Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Figuur
Kuidas saada saledamaks?
 
Jennifer Elisabeth 13. märts 2003, kl 18.52
Mul on selline mure,et tahaks kuskil 5-7 kg.alla võtta. Aga kuidas.
Olen 170 pikk ja kaalun 57 ,kui keegi teab kuidas saada saledamaks , oleksin teile väga tänulik.

Teid ette tänades,

Jennifer
 
muhv nõudmiseni 14. märts 2003, kl 09.41
?? Ma väga vabandan, aga kas sa oled mingine idioot? Mida sul alla on võtta. Kasva suureks ja ära aja mingit nõmedat anoreksiku juttu. Oled niigi oma alamkaalus.

No ma ei saa aru. Ajavad ikka vihale

*muhv täna tige kohe
 
nööp 14. märts 2003, kl 10.12
njah, kurb muidugi kui inimesed ei oska oma (alamkaalus) kehaga rahul olla. tee midagi lihastoonuse tõstmiseks aga maha võtta....no ei tea :) tervisele hakkab mõjuga, sul niigi väga madal kaal.
 
pn 14. märts 2003, kl 11.05
kuulge ma olen samades mõõtudes, kas te tõesti pole kuulnud et inimestel on erinev kondikaal näiteks? Mul on sõbranna kes kaalub minust rohkem aga on tõsimeelne modell anorektik, mina kaalun vähem aga polstrit on tõsimeeli, sangad külgedel ja kints nagu tõeline kints... samamoodi vaja maha võtta u 5kg, seda mitte kaalu nr pärast vaid väljanägemise pärast,ei taha paista stabiilselt 5 kuud lapseootel kõhuga.
Niiet ärge karjuge:)
 
to pn 14. märts 2003, kl 13.35
siis tee trenni et keha pringiks saada mitte ära mõtle ainult maha võtmisele.
 
mees21 14. märts 2003, kl 13.45
saledax ja ilusax saad sporti tehes teed nii palju kui jõuad ja sööd seda mida hing ihkab
 
! 14. märts 2003, kl 13.47
Täitsa segane :))
ma olen sama pikk ja samas kaalus ja üliõnnelik.Tahad olla"buhhenvad"?Jube .
 
:) 14. märts 2003, kl 15.21
mina kaalun oma 170 cm juures 47 kg, kannan riideid nr 34-36, keha on toonuses, väike rind, naiselikud puusad ja ei mingit "buhhenvaldi". Kui inimene tahab vähem kaaluda, pole selles ju miskit halba, kui üle piiri ei minda. Rohkem tolerantsust:)
PS. Saledaks saab siis, kui keha on selleks valmis ja ei aja "sõrgu vastu", kusjuures sokolaadi ja muu hea-parema söömine ei ole vastunäidustatud. Nautige kevadpäikest ja olge endaga rahul!
 
cat 14. märts 2003, kl 15.36
just sinusuguste jaoks on olemas teatud termin -anoreksikud .nad vist pidavat toidust hoopis loobuma ,võiksid algatada uue teema "anoreksikud ühinege "ja siis jagate oma muljeid ja saladusi ,võib-olla hakkad siis tahtma 37 -et kilo ,siis oleks natuke kasvuruumi ka .
 
lilleke 14. märts 2003, kl 15.43
mina sain 3kg.nii alla ,et iga päev sõin ühe dieetjogurti ära ,nii kuu aja jooksul .tegelikult tahaks 2kg.veel alla võtta ,aga kannan natuke laiemaid pükse ,siis paks tagumik ei paista välja .olen 1.69 pikk ja kaalun 49kg .
 
:) 14. märts 2003, kl 15.54
sellist reaktsiooni ma just ootasin:). Anorektikud söövad maksimaalselt õuna ja paar tomatit päevas ja siis arvavad, et peavad nendegi kalorite maha saamiseks jooksma iga päev 20 km. Mina söön siiski iga päev 1500 ja 2000 kalori piires ja teen sporti siis, kui aega üle jääb. Kaks konti all tolknemas pole muidugi kuigi kena vaatepilt, kuid kaal ei ütle alati inimesest kogu tõde, tuleb rohkem mõõte ja üldist pilti vaadata:)
 
Hundike 16. märts 2003, kl 15.27
Kallikesed, kui te olete oma alamkaalus, ei tohiks olla juttu mahavõtmisest. pigem võiks siinkohal tähelepanu lihasmassi kasvatamisele pöörata. ja kindlasti soovitan mõõta rasvaprotsenti (näiteks planet spordis). alamkaalus olemine on äärmiselt ebatervislik ja sööma peab kindlasti! keha vajab kõiksugu vitamiine ja mineraale, mida ei saa kätte pelgalt kapslite võtmisest. pooled vitamiinid on rasvlahustuvad ja seega ei aita see ainult õuna söömine küll miskit pidi. pärast on 30- aastaselt luutihedus nii väike, et murdub niisama ära, rääkimata muudest jamadest (mul üks sõbranna proovis ka, ta läks neerudega kaheks kuuks haiglasse). nii et võtke mõistusega!
 
kuklanka 18. märts 2003, kl 10.05
Haiged olete.. naisukesed..
Millex selline enesepiinamine..
Kas muul viisil ei saa elu nautida..kui teha oma kehakaalust mingi elu point..ning sisu...
Mine õue..loodusesse..ning tunneta kevadet..ning ära istu toas ning mõõda yle igat grammikest oma kehast...
Rohkem positiivsust..
Sa pead lihtsalt õppima oma kehas õnnelik olema.. muud midagi.. ning ka keha on siis õnnelik....:)
 
m 19. märts 2003, kl 15.27
nt mina oma 166 cm juures kaalun 52 ja samas sõbranna, kes on miski paar senti pikem kaalub 60, ning krt ikka olen jämedam.
 
ants 19. märts 2003, kl 18.59
Küll te olete paksud siin mulle meeldib ikka,et naine kaaluks max 30 kilo:)))))))))
 
vend 20. märts 2003, kl 16.54
Tegelikkuses põletab inimene rasvu mitmel viisil, kuid aeroobikaga siiski kõige enam. Kui sa suudad oma aeroobikat teha 30 minutit või kauem, saad sa põletada suure koguse kaloreid oma rasvas. Siiski on veel lahkarvamusi selle kohapealt, et mis on tõhusam, kas pikem kestus väiksema intensiivsusega või lühem kestus suurema intensiivsusega. Kui sul on vähe aega, siis tugevam intensiivsus suurendab su aeroobikaalaseid tulemusi lühema ajakuluga. Kui sa aga töötad pikema aja vältel madalama intensiivsusega, suureneb oht igasugustele vigastustele. Eesmärk on ju põletada rohkem kaloreid kui sisse sööd. 3500 kalorit on samaväärne 1 0,454 gr rasvaga. Lihased jätkavad rasvade põletamist nii aeroobika kui ka jõutrenni harjutuste järel. (Michael G. Kurilla)

See küsimus on üks kõige sagedamini esitatavatest ja huvitab peamiselt inimesi kes treenivad ennast et kaalus alla võtta või seda kontrollida. Aeroobikaharjutused on kasulik täiendus igale kaalukaotus programmile, kuna dieet ja trenn koos aitavad kaalukaotusele kaasa hulga kergemini kui dieet üksi.

Harjutusi võib liigitada kolme intensiivsuse põhigruppi: kerge, keskmine ja kõrge. Kerge tase on mugav kõnnaku rütm mida on lihtne taluda. Keskmine raskusaste on samaväärne elsoojendusega (on võimalik rääkida aga mitte laulda) ja treenitud inimese puhul võib kesta 3-4 tundi, samas kui kõige raskema intensiivsusega ei ole võimalik rääkida ja saab teha vaid 30-45 minutit.

Hiljutise väga täpse uuringu põhjal mis puudutas absoluutset rasvapõletamist selgus, et keskmise raskusastmega põletab kõige suuremal määral rasvu. Südame löögisageduse juures, mis on võrdne 75% maksimaalse löögisagedusega, ligineb rasvapõletamine 0,5lt grammilt kuni 1 grammi rasvani minutis.

Kergema raskusastme juures kulutatud kalorid (85-90% ) on rasvakalorid, aga üldine tase on siiski vaid 60% keskmise raskusastmega võrreldes. Suurema raskusastme juures tõuseb rasva põletaminse tase umbes 65% ni keskmisest. Samas toimub suhkru põlemine kiiremini, see aga väsitab lihaseid ja võib anda tagasilöögi tulemuses.

Ainus hoiatus ülaltoodud rasvapõletuse kohta an see et need andmed on inimestelt kes juba on aeroobikaliselt hästi treenitud. Vähemtreenitud inimesed teadaolevalt põletavad vähem rasvu ja rohkem suhkrut . Peale sööki treenimine kiirendab suurema hulga suhkru põlemist.
Tulemuste ja energia saamine on erinevate harjutuste puhul erinev, näiteks võivad sõudjad saavutada 40% rohkem.
 
Ewa 24. märts 2003, kl 12.12
Söö aeglaselt ja vähe!!! Looduslikud vitamiinid tulevad ka kasuks, kui neid oskuslikult valida.
 
maria 25. märts 2003, kl 16.19
issand 1.69 ja 49 kilo ja PAKS tagumik. Sry, ma olen 169cm ja 65 kilo ja ka ei arva, et mu tagumik paks on;)

maria - rõõmus ja rahul
 
Kaisu 02. aprill 2003, kl 15.27
Mida peenem inimene,seda rohkem tunneb muret oma kehakaalu pärast!!!

Tuharatele ja jalgadele mõjub hästi ratsutamine...
 
liis 07. aprill 2003, kl 02.18
Ah minge pekki! :)

Ma olen 1.63 cm ning kaalun ~69 kg ja ma ei ütleks, et ma end väga paksuna tunnen!
 
laura_xxx 18. aprill 2003, kl 12.18
ma miskine 174 cm.. ja 79kg.. tahaks vist kuskil 70ni esialgu saada.. :) ega ei tea kus on odavalt aeroobikat või vesiaeroobikat?
 
Mõmm 22. august 2003, kl 02.14
Need anorektiku-jutud tõesti masendavad. Ise olen 173 cm ja 64 kilo, täitsa rahul. Arvestades, et keska ajal käisin ja klõbisesin ning olin ainult 4 kilo kergem. Tegelt trenni peaks minema küll, sest polster ikka pisut vohab...:)
 
plikake24 29. detsember 2014, kl 23.53
Arvan,et olen ülekaaluline. Mu pikkus on 160-170 cm ja kaal 56,6. Öelge palun mida teha. :-(
 
Helenavanje 30. detsember 2014, kl 10.16
Kohe 10cm piires kõigub pikkus? Vauu!
 
artist 02. jaanuar 2015, kl 12.18
Kui ühel päevl oled 160 cm. pikk, siis on norm. kaal 50 kg. Aga kui juba järgmisel päeval oled 170, siis peaksid 60 kilo kaaluma. Pead uurima, kuidas selle 10 k.-ga mängida saab - kähku alla, ruttu üles...
 
pipi 04. veebruar 2015, kl 19.30
Sorri,Sul on isegi alakaal,nii,et juurde võtta vaja,normaalne on pikkus 170,siis võiksid kaaluda kuni 70.
 
artist 04. veebruar 2015, kl 22.07
Hiljuti oli dr Oz-i saates 25 kilone naine. Sul veel pikk tee sinnani minna. Aru ei saa, millised lihased toonuses on, kui alakaalulistel puuduvad igasugused lihased?
 
kle 07. veebruar 2015, kl 16.11
Kuule pipi, 170 pikkuse juures on 70kg kaaluv naine juba paks, ta peaks kaaluma 55-60 kg ja siis oleks sale. Kui sina paks oled siis ära arva et kõik sellised peaksid olema.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!