Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Figuur
GRUPP KICKBOXINGUHUVILISI!!!
 
tips 15. november 2001, kl 14.52
...Issand kui lahe, et nii paljud naisterahvad sellest alast huvitatud on. ma uurisin natuke hindasid ja tõesti see klubi, mis asub Tartu mnt 52 on üks soodsamaid. Hind on 350 eeki kuus, kolm korda nädalas. Minumeelest on se normaalne, aga....kui suudame koguda grupi huvilisi, siis saaksime soodustust. mis te arvate??? Ma arvan, et saame selle grupi kokku küll või mis? Grupp algab 6-est inimesest. Palun kirjutage mulle meilile, kes oleks huvitatud ja detsembrist läheme trenni...

tips
 
pisike 16. november 2001, kl 13.23
Päris tore oleks küll.
Eeldan, et sealt saab kohapealt ka varustust laenutada. Mis selle hind on, tead?

Ja kas grupis, mida moodustad on kõik algajad või on ka varem alaga tegelenuid?
 
he-he 16. november 2001, kl 17.35
ma oleks kah huvitet ja koht kah mulle sobilik ja lähedal.
tips, ehk kirjutad lähemalt mida see endast kujutab, kas kickboxing-aeroobika, st naca aeroobikat meenutav või siiski midagi muud. Ise käin hetkel natuke aeroobikas.:))
mis tähendab varustus??? boxikindad??:)))
 
MAi 16. november 2001, kl 17.51
See millest jutt käib e. Tartu mnt. 52 on kick box - ehk nagu võistluskunst aeroobikaga pole mitte mingit moodi seotud.
On kaks gruppi algajad ja edasijõudnud, varustust seal eriti laenata ei ole ja alguses pole neid vajagi.
 
tips 17. november 2001, kl 08.59
..oleks algajatele jah, aga mis viga kui ka mõni nac tegijam tuleks.. mina tean asjast sama palju kui teiegi..v.a. MAI...st mitte midagi. Ootan igatahes kõiki ühinejaid mulle kirjutama, siis saan teiega ühendust võtta ja täpsemalt kokkuleppida.
 
moolin 19. november 2001, kl 13.08
mina sooviks ka tulla :) mis varustust sinna vaja on? mis päeviti trenn on ? küsin, kuna pean vel õhtuti koolis käima :(
 
kadri 19. november 2001, kl 16.01
mind huvitaxid ka just kellaajad
äkki keegi riputab need üles?
 
MAi 19. november 2001, kl 16.16
Ajad on siis:
Esmaspäeval 20.00 Pedas
Neljapäeval 18.00 Tartu mnt.52
Laupäeval 14.30 Tartu mnt. 52
Enne detsembri algust pole mõtet tulla, sest treener sõitis MM-le.
 
moolin 20. november 2001, kl 11.15
Kas on ainult need ajad või on ka migeid teisi aegu, millal trennis saaks käia ?
 
Kris 20. november 2001, kl 11.21
Hea kui on olemas selline võimalus kutsuda kedagi koos kuhugi trenni. Mul on sama probleem, et ei ole sõbrantsi, kes oleks huvitatud trenni tulema. Küll töö või õppimine või mõni muu teine põhjus ei võimalda seda. Olen elanud 1 aasta Tallinnas ja nüd oleks aeg ka trennis käima hakata. Ja kickboxing sobib mulle küll. Mulle sobib nii esmaspäev ja neljapäev etteantud kellaajad, kuid laupäeval tavaliselt sõidan Tallinnast ära. Mõnikord juhtub, et olen ka laupäeval siin, kuid harva.
Kõige selle pika jutu peale ütlen kokkuvõtteks, et SOOVIN OSA VÕTTA KICKBOXINGU TRENNIST!!! Hea kui selle grupi kokku saab. Nii et üks hääl minult!
 
MAi 20. november 2001, kl 13.21
on ka teisipäeval 19.30 tartu mnt. 52
ja neljapäeval 19.30 samas kohas, aga siis käivad enamjaolt edasijõudnud
 
moolin 20. november 2001, kl 16.07
kas budo klubil ka webi aadress on? mul jällegi on kool esmapaev ja neljapaev :( ja laupaeval samal ajal mängin frisbeet. tahaks hirmsasti käia aga siis muudel vabaks jäävatel päevadel.
 
MAi 21. november 2001, kl 07.58
Budos on ainult need ajad, aga sa võid ju mõnda muusse klubisse minna, nt. Shaolini kick boxi klubisse
 
pipi 21. november 2001, kl 11.23
ma nägin budo lehel et trenn algajatele ja tüdrukutele on teisipäev 19,30, neljapäev 18,00 ja laupäeval 11,30
 
MAi 21. november 2001, kl 13.42
see on vana info
 
moolin 22. november 2001, kl 11.00
hmm, se on neil senini yleval ....
 
MAi 22. november 2001, kl 11.10
see on eelmisest aastast üleval ja ajad on tänaseks muutunud
 
Tõnis 22. november 2001, kl 14.50
Ma ei saa aru, miks peaks naistele üksteist peksta meeldima? Kas tegu on agresiivsete teenageritega?

Alustuseks pane käed õele või emale ümber kaela ja viruta põlvega 3x kõhtu. Hoia ühe käega teise peast kinni. Viruta küünarnuki esimese küljega kaks korda vastu lõugu. Siis viruta kinga ninaga teisele põlve alla. Juhul, kui sa tahand endiselt trenni minna, korda protseduuri.
 
MAi 22. november 2001, kl 14.56
miks sa arvad et seal üksteist pekstakse? Pole asjaga arvatavasti kursis, siis pole mõtet sõna võtta
 
britta 23. november 2001, kl 12.43
Et kui keeruline see algajate trenn on? Ja et kui ma olen 70 kilo kaaluv 165 ja yle 30 aasta vana, kas siis on motet yhineda?
 
Mai 23. november 2001, kl 14.17
Meil ei ole mingeid erilisi piiranguid aga koormust saab selles
trennis küll kõvasti. Oleneb kas sul on mingi eelnev treenituse tase.
 
mona 23. november 2001, kl 16.04
Voitluskunstid on rasked, sobivad rohkem meestele. Seal ei peksta kedagi, simuleeritakse looke!
 
siilike 26. november 2001, kl 16.01
mona, kickboxing on kontakt-ala. löögid on reaalsed.
 
Mai 26. november 2001, kl 16.27
ja tihtipeale väga valusad, millega võib kaasneda nii sinikaid kui ka verd
 
Pämmi 27. november 2001, kl 16.56
oi kui mõnus, kus kohas ma olen. Internetis vä?
 
Milk 05. detsember 2001, kl 21.45
Tere. mul on ka esmaspäeva ja neljapäeva õhtul kool, sobiks kolmapäeva õhtu ja reede õhtu ja n.vahetus. Äkki mõtleb välja midagi
 
inga 20. detsember 2001, kl 00.49
appi kas ma olen lootuseltult maas, kas grupp on koos ja trenn täies hoos. kui kahju. äkki ma mahun veel, oleks vaja justs sellist head kampa.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!