Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Figuur
lauatennis Tartus
 
T. 12. oktoober 2009, kl 11.59
Sooviksin leida inimest, kes sooviks õhtuti lauatennist mängida. Koht on olemas. Olen naisterahvas ja ei ole sellel alal päris algaja. Inimesed kellega enne mängisin on ära kolinud või mõne muu ala valinud, seega otsin uut mängupartnerit.
 
pinks 12. oktoober 2009, kl 12.37
nii kahju, et sa tallinnas pole, ma just otsin siin kedagi (ja kohta ka)
 
. 14. oktoober 2009, kl 17.49
Kui palju selline asi üldse maksab tartus?
 
... 15. oktoober 2009, kl 14.30
Ma ei tea palju maksab, kuna meil on võimalik mängida asutuse saalis, seega saaks minuga koos tasuta treenida.
 
J 16. oktoober 2009, kl 23.38
pinksile,
mängin Tallinnas päris tihti,olen siiski harrastaja ja vahel pole
võtta mängupartnerit.Mis tasemel oled,äkki tuled kampa,olen M.
 
z 20. oktoober 2009, kl 11.31
See T. tundub meilidele mitte vastavat? Või on mängupartner juba leitud.
 
K 27. oktoober 2009, kl 20.30
Kahju, et teema soiku on jäänud. Oleksin ise ka Tartus mängimisest huvitet.
Minagi pole algaja. Paraku pole ei kohta, ega partnerit. Kui kellelgi idee tekib, andke teada.
 
sebeu@hot.ee 02. november 2009, kl 20.25
Otsin nii tennise kui ka lauatennise paarilist. Lauatennist saab ideeliselt mängida turu tn spordihoones.
 
k. 09. november 2009, kl 19.54
ma võiks ka vabalt lauatennist mängida, algaja olen aga õpin kiiresti, muidu mängin tennist. mis vanuses inimesed olete?:)
 
Tartumees 10. november 2009, kl 13.16
Mul sama probleem. Käisin Teguri Squashis lauatennist töökaaslastega mängimas, aga see pandi kinni. Siis üürisime Visa hallis terve talve lauda, aga nüüd on need töökaaslased lahkunud.
Ise olen abielumees. Kui selline paariline sulle sobib, siis võib edasi kribada.
 
K 10. november 2009, kl 20.30
Sooviksin endiselt leida mitte päris algajat lauatennise partnerit. Sugu ja vanus ei oma tähtsust. Ise olen värskelt 40. eluaasta piiri ületanud tütarlaps. Kui kellelgi on huvi, saatke mulle palun oma meiliaadress, et saaksime midagi konkreetset kokku leppida.
 
Tartumees 11. november 2009, kl 14.48
ma päris algaja polegi
 
Margus 29. jaanuar 2010, kl 18.40
Huvitun ka lauatennisest. Olen 35 mees. Kunagi käisin Lauatennise trennis umbes 4 aastat.
Kui huvi võtke ühendust.
margus.sibul@gmail.com
 
Marika 18. juuli 2010, kl 00.28
Tere kõikidele,
Otsin endale paarilist kellega õhtuti pinksi mängida....pinksilaud kodus olemas...vanus ja sugu ei oma tähtsust:)Jään ootama vastukajasid :)
 
Anu 30. august 2010, kl 14.17
Oleksin hea meelega nõus kellegagi lauatennist mängima.
Elan Tartus. Mõned aastad tagasi käisin tihedamini mängimas aga vahepeal ei olnud aega ja ka inimeste kellega koos mängida.
 
Lauri 03. september 2010, kl 19.23
Tervist, oleksin meeleldi nõus kellegiga lauatennist mängima. Endal küll lauda pole aga (Tartus) Turu spordihoones on soodne hind: laud 1h - 27kr
Endast või nii palju öelda, et olen harrastaja tasemel mängija pole kuskil trennis käinud (koba pole :P).
 
tauri ;p 21. veebruar 2011, kl 18.05
Oleksin nõus mängima , aga Meil koolis on laud ka ja seal saab tasuta mänigda .
 
lauatennis.com 27. oktoober 2011, kl 14.47
Lauatennist saab Tartus alates sellest sügisest mängida Tähe tänava lõpus Veevärgi alumises saalis:
http://lauatennis.com/treeningud-2/tartu-veevargi-voimla-tahe-118
 
tt 24. august 2012, kl 14.12
Eesti Maaülikooli spordihoones peaksid ka sellel aastal trennid hakkama. Lauatennis on muutumas järjest populaarsemaks.
 
emilo 11. aprill 2013, kl 18.19
Tere! Oleksin nõus tulema mängima! Kus ja millal? Olin kunagi suht hea mängija,nüüd tiba roostes aga ikkagi tõsine vastane kui käe lahti mängin!
 
E 04. november 2014, kl 12.50
Tere! Otsin kedagi, kellega vahel pinksi mängida. Endine paariline liiga hõivatud. Sobilik oleks 15.00-16.00 vahel. Pinksitarbed kõik olemas ja laud asub töökohas kõrvalruumis. Töökaaslastega sain loomulikult tasuta mängimas käia, mittetöökaaslase puhul pean juhtkonda teavitama.Olen iseõppinud ja võib-olla keskmine mängija.
 
Mina 27. november 2014, kl 20.41
Tere!

Soovin kellegagi regulaarselt lauatennist mängida, kellel kuskil laud olemas.. mul endal ei ole.

Olen üsna hea mängija..

Minu kontakt: reemet.ammer@gmail.com
 
amrillo 20. jaanuar 2015, kl 10.53
Ma mängiks hea meelega nädalavahetustel, kui koht on olemas. Nädala sees ei saa, sest teen muid trenne (lauatennis, jooga ja jõusaal). Oskuste koha pealt päris ok, eesti lauatennis reitingus olen sees kuigi 400-500 vahel. Kontakt on: justfunest@gmail.com
 
R 07. september 2015, kl 10.09
Teema veidi soiku jäänud, kuid kas keegi Tartus veel otsib lauatennise partnerit? Mina sooviksin paar korda nädalas mängida. Pole proff, aga miskit ikka oskan. Robert@inoxbaltic.ee
 
Jaak Parkel 01. november 2015, kl 13.53
Lauatennist saab mängida Tartu Veevärgi spordihoones Tähe 118
Täiskasvanud ja lapsed
Telefon 5577677
 
Marko 31. juuli 2019, kl 19.13
Sooviksin mängida lauatennist Tartus.
Ise olen mees 40 a. Mängu kogemus olemas.
Kellel sama soov siis võiks iga nädal regulaarselt mängida.
Helistada otse tel. 5089339
 
Jess 11. september 2019, kl 19.18
Facebookis leht lauatennis Tartus
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!