Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Figuur
Flexeri jõusaali
 
kadri_ 04. detsember 2001, kl 11.24
kas leidub keegi, kellel pole hommikuti miskit teha?
Jõusaal avatakse Flexeris juba kell 8 aga võix minna kuskil 9-10 vahel
Hommikuti odavam kah ja terveks päevaks hea tuju:)
 
pipi 04. detsember 2001, kl 14.03
mulle on ta lahedal ja ma tahaks ka tulla, aga olen hommikuse unega, kuigi enne tood voiks ju trennis ara kaia kyll :( palju seal maksab? kas seal on naistele eraldi saal voi koik koos?
 
kadri_ 04. detsember 2001, kl 18.25
mis kell sul töö hakkab?
nö inimesed 450.- aga üliõpilased 330.-

pole käinud varem nii et ei tea kas mehed naised koos
kuskilt nagu mäletan et rattad ja jooksulindid pidid eraldi ruumis olema
 
Miku 05. detsember 2001, kl 12.42
Tulge parem kõik hommikul minu juurde, vorm pysib hea ja terve päev on väga hea tuju...
 
kil 06. detsember 2001, kl 15.27
see yliõpilaste pilet on kuni kella 16ni... saale on seal neli ja pesemisvõimalused head.. isegi saun on... aga seal on mõned puudvad osad ka :( näiteks ei ole mitte yhtegi vahendit alumiste kõhulihaste trimmimisex, mis naistel just kõige tähtsamad on (minuarust)... ja tagumikulihaste treenimise võimalused on ka suht piiratud... treener liigub majas vist teisipäeviti ja neljapäeviti...
 
Taimi 06. detsember 2001, kl 15.36
Vot neid tagumiku ja reielihaste treenimise/trimmimise masinaid leidub Wam Maria hotelli väikeses mõnusas jõusaalis, kus käin. Kuu maksab 300 eeku ja selle eest käi palju tahad. Avatud 10-21.
 
Katsetaja 06. detsember 2001, kl 16.46
Kus see Wam Maria hotell asub? Kas pesemisvõimalused on ka normaalsed?
 
Taimi 07. detsember 2001, kl 09.58
See hotell on Majaka tänavaga paralleelsselt jooksvas tänavas, mille nime kahjuks ei tea, aga algab see tänav postitöötlemiskeskuse juurest. Endine hotell "Neptun".
Jah, pesemisvõimalus normaalne täiseti olemas.
 
kõhh 07. detsember 2001, kl 13.53
flexerit ei soovita muide, seal on jube hais ja mustad pesuruumid. sain sealt tervet selga katva nahaseene, kuu aega ravasin!!!
 
Taimi 07. detsember 2001, kl 14.32
Muide, lõuna ajal trennis käies vaatasin Wam Maria hotell on Asunduse tänaval.
 
kadri 08. detsember 2001, kl 16.34
kas seal trügimist pole? võtan koti näppu ja pääsen kohe löögile?
kui väike on "väike mõnus", st kui palju inimesi korraga tegutsema mahub?
kas seal on ka treener?

küsimusi tuli palju aga ette tänades
 
Taimi 10. detsember 2001, kl 11.25
no väike on väike, kuidas seda nüüd kirjeldada... Aga masinaid on sel apalju, olla omal ajal Inna Uidi soovituste järgi sisustatud jõusaal. Seal pole liiga palju rahvast, aga treener on alati - päeval naine, õhtul mees. See nastreener Kertu on hästi tore ja abivalmis. Mul on isegi selle jõusaali telefininr 6119466.
 
kil 11. detsember 2001, kl 10.22
kui sa flexeri jõusaalis käid, siis on suht ebatõenäoline, et sealt nahaseene saad... nahaseent on seal võimalik saada kahest kohast - solaariumist, kus sa selgapidi peal vedeled ja siis shapingust või aeroobikast, kus treeningmatte kasutavad kõik higised tytarlapsed... matte ei vahetata ja isegi kaldun arvama, et ei tuulutata... ja kui kõik seal tegutsevad, siis... jäkk... aga siin ei saa syydistada II korruse jõusaali, kus haisemisest pole kyll juttugi... mõlege loogiliselt.
 
F-M 13. detsember 2001, kl 13.14
flexeri kohta nats halba infot-aeroobika seal mulle meeldib,aga pesemisv6imalused annavad t6esti soovida...alles hiljaaegu j6udsinb ma ka j2reldusele,et sealt on v6imalik jalaseent saada ning t2ismaja puhul on 4 dushi 30ne inimese kohta
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!