Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Figuur
Tutvus
 
üksildane 01. november 2001, kl 16.20
Kuna tunnen juba mõnda aega end väga üksildasena, siis otsustasin leida tuttavain nn. neti teel.Usun et nii mõnigi laidab mõtte kohe maha, kuid ehk leidub ka neid kel on sama nö.probleem. Mingeid piirangui ma ei tee võib tutvuda nii naiste kui meestega (ka mehed loevad aeg-ajalt neid rubriike).
Vanust on 25a ja olen üsna hea suhtleja.
 
Niisama 01. november 2001, kl 18.20
Cau, üksildane. Ma olen kah parajasti üksi...siin ruumis. Mõtlesingi, et satuks ometi millegi(kellegi) huvitava otsa... ja ennäe...:-) Noh, aga anna endast siis märku, või... Olen 23-aastane ja kah hea suhtleja ;-) naisterahvas, muidu...
 
üksildane 02. november 2001, kl 09.25
No nii. Kui viitsid ja tahad huvitavate inimestega suhelda, siis on just nüüd õige koht ja aeg. Kas üksi pole mitte igav istuda ruumis. Ruum hakkab pikapeale kitsaks jääma ja rõhuma, kui just...
 
Niisama 02. november 2001, kl 12.30
Ja-jaa, mitte et ma praegu enam ruumis üksi oleksin...:-) Uute inimestega on alati huvitav vestelda. Ära siis ole enam nii üksildane ja meili mulle...
 
Niisama 02. november 2001, kl 12.31
Sorry, nüüd vist sa aadress ka kirja...
 
kadri. 02. november 2001, kl 13.44
keegi võiks minuga ka suhelda, olen küll sutsu noorem kui Teie
aga suhtlen vabalt
 
jobukakk 02. november 2001, kl 14.31
Mina tahaks ka suhelda, aga mul on selline viga, et ma just sean kõikidele igasuguseid kriteeriume ja kes neile kas siis välimuse või positsiooni või mille iganes tõttu ei vasta, nendega ei viitsi üldse sõber olla. Päris tõsiselt räägin, tahaks ise väga teistsugune olla, aga...jah. Mida teha?
 
Niisama 02. november 2001, kl 14.36
Tore, et julged nnii kohe välja öelda... aga mis seals´ niiväga. Mis ranged kriteeriumid need on, millele sa arvad inimesi mitte vastavat nii et suheldadi ei viitsi?
 
jobukakk 02. november 2001, kl 14.48
no kui ma nüüd hästi järele mõtlen, siis kõikide kriteeriumide kriteerium on pikk kasv. Kuna ise olen miski 1.80, siis kohe raske on viitsida suhelda inimesega, kes on alla 1.75 cm. Aga nojah, eks ta tegelikult üks paras pseudoprobleem mul ole. Aga näed, üle ka ei saa.
 
Niisama 02. november 2001, kl 15.11
Imelik. Mis sulle siis SUHTLEMISE juures üldse loeb kui kasv nii tähtis on? Või on sul hoopis muu mure?
 
jobukakk 02. november 2001, kl 15.20
Ei ikka ongi see ainus mure, et visuaalselt inimesega ringi liikudes oleks silmale kena vaadata. Ja eriti ühel lainekõrgusel vestelda. Aga sellest ma alustasingi, et imelik olen :))
 
Niisama 02. november 2001, kl 16.11
Ma ei tea, mis ma siin sinuga vaidlen (vestlen), äkki ei kõlbagi sinu kõtgetele kriteeriumidele?! Ma ei ole isegi kindel mis soost sa oled...
 
sirts 02. november 2001, kl 17.38
Seega üks kena nurgake jälle kus mailida ja jutu vesta...
Mul on küll ükskõik kui pikk jutukaaslane on, sest enamus ajast saadakse ju ikka kokku ja istutakse kuskile ning vesteldakse. Ei tea kas mõni ei saa siis kah silmadele pihta?!.....
No kuulge tõstataks mingi teema kah, millest vstelda või siis väitleks veidike...
 
mari 02. november 2001, kl 22.45
kas pikal naisel endast lühema naisega on siis tõesti nii jube raske suhelda? võibolla tekib probleem, kui mees on lühem, aga muidu küll nagu ei näe probleemi. kuigi jah, 180 on naiste kohta suht ebatavaline vist.
 
aprilla 02. november 2001, kl 23.58
suhelge istudes
tegelt on kasulik inimesega samal tasandil suhelda..mingi psühholoogiline seletus muidu asjal olemas...nagu lapsega on soovitatav suhelda ka istudes või siis kükitades Ta juurde.
vat nii, aga kuidas see suhtlemine siis toimuma siin hakkab?
(hea et netis pikkus ei oma tähtsust)
 
Alba 03. november 2001, kl 18.50
Elan Glasgow's ja sooviksin teada, kas siinkandis teisi eesti naisi-tüdrukuid ka elab. Vahest keegi teab?
 
Kris 05. november 2001, kl 11.34
Tere !

Ma pole küll üksik kuid kõik mu sõbrannad on laisad ning nad ei viitsi aroobikasse tulla. Otsin kaaslast kes tuleks minuga trenni ja muidu vabaaega veetma.
 
Niisama 05. november 2001, kl 12.03
To sirts:
Chau ja tore, et keegi ideega kaasa tuli (suhelda:-) Õnneks (kahjuks) ei ole minu pikkus mulle kunagi probleemiks olnud, vahetaksin mõtteid pigem vahelduseks pikana tunduvasse tööpäeva. Tore on tunda, et siin on veel keegi...
To aprilla: ja istudes on tõesti mugav asju ajada. Seda mõnusam on õhtuti trennis käia!
 
Anni 05. november 2001, kl 14.08
Tere!

Kõigepealt paar küsimust: mis linnas sa elad? Seda lihtsalt teadmiseks, kas koos trennis käimine ka füüsiliselt võimalik on. Ja teiseks tahaks teada, kui vana sa oled, sest kõige kiiremini saavutavad omavahel hea klapi just üheealised.

Olen esimene vastaja. Mina olen 29.a. elan Tallinnas ja tahaks leida kaaslast kellega oleks tore koos kas aeroobikas, ujumas või jõusaalis käija.
 
jobukakk 05. november 2001, kl 14.08
No nüüd sain küll kõik enda kraesse :))Aga pikkus pikkuseks siis.
Tegelikult ma olen enda kasvuga tõesti rahul, väga esinduslik ja pilkupüüdev ka.

to niisama:
head tööindu Sulle. Muide tööpäeva aitab kõige paremini lühendada jalutuskäik lõunapausi ajal ja Musi kõrvalkabinetis. Trenni täna kahjuks ei jõua :(( Aga see-eest homme topelt hooga.
Kui teemast rääkida, siis ise tahaks teada, et kus siinsed inimesed trenni teevad?

Ahjaa to niisama seda ka, et olen naisterahvas ja 23a.
 
Tuuli 05. november 2001, kl 14.16
Ei ole enam nii väga haruldane. Lühikesed ei näe alt üles nii palju, et seda hinnata. :o) Mina olen 178, noorena oli see minu jaoks tõsine probleem. Enam mitte, tänaval kõndides vaatan ikka VÄGA paljudele otsa, silmad ühekõrgusel. Ja parimad sõbrannad on mul ikka olnud oluliselt lühemad. Ei häiri see sõprust.
 
Niisama 05. november 2001, kl 15.31
Ma olen 23 ja siitsamast Tallinnast. RevalSpordis käin vesiaeroobikas... Nüüd sai just kuu täis ja uut pole jõudnud maksta..Praegu on nniiii kiire aeg aga muidu käin esm-reede. Niisama oleks ka tore suhelda!! Millega tegeled?
 
Niisama 05. november 2001, kl 15.35
Chau,jobukakk. Aitäh vastuse eest - nüüd oman paremat ettekujutust,kellega suhtlen :-) Tunnistan ausalt, algul arvasin et meesterahvaga tegemist, kellele ikka välised tunnused esmalt tähtsad... Ma olen niiumbes 170 või natuke otsa. Üle peade ei vaata jah, aga pilku püüan pikkade juustega ;-) RevalSpordis käin...ja tööl ka
 
Anni 06. november 2001, kl 18.10

Praegu ei käi ma kuskil trennis aga tahaksin hakata käima küll üks kord nädalas. Muidu käin tööl.
 
liikuja 07. november 2001, kl 17.30
Mis te siin sellest pikkusest räägite, tõesti võiks ju ennast natuke liigutada aga üksi on kuidagi raske alustada.
 
ana 08. november 2001, kl 10.04
to niisama!

olen samuti 23a. ja käin Revalis vesiaeroobikas (neljapäeviti), kah ~1.70 pikk ja poolde selga juustega! Tööl käin ka!:) milline kokkusattumus?
 
mumm 14. november 2001, kl 13.40
Niisama!

Palju Reval spordis vesiaeroobika maksab? Kas kuumaks on või iga trenni kohta tuleb eraldi maksta?
Ja kas on eraldi bassein või vehkida tuleb üleüldises basseinis koos teistega?
(P.S. Olen natuke vesiaeroobika kohapealt võhik- äkki on eraldi bassein niiöelda kohustuslik ja miu küsimus on ilmaasjata!)
 
veel üks 14. november 2001, kl 14.11
viimati oli oktoobris 400.- kuu, bassein on üldine, aga mitte ujula bassein vaid selline nunnu väike ja muusika saatel veesees toimub võimlemine.Kui õieti ja isuga teha, siis isegi vees hakkad higistama, mõnus tamp on taga ja hea enesetunne tuleb niikui niuhti
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!