, hambad vähemalt teritatud.
 
pff 11. märts 2014, kl 06.58
aga on üpris selge, et laiade õlgade, puusade ja rinnakorviga, jämedate randmete ja pahkluudega luustikule on vaja katteks rohkem lihasmassi kui hapral kõrendil. seda peetakse enamasti silmas, kui öeldakse "suure kondiga". ülekaalu see muidugi ei seleta.
 
rp 11. märts 2014, kl 09.44
just tahtsin sama kirjutada mis pff.
kont ei kaalu ehk aga muu seal peal annab massi.
 
huvitav 14. märts 2014, kl 21.21
ja kui mitu meetrit siis võiks olla see vahe näiteks naisterahvastel. Meestel jah võib visuaalselt see vahe näida suur ja seda lihaste arvelt. Pole tavaelus kohanud, isegi spordiklubis mitte, ühtegi naist kel oleks märgatav erinevus teistest lihaste arvelt. Ainuke millega eriliselt silma jäädakse on märgatav erinevus rasvakoguse arvelt
 
paksss 15. märts 2014, kl 16.39
paksud leiavad alati vabanduse paks olla: mul pole piisavalt iseloomu, mul pole aega trenni minna, mul on raske kont, mul on see geenides jne jne jne Mõtetu loba vabandamaks oma rasvapolstrit vööl
 
pakkkkkks 18. märts 2014, kl 10.36
kui mu rasvaprotsent oleks null (mis on meditsiiniliselt võimatu), oleks ma järelejääva kaalunumbri järgi ikka normaalkaalu ülemise piiri peal
 
skelett 18. märts 2014, kl 13.46
Naisterahva luustik on 3 kg kandis, nii et millest pakkkkkks oma kaalu saab? Oled suur lihasepomm?
 
paks2 18. märts 2014, kl 14.00
NAISTE RASVAPROTSENT:

Atleet 14–20%
Fitness 21–24%
Keskmine 25–31%
Ülekaaluline 32%+

Palju su rasvaprotsent on pakkkkkks? Kaal ja pikkus ka huvitab.
 
Ppaakkss 18. märts 2014, kl 14.09
Kui randme ümbermõõt alla 15, oled hüposteenik (võid kaaluda endapikkustest mõni kilo alla normi ja see pole veel haiglaslik).
Kui randme ümbermõõt üle 17, oled hüpersteenik, mis tähendab, et võid oma pikkusega inimeste normist kaaluda rohkem ja ikkagi olla täiesti normaalses kaalus.
Tagemist on siiski paari kiloste vahedega ja oma 20 lisakilo raske kondi süüks ajada, on vaid vabanduse otsimine.
 
Dr, Margna 19. märts 2014, kl 09.11
Inimene võib lisada kuni 1 kg. oma kaalule ja ajada see kontide arvele. Rohkem ei saa kondid mingil juhul kaaluda.
 
Tark Pork 20. märts 2014, kl 12.45
Raske kondi all ei peeta silmas ainult luustikku vaid ka seda mis seal peal(aga pole rasv).
Gerd Kanterist või Heiki Nabist ei saa kunagi sellist piitsavart nagu on näiteks Aivar Rehemaa...
 
oojah 22. märts 2014, kl 09.29
Tark Pork!? Leidsid ka kellega võrrelda. Ühed on tippsportlased ja teised lihtlabased tahtejõuetud õgardid. Enamuses
 
Tark Pork 24. märts 2014, kl 15.43
oojah Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tark Pork!? Leidsid ka kellega võrrelda.
Vahet pole, ka reainimeste vahel võib olla suuri erinevusi-mõni on lihtsalt suur(olematta seejuures rasvunud),teine jälle nagu oleks aia vahele jäänud-kõik kehas on kidur,väike ja vähearenenud (nt igaõhtune süütu Fatmagül :) ning pole lootustki inimese moodi välja nägema hakata.

Inimese jalanumber(või pea ümbermõõt) võib sama kasvu juures erineda oluliselt-sama erineva massiga võib olla kogu luustik.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!