Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Figuur
Hakkame jõusaalis käima!
 
nelle 09. november 2001, kl 12.01
Tere!

Otsin toredat kaaslast/si, kellega jõusaalis käima hakata. Tallinnas elan, sobivad õhtused ajad, peale tööd on kõige parem, nii 18.00ist alates. Ma varem pole käinud, seega võhik. Aga huvi on, pealehakkamist ka. Kirjutage, kes kus käib. Ootan !
 
Mimmi 12. november 2001, kl 16.02
Olen ka jõusaalile mõelnud, kuid siiani pole nagu asja ette võtnud. Sobivad samuti õhtused ajad ja asukoha poolest oleks mulle parim Reval Sport. Kas see sobiks Sulle?
 
nelle 13. november 2001, kl 12.47
Mulle sobib ka kesklinn, miks mitte Reval sport. Aga mis päevad Sulle paremini sobivad? Mulle N: neljap. kohe üldse ei sobi. Ja kell18.00 oleks hea alustada. Või veidi hiljem. Mis arvad?
 
nelle 13. november 2001, kl 14.18
Reval Spordis naistele 1 kuu maksab 375EEKu. Päris soodne, vaatasin, et Forumis, see ka keskklinnas, kuu 750EEku. Millal alustame?
 
Mimmi 15. november 2001, kl 14.19
Mul ei ole õhtutel vahet, ses mõttes, et peale tööd sobib iga õhtu põhimõtteliselt. Kellaaeg oleks parim näiteks 18.30, siis ma jõuan kodust läbi käia ja tagasi, muidu pean töö juures niisama tund aega vahtima. Kas seal on treener ka? Oleks hea, kui keegi soovitaks täpsemalt, mida, kuidas ja kui palju teha, et kasu oleks. Alustada võiks näiteks novembri viimasest nädalast või siis detsembrist (mul sel nädalal veidike tegemist ja järgmisel vist ka..). Mis arvad?
 
kadri 19. november 2001, kl 16.04
tuleks ka
Reval on sobiv koht ja kell 6 sobib ka hästi
aga jõusaal nats hirmutab sest kuidas treeneriga lood seal on?
pole õrna aimugi kuidas need aparaadid töötavad ja kuidaspidi neid käsitseda tuleb
 
nelle 19. november 2001, kl 17.37
Treenerist - on ikka, vaadake kodukalt järgi, vist on www.reval.ee. Ise ka ei oskaks nende masinatega midagi peale hakata, aga huvi on. Millal siis lähme? Mis arvate järg. kolmap., s.o.28.11, no kas 18.00 või 18.30 mul ükskõik - kuigi 18.00 oleks tiba parem.
 
Mimmi 26. november 2001, kl 16.32
Sorry, enne ei märganud, et on olemas ka vanemad teemad, arvasin, et see jõusaali lugu on kaduma läinud.

Mulle ikka see nädal väga hästi ei sobi. Mina alustaksin detsembrist, kasvõi siis jälle kolmapäeval, 05.12, kell 18.30. Kuidas see sobiks?
 
nelle 27. november 2001, kl 14.01
Teeb siis nii, mul ka suht kiire aeg praegu. Esimene kord võiks vast 1 korra eest maksta, vaataks, kuidas meeldima hakkab. Mis arvad? Et siis 5.12 alustame!!!
 
Mimmi 27. november 2001, kl 15.15
Jah, sobib väga hästi. Kas saame kokku seal maja ees või kuidas? Ma pole seal koha peal käinud, ei teagi täpselt, kust sisse saab, aga leiab üles. Kui oleks mingi fuajee, siis seal oleks parem, kui näiteks väljas sajab vms. Kuidas ma Sind ära tunnen?
Kadri, lööd ka kampa või?
 
kadri 27. november 2001, kl 18.02
löön ikka vist küll jah Ongi nüüd aega nats seedida seda asja
palju üx kord maxab kas keegi teab?
mille järgi me üxteist ära tunneme?
 
nelle 28. november 2001, kl 09.33
Uurisin hindu: klubiga liitumine makseb 75EEKu, klubikaart seega ja kestab niikaua kui klubigi!:-) Siis kui klubikaart olemas - 1 kord 75EEKu maksab, 30p. naised on 375EEKu, see ju päris soodne!!! Aga kui meil seda klubikaarti ei ole, siis 1 kord 120 krooni, see jälle vitsa palju vist? Ja treener on kolmapäeval kella20.00-ni seal, eks ta näitab siis, kuidas need jõumasinad töötavad.

Kuidas me üksteist ära tunneme? AAdress Reval Spordil on Aia 20, rohkem ei tea, saaks seal värava juures kokku. Mina - 25.a, sinine müts ja punane jope, must punnis kott ja rõõmus nägu peas.
 
Mimmi 28. november 2001, kl 12.35
Ühe korra kaupa jah läheb kalliks maksta, aga eks see maksmise asi selgub juba kohapeal. Mina olen 26-a, pruuni jopega, teksad jalas, mütsi ilmselt pole (kui väga külm, siis kapuuts peas, ilmselt mingi kott ka:).
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!