Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Figuur
Otsin sõbrannat Tallinnas
 
bri 09. august 2010, kl 21.25
oli siis vä?
 
jee 10. august 2010, kl 13.00
oli küll ääää
 
naine 13. august 2010, kl 11.49
olen 36 a ema 4a lapsega otsin ka kellega vahel jalutamas käia ja niisama rääkida msn on.remmelg10@hotmail .com
 
leevikeN 13. august 2010, kl 11.56
Samad huvid siin- elan Tall. kesklinnas, lapsi-meest pole, elukaaslasest läksin ka lahku sel aastal, (sõbrannnad kõik lastega pereinimesed ja ei viitsi käia klubitamas ega õhtuti baarides kokteile tegemas), seega uued naistuttavad 30-35a väga teretulnud.
 
St. 20. august 2010, kl 16.42
aga siis sygisel sept alguses v6iks ju selle kokkusaamise l6puks korraldada.näiteks kuskil klubis panoraamis näiteks suitsuruumi ees see see kell ja loodame et palju tuleb kohale..v6i siis m6ni rahulikum kohake kus saab rääkida..tartu mnt bbq mack v6taks 2suurt lauda v6i ja saaks tuttavaks..kirjutage siis mispäev v6i aeg kellegile sobiks..
 
leevike 22. august 2010, kl 19.50
Olen ka väga huvitatud nö sõbrannatsemisest, mees tegeleb rohkem oma huvidega ja minu jätab nö ripakile, vähemalt mul on selline tunne, ütleb küll, et mine, käi ja ole, aga selliseid sõbrantse nagu eriti ei ole, kellega näiteks klubis/kohvikus/trennis käia, niisama jalutamas käia ja lobiseda tööst vabal ajal, enamustel juba lapsed ja teine elurütm - ise olen 36, lapsi veel pole.
 
N19 25. august 2010, kl 11.00
ise olen küll 19, natuke noorem kui enamik siin, aga ka huvitatud uutest tuttavatest Tallinnas. klubid ei huvita üldse ja pubitamine ei tõmba ka hetkel eriti, pigem eelistaks ka jooksu-jalutamist ja sellist värki. samas talvel ju ei saa ja siis sobib igasugune pubi ja kohvik ka, kui rahaline seis võimaldab :). ise alles kolin hetkel Tallinnasse, nii et tutvusringkond on väike ja üleüldse tahaks linna rohkem tundma õppida.
 
Kristiine 25. august 2010, kl 12.04
Hei !

Olen 20 aastane. Tallinnas olen lühikest aega elanud ja olen samuti huvitaud linna rohkem tundma õppimisest ja lihtsalt mõnusat aja veetmisest.Kui sul huvi on võiks ehk oktoobrist koos trennis käima hakkata.Pole küll erti osav kirjutaja ja enesereklaamia aga loodan,et kirjutad mule .
 
klubitama kõik koos 30. august 2010, kl 09.38
Jah see oleks lahe panoraamis kokku saada:)seal saab eelnevalt laua ka ka kinni panna.Mina oleksin väga huvitatud;)kirjutage meilile liisuke342@hot.ee.Palju teid kohale tuleks jne .Võtaksin selle enda peale .
 
Ketu 04. september 2010, kl 22.00
Hei-hei, mul oleks ka umbes taoline huvi. Plaan jäädavalt Tln-sse jääda ja hea oleks meestuttavate kõrval omada ka mõnda head sõbrantsi kellega klubitamas vahest käia v niisama oleleda ja elust ning ilmast rääkida:)
Ise olen pikemat kasvu 175, 22aastane ning vaba ja vallaline ning täitsa lastetu.(üritan võimalikult kaua noorust nautida, küll tulevikus on aega kanaema mängida) Päris iga nädalane klubitšikk ei ole, aga samas mitte ka mingi kodukana, meeldib mood ja ilu ning inimesed kes enda välimusest lugu peavad ja näevad ka vahest vaeva virisemise kõrvalt. Meeldib must huumor ja inimesed kes seda mõistavad. Paljude inimestega minu iseloom kindlasti ei sobi, aga kõigle ei saagi meeldida, aga kes arvab et me võiks hästi läbi saada ja meil on millest rääkida, siis võtke ühendust v jätke mail, msn vms:)
 
Kadri 11. september 2010, kl 02.11
Vaatan küll, et vanad kuupäevad:) Kuidas teil suhtlus edeneb? Olete kokku saanud ja midagi huvitavat koos ette võtnud?
 
jannu 11. september 2010, kl 09.05
Tere,mina pole kyl Tallinnast aga otsiks teistsugust söbrannat omale,otsiksin lastega sõbrannat kellega vahest niisama linna peal kokku saada ja kohvitada.Klubi inimene pole aga päevasel ajal jalutada,sopata ja kohvitada tahaks kyl kellegiga!Omal peres 6 aastane poiss!
 
triin 18. september 2010, kl 20.33
Tundub, et seltskond on ikka kokku saanud ja endale tegevust leidnud, muidu vaataks keegi siia ikka aegajalt :P

Ega siis midagi, tõmbame uuesti teema käima.

Mina N27 tln kesklinnas ja tahaks leida mõnusa seltskonna, kellega aegajalt tearis, kinos, klubis, jalutamas, kohvikus jms kohtades aega veeta. Kuna mu sõbrannad on kõik endale teise poole leidnud ja seoses sellega on me kohtumised harvaks jäänud (mina aga vastupidi, läksin just hiljuti kaaslasest lahku), siis tahaks elu veidi põnevamaks muuta :)
Andke märku endast, saaks kokku :)
 
K. 20. september 2010, kl 09.48
Olen N26 mõnusa seltskonna vastu pole midagi :)
Uued sõbrannad oodatud! Kirjutage, kui olete huvitatud
 
- 20. september 2010, kl 16.58
kirjutage, kes igavlevad ja otsivad uusi tutvusi!
 
N 20 28. september 2010, kl 11.58
Mulle võite ka kirjutada ! Uued tutvused on alati teretulnud :)
 
brx 28. september 2010, kl 22.08
endiselt olen minagi huvitatud uutest tutvustest:)
 
vana tuttav 29. september 2010, kl 22.00
a mis vanadest tuttavatest sai?
 
helena 17. oktoober 2010, kl 11.35
to Triin,
olen n28,samuti just läksin elukaaslasest lahku ja enamus sõbrannad pereinimesed.
Oleks huvitatud uutest tutvustest,kellega klubis,kohvikus või niisama kokku saada ja lobiseda.
 
sannu 18. oktoober 2010, kl 10.33
ok otsin sõpra kellega juttu ajada niisama! olen 23!
 
lex 23. oktoober 2010, kl 14.59
Tavai, neiud, lähme täna välja klubisse koos! Kes on käpp?
 
Viktoria 25. oktoober 2010, kl 23.09
Otsin ka endale uusi tutvusi kellega veinitada, klubitada, kohvitada etc.
Elan Tlnast mõni km väljas :P (Tallinna tulek pole probleem muidugi). Olen 22 aastane on mees ja peagi 3-seks saav tütar.
Jätan ka siia enda emaili, ehk näkkab :P

vitosenka@gmail.com
 
Kiisuke-auh 26. oktoober 2010, kl 02.20
Tore oleks uusi tutvusi teha. :)
Olen samuti Tallinnast, kesklinnas, 23. Lapsi veel pole, aga mees on.
Meeldib vein, tants ja kõik tore! Kirjutage lahkesti!
 
N32 30. oktoober 2010, kl 14.21
Otsin samuti sõbrannat/sõbrannasid, sest need, kes on, jäid ühte teise linna maha. Ma pole Tallinnas uus, kuid vanad sõbrad on peaaegu et kadunud. Niisiis otsin uut seltskonda, kellega lahedalt aega veeta - kohvitada, lobiseda, trennitada, shopata...
Huvitun kokkamisest, fotograafiast, tantsimisest jms, aga see pole tingimus. :)

Vanust on üle 30ne, meest-last pole, meiliaadress on mann.t@hot.ee. Kirjuta!
 
neiu25 30. oktoober 2010, kl 15.01
Otsin ka uusi tutvusi, kellega vahel kohvitamas, klubitamas käia. Olen 25aastane, elan tallinnas. Meest ega lapsi pole.
lilleke175@hot.ee
 
n28_tln 08. november 2010, kl 20.20
Liitun ka sõbrannasooviga:)
Olen 28, elan Tln Mustakal. Praegused sõbranjed ka kõik pereinimesed, ma olen kuidagi unarusse jäänud. Lapsi pole, meest ka enam mitte.
Hästi tore oleks kinos, teatris, jalutamas, kohvikutes, pidudel jne käia:)
 
Mina kaa., 16. november 2010, kl 17.01
Ma tahaksin ka uusi sõbrannasi Talllinnas. Ise olen 21.
 
naine36 17. november 2010, kl 17.09
Soovin ka leida sõbrannasid.Lapsi ei ole,mehest olen lahku läinud.Elan Tallinnas.Olen 36.
 
Merka 19. november 2010, kl 15.03
Olen ka 28 ja elan Mustakal.Otsin ka uusi tuttavaid ,poiss-sõbrast läksin just lahku ja teised sõbrantsid on pereinimesed
 
Hiireviu 09. märts 2011, kl 18.56
Ka mina olen asjast huvitatud.
Olen 24-aastane, mees on olemas, aga oleks tore, kui leiaks mõne sõbranna, kellega suhelda ja vahvalt aega veeta.
Lisan ka aadressi :)
hiireviu1@hotmail.com
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!