Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Figuur
kitsad puusad:( mida teha?
 
Njah. 16. september 2011, kl 17.41
Kas saab mingi trenniviisiga puusi vormikamaks muuta? Mitte tagumikku. Fitnessi naiste pilte vaadates tundub küll, et neil on päris korralik puusajoon, rohkem vist reielihastest, aga ikkagi üldmulje on ok. Igasugused nõuanded on oodatud.
isemaag 16. september 2011, kl 17.50
Lase laps teha, vähem kui aastaga saab jutti.
 
rivo 16. september 2011, kl 18.06
osta puusadisc ! analoog kosmodiscile. paned omale rihmadega plastmassist lisapuusa külge ja voilaa, puus on laiem hopsassaa !!
 
issand 16. september 2011, kl 19.07
Ole lihtsalt õnnelik, krt ma käiks nina taevas kui mul oleks kitsad puusad!
 
Njah. 17. september 2011, kl 10.18
Muud ei kuulegi ju, et poisi kehaga naised on eemaletõukavad. Mul on lisaks kitsastele puusadele ka laiad õlad, seega konkreetselt V kujuline vormitu keha. Kuna õlgu kitsamaks hööveldada ei anna, siis jääb mu ainsaks variandiks puusi parandada. Ootaks ikkagi nõuandeid. Kuidas mõjuks bodypump sealsetele lihastele?
 
triin 17. september 2011, kl 17.33
raske öelda kuidas mõjub, sest inimeste kehad ja arusaamine ilust on ju erinevad. Bodypump annab vormi aga annab ka lihased, sh õlalihased.
Mulle isiklikult andis bodypump ilusa proportsioonis keha -lemmiktrenn, millega olen muude trennide kõrvalt aastaid tegelenud. Soovitan teha erinevaid trenne (bodypump, pilates, spinning, jooga), sest iga trenn arendab keha erinevalt.
 
õnnetu laiapuusaline 19. september 2011, kl 13.22
No puusakontide ja vaagna laius on sündides kaasa antud, seda muuta ei saa.Ainult pekki võib puusadele koguda ja siis visuaalselt paistab laiem.
Aga tegelikult ole õnnelik, et sul kitsas puus on-enamus naisi tahaksid lahti saada oma laiadest puusadest ja olla alt sportliku aga ülevalt rinnaka kehaga.
 
no ei 20. september 2011, kl 13.08
Saan teemaalgataja murest täitsa aru. Osad naised ongi kitsaste puusade ja laiade õlgadega V-kujulise figuuriga.
Aga mina soovitan muuhulgas (lisaks teistele trennidele) ikkagi bodypumpi, see vormib keha ühtlasemaks. Reisi, tuharaid treenid suuremate raskustega, õlgu, ülaselga, rinnalihast, käsi väiksemate raskustega, s.t. põhiraskus läheb ikka keha allaossa. Olen trennis silmanud paari sellist naist, kelle keha ülaosa on niigi lai ja nad treenivad topelt raskustega laiust veel lisaks, samas kui kükke teevad kesiste raskustega. Aga noh, mina ei lähe neid ju õpetama...

Ma võin kinnitada, et üldmulje jääb treenitud naisest väga hea, lähemal uurimisel muidugi näeb oskaja vaataja, et tegemist on V-kujulise figuuriga, aga see ei hakka häirivalt silma. Pealegi saab kanda selliseid riideid, mis optiliselt puusa suurendavad jne.

P.s. õnnetule laiapuusalisele: mina isiklikult ei tunne mitte ainsatki naist, kes sooviksid kitsaid puusi ja suurt büsti. Päris tõsiselt! Soovitakse ikka proportsioonis liivakella kujulist figuuri.
 
r4t5 21. september 2011, kl 03.13
Ja mina juba aastaid otsin omale kitsapuusalist naist! Tegelikult neid kohanud küll siin ja seal, kuid lähemalt tutvust tehes on alati vastuseks olnud "hõivatud". Täielik defitsiit! Liiga noori ka ei taha, lisaks kitsale puusale võiks ka mõistust ja elukogemusi olla.

Kitsapuusaliseks loen pikemaid naisi, kellele lähevad jalga teksapüksid W26 tolli või lühemaid naisi, kellele lähevad jalga teksapüksid W24-25 tolli.

Vot niimoodi! Ses mõttes täitsa jabur tagurpidi mureteema teil siin!
 
Mis jama 24. veebruar 2023, kl 14.07
"Muud ei kuulegi ju, et poisi kehaga naised on eemaletõukavad."
Täiesti jabur teema, otsin tikutulega omale sellist elukaaslast :)
 
Naine40 09. aprill 2023, kl 10.27
Mina oma laiast puusast lahti saada ei taha. Suht õnnetu oleksin xs...s suurusena.
Mulle meeldib pigem liivakell olla kui sirge pulk. Aga leidub ka mehi, kes tahavadki väga kõhnasid naisi. Maitsed on erinevad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!