Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Figuur
koolitus ja täiendõpe
 
rufik 19. august 2005, kl 14.43
Tere!
Tahan oma töö kõrvalt hakata tegelema kunstküünte panemise ja hooldusega.Otsin praegu head kohta aga ei oska otsustada.On salong Mereneid,kus on individuaalõpe ja pole kindlaid kursuste aegasid ja on Eesti Iluteeninduse Erakool,kus toimub õppimine grupis kindlatel aegadel ja enne peab veel vestlusele ka minema,nagu hakkaks ei tea mis haridust taotlema.

Kas kellegil on kogemusi? On keegi ise kuskil sellist asja õppinud või teab soovitada mõnda head koolitajat?
Põhiline on, et peale kursuse läbimist oskaksin ikka midagi teha ka.Mõned teevad kolmepäevaseid kursuseid ja õpilased ei oska pärast ikka küüsi panna ja neid kaunistada.
Diplom on oluline muidugi ja tulumaksu tahaks ka tagasi saada.

äkki keegi oskab nõu anda....päikest ja jään vastuseid ootama
 
Haritlane 04. aprill 2020, kl 20.12
Lehmalauda omanik koolitas tütart USAS ja nüüd olevat tütre sünnipärane võimekus, mille ta vanemate suguühtes kombineerunud geenikombinatsiooniga kaasa sai vanamehe arvates nii kõvasti tõusnud harimise tõttu et tütar ei kõlba laudas enam ukrainlast asendama. Bioloogiast on teada et ka kõige vingema haridusega pole võimalik inimese sünnipärast võimekust suurendada ega vähendada. Ilmselt kasvas plikal USAS vaid enesehinnang ja seda siis suuremaks kui loodus vanematelt kaasa andis. Eesti klassikast on teada, et kui tõusiku tõusikust tütar kodutalusse naasis ja peenutsedes küsis, et mis asi on labidas ja kõbla? Kui ta aga kogemata rehale astus ja varrega otsa ette sai, siis tuli kirudes kuradi reha kohe meelde et tegu on rehaga. Ehk tuleb laudamehe tütrele kah meelde kuidas lüpsmine käib?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!