Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Figuur
soovitage jõusaali
 
megan 01. veebruar 2002, kl 19.41
Kas keegi oskaks nõu anda, kuhu tasuks Tallinnas jõusaali minna? Sinna minek oleks mul esmakordne ja seepärast ei suuda ma valida. Kellegagi koos oleks ilmselt veel parem minna...
 
Lo 05. veebruar 2002, kl 08.33
Mina tahaks proovida Flexeriga. See komplekt kus shaping ja jõsaal koos. maksab 600.- ja saad nädalas 2x shapingut ja piiramatu arv jõusaali treeninguid. Käisin kohapeal uurimas kah. Päris mõnusad ruumid olid ja treener pidi esimesel korral aitama sobivate harjutuste väljavalikul :) Lähen täna esimest korda :)
 
Kats 06. veebruar 2002, kl 09.59
Mina käin Reval Spordis ja olen rahul. 75 krooni on kord ja 375 kuu, rehkenda, kuidas kasulikum. Kesklinna asukoht ka oluline.
 
Deria 06. veebruar 2002, kl 13.28
Kadrioru Keskuses on päris hea-käin ise seal-algul tunnike squashi ja siis jõusaal otsa ja kõige lõpuks saab veel saunaski mõnuleda.
 
Inks 08. veebruar 2002, kl 16.37
Mina käin Pirital TOPis, saal on hea, pärast saab saunas käia ja ka basseinis(veealuse massaaziga).
 
Deria 08. veebruar 2002, kl 16.44
Kas TOPis squashi ka saab mängida?
 
Cass 08. veebruar 2002, kl 16.59
Reval on hinna-kvaliteedi poolest tõepoolest soodaim, olen isegi erinevaid proovinud. Soodne on ta veel eriti üliõpilasele, siis on 320 kr kuu. Ainult ühekordne liitumismaks on 120 kr, aa see on eluaegne ;)

Masinad on hiljuti vahetunud ning neid on palju, erinevaid saalinurki, kus rahus oma harjutust teha, kah piisavalt. Peaasi -seal on valgust ja õhku. Treeneriga pääseb ka ilusasti jutule, seletab lahkelt ja viisakalt, tuleb ka küsima kas saab aidata ,kui jääd nõutu näoga ringi vaatama.

Inimesi on olnud normaalselt, käin ca nelja-viie-kuue vahepeal. Pesuruumide skipub küll vahepeal dushivesi külmaks minema ning mõnedel päevadel on lõunapaiku saun leige. Muidu ok, naistele kaks riietusruumi.
 
Mirabelle 08. veebruar 2002, kl 22.50
Tere!
Ma soovitaks spordiklubi "Aeg", mis asub aadressil Sütiste tee 32.
Seal on aeroobika, shaping, ja jõusaal.
Ainus häda on selles, et see jõusaal on üsna väike ja klubim ise on väike.
Praegu ma hakkan seal käima shapinguga tegelema.
M.
 
Fe 09. veebruar 2002, kl 14.52
Mirabelle: kes Ajas shapingut teevad ja mis kell trennid on? Ei saa kuidagi nende kodukale, see on internetist ära kadunud.
Kas oled shapingu saaliga ka tutvunud ja kuidas jäid tingimustega rahule?
Olen muidu AEG klubis solaariumis käinud, päris kodune koht, aga suureks miinuseks on ruumide väiksus. Käib seal ka palju rahvast?
 
Mirabelle 09. veebruar 2002, kl 15.45
TERE!
Eile käisin seal esimest korda ja oli üsna palju rahvast.
Shapingu saal on väike,seal on väga vähe ruumi.
Trennide plaan on järgmine:
Esmaspäev-kolmapäev kell 19.30,
teisipäev-neljapäev kell 20.00,
reede kell 18.00.
Tingimused on sellised, et naiste riietusruumis pole lukudega kappe ja tuleb oma kotti koos rahaga ja/või moblaga saali kaasa võtta.
SAun maksab 10 krooni.
Kui tuled esimest korda, siis maksad 70 krooni, kuukaart maksab aga 450 krooni.
 
Fe 09. veebruar 2002, kl 16.37
to Mirabelle: aitäh vastamast! Aga lukkudega kapi puudumine on küll veidi kehv, mul sageli vaja otse töölt tulla ja siis tähtsad asjad kotis. Ei saa ju ometi kogu kremplit saali/dušši alla jm kaasa vedada?!

Muuseas, kes seal treeneriks on?
Ja kas kuukaart sialadab 8 korda treeningut?
 
Mirabelle 09. veebruar 2002, kl 20.48
Tere!
Treener on Irina Predko.
Muud informatsiooni võib küsida numbril 6520091.
M.
 
. 13. veebruar 2002, kl 13.24
Planet Sport - parimad masinad, parimad tingimused....
 
maddy 21. veebruar 2002, kl 22.03
heh, elu on ikka päälinnas niiii kallis. ma käin Pärnus jõusaalis, üks kord on 25 eeku ja kuukaart 250 õpilasele (täiskasvanud 300). Käin ja tõsta kangi kasvõi iga päev.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!