Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Figuur
Kuidas kintsud peenemaks ja pringimaks saada?
 
Naine 33.a 26. juuni 2014, kl 18.34
M ul on mure oma kintsude ja puusadega. Olen 1.70 pikk ja kaalu 60 kg. Peaks ju nagu OK olema. Muidu kehaga olengi rahul, kuid puusa ümbermõõt natuke üle saja ja kintsud samuti jämedad (põlvedest allapoole samas väga saledad sääred). Trenni pole tõesti kaua teinud, kuna aega napib. Liigun aga palju. Õnneks on ka töö liikuv, pluss teen väga palju kiirkõndi terviseradadel. Ikka 1-2 h korraga ja umbes 5 korda nädalas kindlasti. Üritan ikka ka jälgida mida suhu topin, seega toitumine pigem tervislik, kuigi natuke magusat luban ikka ka iga päev (v.a koogid ja saiakesed, pigem marjad, kohupiim, shokolaad). Ühesõnaga kintsud jämedad, tselluliidised ja no nahk pole kaugeltki prink. Joostes kõik rapub ja võdiseb :( Ühesõnaga kui kellegil on sama mure olnud ja on saanud mingitest harjutustest abi, siis palun andke nõu....igasugune abi ja head soovitused on teretulnud.
 
vanasti 26. juuni 2014, kl 19.20
vanasti varieteetantsijad tegid trenni nii, et kintsude ümber oli kile pandud, tänapäeval toidukile oleks eriti mugav. räägiti, et nii nad kintsud peenemaks said. aga üldiselt on see ikkagi kehatüübis kinni, endal sama lugu, kuigi ülekeha on imepeenike ja isegi kui kaalun 47 kilo, siis kintsud on ikkagi paksud. kui aus olla, on targem vast oma kehaga leppida, seda armastada ja õnnelik olla. mina olen ammu leppinud, alati võiks hullem olla :)
 
Naine 33.a 26. juuni 2014, kl 19.34
tore kui sa lepid. mina ei lepi, sest 10 a tagasi olid ka jalad ilusad. kindlasti on olemas harjutusi mida teha kas siis ise kodus või jõusaalis, seega ootan endiselt häid nõuandeid.
 
abistaja 26. juuni 2014, kl 19.41
Puusadega pole paraku midagi peale hakata (kui seal just tõsine rasvakiht peal pole). Jalgadega aga kindlasti. 33 aastasena on tselluliidist vabanemine natuke keerulisem kuid kindlasti tehtav. Kirjuta mulle ja ütlen mis võimalused on ning mida võtta.
 
Naine 33.a 26. juuni 2014, kl 20.07
mis juttu sa ajad ometi. 25 aastasena kaalusin 50-52 kg ja puusaümbermõõt oli 92, seega on loomulikult võimalik ka sealt pekki maha saada. kuna minu pikkuse kohta 60 kg pole ju paha, siis kahjuks tundub , et selleks et tagumik ja kintsud norm. mõõtudesse saada, pean 8 kg alla võtma, vaatamata sellele, et oma kehaga ülevalepoole vööd olen ju tegelikult rahul.
 
küsimus 26. juuni 2014, kl 20.10
kuidas isaga suhted on?
 
Naine30 26. juuni 2014, kl 20.14
Naine 33.a Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tore kui sa lepid. mina ei lepi, sest 10 a tagasi
> olid ka jalad ilusad. kindlasti on olemas harjutus
> i mida teha kas siis ise kodus või jõusaalis, seeg
> a ootan endiselt häid nõuandeid.

Kuidas siis jalad koledaks läksid? Pole ju nii vana.
 
Naine 33.a 26. juuni 2014, kl 20.44
no siis läksid kui 8-10 kg juurde vaikselt paari aastaga tuli. Kui kaalusin 52kg olin suht kõrend, seega ei tahaks nii kõhna olla. Tahaks vaid natuke puusaümbermõõtu vähendada ja et kintsud nii ei võdiseks...ühesünaga et oleks trimmis , vormis....ei peagi kaks kriipsu all olema....meeldivadki pigem naiselikud vormid, seega nagu ei tahaks 10 kilo alla võtta, prooviks enne mingeid harjutusi ehk
 
Naine 26. juuni 2014, kl 20.46
Kepikõnd ja ujumine. Alusta nendest. Kui trenni pole kaua teinud, siis peaks tulemused varsti tulema.
 
Naine 26. juuni 2014, kl 20.47
Rulluisutamine ka. Omast kogemusest võin öelda, et kõige paremini mõjub.
 
Naine 33.a 26. juuni 2014, kl 21.02
To Naine: Ma teen 5 korda nädalas kiirkõndi, tavaliselt kuni 2h korraga. Mainisin seda esimeses kirjas ka. See ei kahjuks ei aita, sest olen teinud kõndi üle aasta järjepidevalt.Uurisin ise natuke netis ja leidsin, et üks treener soovitas jala tõsteid teha. sirget jalga külje peale tõsta. Nii et üks harjutus olemas :)
 
pump 26. juuni 2014, kl 21.05
Jõutrenni lisaks. Ja ära unusta, et ainevahetus pole enam sama, mis 10 aastat tagasi. Kehad muutuvad, see on paratamatus. Jõutrenn aga annab vormi.
 
kilone 30. juuni 2014, kl 21.42
Kükkide tegemine aitab vormida kenamat tagumikku ja mõjub jaladele (reitele).
 
mh 14. juuli 2014, kl 09.02
Kükkide tegemine ajab veel jämedamaks reied, lisaks pekile tuleb ka lihas.
 
K 14. august 2014, kl 14.25
Mida rohkem lihast, seda parem verevarustust ja seega vähem tsellut. Ärge kartke lihast. Enamikul tagumikud ripuvad ju..see on kole noore inimese puhul. Parem jämedam ja lihaseline kui kõhna ja lodev.
 
:) 15. september 2014, kl 01.12
170 cm pikkust ja 60 kg kaalu praegu endise 52 kg asemel. Üldine kehakuju peaks aga ikka sama olema, sest ega konti ei muuda: kust midagi laiem on, sealt on see laiem alati.
Kas sain õigesti aru, et probleemiks ei ole mitte niivõrd ümbermõõt kui see, et "joostes kõik rapub ja võdiseb :("?
Kükid ja muud jalalihaste harjutused aitavad trimmida lihaseid. Neid harjutusi ei maksa karta. Kui ümbermõõt ei kahanegi, siis võdin kahaneb kindlasti.
Olen tähele pannud, et kui võrrelda 60 kg treenitud keha 60 kg treenimata kehaga, siis esimene tundub silmale saledam. Kas mõõdud ka väiksemad on - ei tea.
 
oraakel 18. september 2014, kl 08.34
Näljutad enda surnuks, siis on ka kintsud peened ja lotendava nahaga :D
 
ric 20. september 2014, kl 20.43
Kui oled juba aasta kõndinud, siis äkki oleks aeg vahelduseks? Keha harjub koormusega suht kiiresti ja kui midagi uut (teist treeningut, erinevat tempot vms) peale ei tule, siis ei toimugi muutusi. Vaheta kasvõi 1 kõnniring mingi muu aeroobse treeninguga, samuti lisa paar jõutrenni nädalasse, et intensiivistada kaloripõletust ja anda üldse paremat vormi.
 
naine 31 24. september 2014, kl 22.18
Ainuke soovitus minu poolt: regulaarne trenn - lihas vormi ning mõni kilo alla võtta.
 
des 26. september 2014, kl 15.18
Pakun infot kaalualandamis preparaatide Reduksin ja Cytomel kohta ning ka mõne teise. Seletan lahti farmakoloogia, mõju, ohutuse, võimalikud kõrvalmõjud jms. Foorumis ei vasta.
Mainitud komboga kaalulangus keskmiselt 1-2 kg nädalas.

Mulle saadetud Reduksini ja Cytomel kombo kasutajate kogemused leiab siit (uuendatud):
http://pastebin.com/pFQvdwx6

dessan00@gmail.com
 
Jämekints 13. november 2014, kl 15.45
Mul on kintsud jämedad ja ülakeha paras. Teen jõutrenni (bodypump) ja võin öelda, et tõesti tsalluliit kaob ära, kuigi kintsud peenemaks ei lähe.
 
Iksike 27. november 2014, kl 17.06
Jämekints Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mul on kintsud jämedad ja ülakeha paras. Teen jõut
> renni (bodypump) ja võin öelda, et tõesti tsalluli
> it kaob ära, kuigi kintsud peenemaks ei lähe.

Mul sama seis :)
 
Grrete 16. jaanuar 2015, kl 19.22
Abi ehk siit. Sõber Youtube kubiseb erinevatest treeningutest...https://www.youtube.com/watch?v=suNj0eeFftw&index=13&list=PL216601324A1D9245
 
tantsija 16. jaanuar 2015, kl 22.01
Lihase teevad voolava kujuga ja sihvakaks venitused. Joogas on olemas nii jõud kui venitus korraga. Kui käia nt pumbis, siis kindlasti lisada stretching.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!