Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Figuur
õhtul ei söö
 
did_221468 19. jaanuar 2015, kl 14.31
kui õhtuti mitte süüa, näiteks pärast 17 või 18, kas kaal läheb alla? kellel kogemusi?
 
langetaja 19. jaanuar 2015, kl 15.10
Ei. Loeb ikka see, palju sa kogu päeva jooksul sööd ja mida. Kui toidukogused ei muutu, kui toit ise pole tervislik ja liikumine ka napp, siis ei juhtu kaaluga midagi.
Pealegi - palju räägitakse, et ärge pärast 18.00 sööge, täpselt sama palju räägitakse, et iga inimene on erinev, mõni peakski hiljem sööma. Kolmandaks räägitakse, et unustage need müüdid õhtusest söömisest, kaal pole kuidagi seotud kellaajaga.
Ma langetan edukalt kaalu juba pikka aega, aga söön, kui tahan ja vajan. Pole vahet, mis kell ma seda teen, kui mu päevane lubatud kalorikogus ületatud ei saa. Jah, on toiduaineid, mida ei soovitata enne magamaminekut süüa, aga neil pole kaaluga seost, muud põhjused.
 
..... 19. jaanuar 2015, kl 15.35
See kella 18 piir on tinglik. Oluline on, et inimene ei sööks vähemalt 4 tundi enne magamaminekut, et magu saaks viimase söögikorra ärkevloleku ajal äraa seedida ja siis une ajal ka puhkeasendis olla. Kuna vanasti eeldati, et keskmine inimene lähem magama kell 22, siis sellest ka see kella 18 jutt.
Kui minna magama kell 2 öösel, võib ka kell kümme õhtul süüa, samas kui minna magama kell üheksa õhtul, ei tohiks juba viiest midagi enam matsutada.
Aga jah........oluline on siiski pigem toiduvalik, kui päeval pugimine ja õhtul enda piinamine mittesöömisega.
 
S suurus 19. jaanuar 2015, kl 17.14
Olen nüüd L-st S-suurusesse jõudnud ja millega? Peale kuut mitte söömisega, nii et edu sulle.
Kohe küsitakse niikuinii, et millal ma siis magama lähen. Tavaliselt 00.30, ärkan kell 7.30 ja söön korralikult. Uuesti 12.30 SUUR lõunasöök ja tavaliselt 17 paiku mingi väike amps, sest isu pole, kõht nii täis.
PS! Kui lähen 19-ks trenni, siis 16 paiku viimane väike amps.
 
eelmisele 20. jaanuar 2015, kl 14.30
No ega see päris normaalne söömine pole kah.
Lõunal õgid end täis ja siis nokid nagu tibu.
Lisaks istud 6h ilma söögita ärkvel olles. Millest sellised idiootsed piirangud? Muidu õgiksid segi end või
 
hmmm 22. jaanuar 2015, kl 13.13
Hommikul söö ise, lõunasöök jaga sõbraga, õhtusöök anna vaenlasele ja nii on. Eesti rahva vanatarkus töötab. Omal nahal kontrollitud, kaal nüüd paigas ka.
 
Siiber 22. jaanuar 2015, kl 13.32
Huvitav.. Ma söön hommikul, lõunal ja õhtul.. Näksin vahele ka. Õhtusöök jääb ajavahemikku 19:30-21:00.. vahel kuskil 22 paiku õun vms ka. Magama läen ~23. Kõõlun alakaalu piiril. Kui ma kell 18 peaksin viimast korda sööma, siis läheksin vist lolliks. Õhtul rohkem valku ja köögivilju ja kergemini seedivaid asju. Leiba ei isutagi.
 
oehära väsitab 22. jaanuar 2015, kl 14.41
lõpetage ometi ära see jutt, et peale 6 süüa ei või! Ongi siin ka öeldud, et loebki päevane kaloraaz. kui süüa päeva jooksul ära 5 pizzat ja 4 sokolaadi ja õhtul peale 6 ei söö midagi, kas siis tõesti on lootust saada kõhnaks või, krt närvi ajavad sellised idiootsed arvamused.toitumiskavad on kõik peale kella 6 söömisega, söövad ka sportlased jt, loebki ainult kui palju päeva jooksul sööd. tavaliselt tehakse viga muidugi seal, et päeval midagi näritakse, siis õhtuks on isud laes ja siis mugutakse valimatult teleka ees endal kõht punni, nii muidugi tõusebki kaal.
 
Hmmm 22. jaanuar 2015, kl 23.41
On vaks vahet, kas sööb sportlane või ülekaaluline.
Sportlane võib muidugi süüa, tal kulutab lihasmass kaloreid ka siis, kui ta magab. Pekk aga ainult koguneb, kui täiskõhuga magama minna.
 
viimasele 23. jaanuar 2015, kl 13.38
isver kuidas te aru ei saa, kui päevast kaloraazi ei ületa siis kus krt ta teil tõusta saab ah?
 
to hmmm 25. jaanuar 2015, kl 13.31
Kui ma kell 8 söön ja 00:00 magama lähen, kuidas kurat see pekk siis koguneb? Ei ole kõht ka täis. Tekib küsimus kuidas sinusugused üldse paksuks saavad minna, kui kõht nii kaua täis püsib, et 6 ajal viimati süüa saad.
Ei salli selliseid idioote, kes nii ebatervislikke nõuandeid jagavad.
See et ise nii loll oled ja nõnda piiratud elu elad, hoia need soovitused endale vähemalt.

Võib süüa pärast kuute, ilmselgelt pole mõtet õhtuks jätta kõige raskemat toidukorda.
 
kjälle 26. jaanuar 2015, kl 06.50
Hmmm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> On vaks vahet, kas sööb sportlane või ülekaaluline
> .
> Sportlane võib muidugi süüa, tal kulutab liha
> smass kaloreid ka siis, kui ta magab. Pekk aga ain
> ult koguneb, kui täiskõhuga magama minna.


mingi poolharitlane lalisemas, mida kusagilt kuulnud.
"lihasmass kulutab kaloreid kui magad", :))))))
Iga inime kulutab magades kaloreid, sõltumata lihasmassi olemasolust. Väljendit "baasainevahetus" oled kuulnud?
Lihasmass kulutab siis rohkem, kui tegutsed.
 
Muti 31. jaanuar 2015, kl 22.45
Osa inimesi ei suuda taluda, kui teine alla võtab ja see meetod toimib. Nii hale :)
 
njahh 01. veebruar 2015, kl 13.35
Kaalust võib niimoodi ju mingi maani alla võtta aga mis saab pärast edasi? Kujutate ette et elategi nii edasi? Kindlasti on erandeid kellele see sobib enamus jõuab ikkagi miski hetk vanade harjumuste juurde tagasi. Püsivamate tulemuste jaoks on mõistlik ikkagi valida selline meetod, mida natuke kohendades saate/suudate ka pärast kaalu hoida.
 
did_221468 01. veebruar 2015, kl 22.01
targutajaid väga palju, kogemusi ainult 1.
 
teele 12. veebruar 2015, kl 06.57
ütlen ausalt, et ei suuda kohe mitte tühja kõhuga magama minna. mingi 4 tundi enne uinumist mul ei toimi, tavaliselt ikka söön õhtul hilja veel midagi (paar muna on imehead) ja siis lähen magama. olen normaalkaalus ja keskealine ja naisterahvas takkapihta.
 
enimen 19. veebruar 2015, kl 20.52
kui õhtul söödud söögist saadud energiat ära ei kasuta siis se läheb une ajal rasvakihti. nii lihtne see ongi. süüa üldiselt võib, aga peab valima.
 
teele 20. veebruar 2015, kl 17.40
kaks fakti viimasele - inimene põletab kaloreid ka magades ja absoluutselt mitte mingit vahet pole, mis kell oma kalorid sisse süüa, peaasi, et normi piires süüakse. ehk siis, võibolla sul läheb õhtusöök une ajal rasvakihti, mina kulutan kaloreid ka hingates.
 
artist 21. veebruar 2015, kl 17.36
Tere, teelekene!
Jälle Sinul kaaluteema käsil. Heidad küll mulle ette, et mina kaalufoorumites. Hea ikka üheskoos ulguda - koonud taeva poole.
 
teele 22. veebruar 2015, kl 18.46
artist, esiteks, minuga rääkides jäta oma patroniseeriv toon ära, see on üleolev ja ebaviisakas. teiseks, võibolla sina ulud, mina räägin isiklikest kogemustest ja faktidest.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!