Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Figuur
Koos trenni (TARTUS)?
 
Kaits 11. detsember 2001, kl 23.19
Hei!
Tahaksin väga trennis käima hakata, kuid üksi minemiseks jääb julgusest puudu... Äkki on kellegil sama mure? Tahaksin hakata tegelema shapinguga, kuigi ka ujumise ja aeroobika vastu pole midagi... :)
 
Mel 12. detsember 2001, kl 14.06
Kus sa käima hakkad?
Kui vana oled?
Paks või peenike? :o)
Ise tahaks hakata uuest aastast shapingus käima.
 
Kaits 12. detsember 2001, kl 14.39
Ma pole konkreetset kohta välja valinud, kuid vajadus korral võin veitsa uurida... Vanusest niipalju, et saan kohe 17. Paks ei ole, kuid anorektik ka mitte...
 
Mel 13. detsember 2001, kl 12.30
Olen 18 ja sooviks alates jaanuarist ka end liigutada. Äkki uurid kuskilt, kus Tartus kõige parem shapingutreener on. Kiidetakse küll Magasini tänavat, aga seal ei ole sauna ja Elpatre jätab palju puhtama mulje.
 
Kaits 13. detsember 2001, kl 12.32
Ma uurin neid mõlemaid kohti.... kui targemaks saan, siis teatan... :)
 
Kaits 13. detsember 2001, kl 12.57
Parimaid treenereid ma ei tea, kuid elpatre hindade kohta sain teavet nende koduleheküljelt. Siin on nende detsembrikuu hnnakiri. Arvatavasti on hinnad ka jaanuaris samad, kuid trennide ajad võivad veidi muutuda...
Elpatre suures saalis:
T 17.00 ja 18.00,
N 17.00 ja 18.00,
P 12.00.
Väikses saalis:
E 18.30 ja 19.30,
K 18.30, ja
R 18.30.
Hinnakirjast niipalju, et õpilasele on
5x pilet 185.- ja 10x pilet 350.-
Magasini tänaval oleva saali kohta ma netist infi ei leidnud. Aga kuna ma seal(magasini tn) olen niisama käinud, võin öelda, et elpatres on tingimused palju-palju paremad...
 
Mel 13. detsember 2001, kl 16.48
Tänks uurimise eest :o)
Millal sa käima tahad hakata? Mul tõesti pole sel kuule enam aega, aga pärast jõule võiks kogunenud kilod jälle maha treenida :o)
 
Kaits 13. detsember 2001, kl 17.10
Ma ise mõtlesin ka, et peale uut aastat võiks hakata käima... Helista mulle, kui trenni 'isu' peale tuleb... :)
055699530 Kaia
 
Mel 13. detsember 2001, kl 19.28
OK, helistan siis aastal 2002 :o)
 
Kaits 13. detsember 2001, kl 20.30
Teeme nii... :)
 
mari 16. detsember 2001, kl 19.29
ärge magasini tänavale küll minge... kuigi trenn on tunduvalt odavam kui Elpatres. seal on lihtsalt nii võimatult must ja vastik!
 
Kaits 16. detsember 2001, kl 19.33
Thnx hoiatamise eest... :)
 
cady 17. detsember 2001, kl 16.11
mari, palju magasini tn trenn maxis?
 
leticia 17. detsember 2001, kl 23.15
Magasinis on tudengitele 220 kuu, oli vist nii, et saab käia kaks kuni kolm korda nädalas. Pidi ka uus duss olema, aga kui kogu grupp korraga riietuma läheb, siis on kitsas ja ventilatsiooni ei ole seal ka. Aga Elpatres on trenn kahes ruumis, sõltuvalt päevadest, kas siis suures või väikses saalis ja selle hinna sees on jõusaali nii palju, kui hing ihkab ning võrratult hea soome saun ja aurusaun. Seega soovitan Elpatret. Hakkan ka ise uuesti jaanuarist käima, kolm kuud on vahele jäänud ja igatsen juba sinna. Olen ka ujumas käinud, kuid sellega nagu hästi maha ei võta, see mõjub sohkem südamele.
 
leticia 17. detsember 2001, kl 23.16
Magasinis on tudengitele 220 kuu, oli vist nii, et saab käia kaks kuni kolm korda nädalas. Pidi ka uus duss olema, aga kui kogu grupp korraga riietuma läheb, siis on kitsas ja ventilatsiooni ei ole seal ka. Aga Elpatres on trenn kahes ruumis, sõltuvalt päevadest, kas siis suures või väikses saalis ja selle hinna sees on jõusaali nii palju, kui hing ihkab ning võrratult hea soome saun ja aurusaun. Seega soovitan Elpatret. Hakkan ka ise uuesti jaanuarist käima, kolm kuud on vahele jäänud ja igatsen juba sinna. Olen ka ujumas käinud, kuid sellega nagu hästi maha ei võta, see mõjub sohkem südamele.
 
mari 18. detsember 2001, kl 01.32
mina käisin seal magasinis aasta tagasi ja siis oli see 200 eeku kõigile. võimalik,et vahepeal on muutusi tehtud. vähemalt varem oli riietumine jabur sellepoolest, et seal pole lukustatavaid kappe ja üldse kitsas (kuna ei pea käima kindlal ajal, vaid võib valida põhimõtteliselt iga aja, mis sobib, siis on nt kell 17-18 hullumaja- riideid saad vahetada kuidagi teiste seljas elades.)Elpatres ma väga palju käinud pole, aga turvalisem on minuarust küll, pluss veel mõnus saun.
 
cady 18. detsember 2001, kl 09.35
Kui palju ma pean Elpatres maxma, et käia nii shapingus kui ka jõusaalis?
Kuidas pean käituma, kui tulen sinna esimest korda? Kas mingit registreerimist vms on seal ka? Või st kui ma tulen esimest korda, kas mind siis kohe hakatakse mõõtma...
sorry et nii lollid kysimused, pole kunagi siuskes trennis käinud:)
 
mari 19. detsember 2001, kl 17.44
Elpatres on kohe sisse minnes ukse kõrval administraatori laud koos vastava töötajaga, see seletab sulle süsteeme. Shapingus ei mõõdeta kunagi esimesel korral, vaid siis kui sul on esimest korda päeva pärast kuuajalist trenni. Aga nimi pannakse ikka kirja ja vähemalt Magasini tänaval oli nii, et enne tuleb mingi test ka täita, kus sinu tervislikku seisundit uuritakse. ma arvan, et Elpatres on ka sedasi. ahjaa, esimesel korral mõõdetakse vererõhku ka- koormusega ja ilma.(jällegi magasini tn kogemus)
 
mannu 27. detsember 2001, kl 13.38
Pean ka mainima, et magasini tänava variant pole kõige parem. Odav on küll, aga mingist lõõgastusest pole juttugi. Pesemistingimused on väga nadid, riietusruum väike ja rõske. See on vaid siis hea, kui saalis viskad kohe dressid selga ja siis koju autoga sauna.:)
Tüki maad kallim(aga seeeest väga hea variant) on tiigi tänaval avancia. Tudengitele oli vist(ma pole see aasta saanud käia) 380eeki. Selle eest võisid käia 7 korda nädalas aroobikas + jõusaali ja jalgratast palju jaksad. Mis aga põhiline minu jaoks oli, et peale seda mõnusat koormust saad minna jaheda duzzi alla ja siis saunas lõõgastuda ja lihaseid soojendada. Siis kui välja saad on ka vaim puhanud ja tunned et oled kulutanud selle aja vaid iseendaga tegelemiseks.
See magasini tänava trenn oli minu jaoks küll pigem kohustus, et käime siis trennis ära. Ja nendel on seal ju päris karmid toitumistingimused ka! enne trenni ei või 5h süüa valku, 2h enne trenni ja pärast vaid puuvlju. Minul tekkiski see probleem, et hommikul sõid küll kõhu täis, aga 5 h enne ja pärast korralikku toitu süüa ei võinud-- st et ma hakkasin väsima, sest kui 16 trenni lähed, ei või asjalikku sööki süüa enne 22, siis oleks nagu varsti juba uneaeg või mis?

pikk sai küll, eks te ise otsustage, mida hing ihkab ja rahakott lubab.
 
Svea 28. detsember 2001, kl 11.33
Ei tea, kas keegi 26-27 aastane ka trennikaaslast otsib?
Mõni aeg tagasi uurisin just seda Elpatre kodulehekülge, tekkis tahtmine minna. kunagi ammu sai käidud Riia tn 20 shappingus. Olen tööl ja ülikoolis käiv ema.
Et kellel ka pere on ja lapsed koos võiksid siis samal ajal mängida... tahaks jaanuarist veidi liigutada ennast...
 
Sushie 04. jaanuar 2002, kl 14.24
Kas Avancia on praegu üldse avatud? Kodukas on maas. Oskab keegi infi anda, milline neil seal tunniplaan on?
 
Sushie 04. jaanuar 2002, kl 14.26
Kas Avancia on praegu üldse avatud? Kodukas on maas. Oskab keegi infi anda, milline neil seal tunniplaan on?
 
Sveale 23. jaanuar 2002, kl 10.56
Mina ka Tartus ja tahaks liigutama hakata. Elpatres pidavat ka lastenurk olema ja seal püsivad rüblikud kindlasti paremini kui neid mitu on ja omavahel tegemisi...
Saaksin käima hakata veebruarist.
 
Svea 23. jaanuar 2002, kl 14.36
Siljale
tegelt saab see jaanuar jah kohe läbi ka.
mulle sobiks näiteks kolmapäev peale tööd, kella 18st.
on sul ka eelistusi päevades ja kellaaegades? kui vana rüblik sul on? mul saab piiga 6seks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!