Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Figuur
Otsin sõbrannat Tallinnas
 
leila 17. märts 2011, kl 19.06
hei , otsiks siit siis ise ka uusi sõbrannasi ..
ise 17 , väga noor , sest nii noori siin teemas pole veel olnud . aga täiskasvanalikuma mõttemaailmaga . endal ka kutt olemas , ja unustasin mainida et ka n :)
heh , aga kes siis huvitatud on võiksid mulle meilile kirjutada AppleCuppyCake@hot.ee
 
prääks 27. märts 2011, kl 17.34
Otsin ka sõbrannat tallinnast, võib ka mujalt. (Keila, Saue). Olen 18.
 
N20 27. märts 2011, kl 21.40
Tore oleks uusi sõbrannasid leida.
Olen Tallinnast, kesklinna ligidalt. Klubitamine eriti ei meeldi, kuid võiks koos trennis käia või niisama lõbusalt aega veeta nt kohvitada, kinos käia.
 
K. 05. aprill 2011, kl 18.20
Eks teen ka siis juba proovi:)
Olgu öeldud, et pole mingi erak, pigem vastupidi, kui leiaks nn minu tüüpi inimese, siis oleksin kindlasti väga huvitav kaaslane.
Olen 23 aastane, hiljuaegu kooli lõpetanud ning värske tallinlane, siit ka põhjus, miks soovin toredat sõbrannat - olen tüdinenud Tartusse sõitmisest, et sõbrannadega klubis käia:)

Olen pikemat kasvu (175), seega võiks tulevane sõbranna olla ka umbes samas mõõdus, kuna tunnen end lihtsalt ebamugavalt väga lühikeste inimestega:) Meeldib mood ja ilu ning seega hea väljanägemine, aga siiski ei poolda nn liialt fake välimust:) Meest ja lapsi pole.
Selline põhjalikum kirjeldus, et ehk keegi tunneb end minuga natukenegi sarnasena ja et praakida välja inimesi kellega ma mitte mingil juhul ei sobi:)

Vanus võiks jääda 22-26 vahemikku.
 
--- 06. aprill 2011, kl 21.01
minagi otsin sõbrannat, võiks olla 40-ndates aastates, Tallinnast, oleks tore vahel koos kohvi juua, kinos ja trennis käia....
 
cty 07. aprill 2011, kl 15.41
Otsin sõbrannat keilast , tallinnast:) olen 18. kirjad meilile: yourtheone@hot.ee
 
N27 13. aprill 2011, kl 17.48
Tere!
Oleksin samuti huvitatud uutest sõbrannadest. Samamoodi vanadel sõbrannadel rohkem pereelu ja lapsed, pole enam nii palju aega kui varem. Mul on küll elukaaslane aga lapsi mitte, seega vaba aega veidi rohkem. Ja oleks eelkõige huvitav ka vahepeal samast vanusegrupist inimestega suhelda, kellel veel lapsi pole :) Olen 27 ja elukoht Nõmmel.
Minu meiliaadress ignorance7@hot.ee
 
tydruk 17. aprill 2011, kl 17.33
Hei,hei!
Olen 22 aastane, lapsi ei ole, poiss on olemas.
Sooviksin ka uusi sõbrannasid. Vanadel sõbranstidel juba pereelu ja mõnikord on igav. Väga suur klubisõber ma ei ole, kuid mõnikord meeldib klubitada ka. Meeldib pubitada, kohvitada, jalutada,niisama juttu ajada, piljardit mängida, rannas käia :)

Elan Tallinnas Mustamäel

Kirjutage emailile: kaidi004@hotmail.com( võite saata oma msni aadressi)( Ise enda msni siia avalikult üles ei hakka panema spämmijate pärast.)
 
Kutse 20. aprill 2011, kl 12.02
Äkki keegi tuleks reisile soojale maale mais?
Ise N ja pole sõbrannat, kellega minna.
 
saarake 30. aprill 2011, kl 11.33
Tere!
Võiks ka täitsa tutvuda toreda inimesega, kellega aeg-ajalt midagi mõnusat ette võtta. Klubitada, kohvitada, veinitada vms :))
Ise elan Tallinna kesklinnas, olen vallaline ja lastetu 20 aastane ettekandja:)
kirjutage: saara.sostar@gmail.com
 
N20 30. aprill 2011, kl 13.34
Heiii, otsiks ka kedagi kellega niisama aega veeta, klubitada jne:D Asun ise rakveres. Kui on kedagi sellist veel kes otsib sõbrannat vms siis andke aga julgesti teada:D Ise olen 20:D
Päikest:)
 
K 30. aprill 2011, kl 14.06
Hei! Olen naine, 27-aastane, 2 last, pesitsen Ülemiste kandis. Ei ole väga ülevoolavalt seltskondlik/jutukas kuid meeldiks leida kedagi, kellele meeldib kohvitada, klubitada, jalutada etc :) Igaks juhuks mainin, et suitsetan, kuna see ei pruugi paljudele sobida :P
 
kriskivi 29. mai 2011, kl 19.07
Oleksin huvitatud olen 28N elan Kalamajas.
 
kriskivi 29. mai 2011, kl 19.16
triin Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tundub, et seltskond on ikka kokku saanud ja endal
> e tegevust leidnud, muidu vaataks keegi siia ikka
> aegajalt :P
>
> Ega siis midagi, tõmbame uuesti t
> eema käima.
>
> Mina N27 tln kesklinnas ja tahak
> s leida mõnusa seltskonna, kellega aegajalt tearis
> , kinos, klubis, jalutamas, kohvikus jms kohtades
> aega veeta. Kuna mu sõbrannad on kõik endale teise
> poole leidnud ja seoses sellega on me kohtumised
> harvaks jäänud (mina aga vastupidi, läksin just hi
> ljuti kaaslasest lahku), siis tahaks elu veidi põn
> evamaks muuta :)
> Andke märku endast, saaks kokk
> u :)

Tere!
Olen 28N elan Kalamajas võiksime sinuga kokku saada! Minu e-mail kriskivi@hot.ee
 
kriskivi 29. mai 2011, kl 19.20
klubiline Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jah, nii ta on, olen ise ka siin mõnega kirjutanud
> , aga ei ole asja saanud. Ei oska nagu msn-s selet
> ada mingi võõraga.
> Ikka vaja laivis kokku saada
> ja kuna ise olen suur klubitaja, siis teengi ette
> paneku mõnele tantsuhuvilisele kodanikule, et lähe
> ks kluppi kuhugi ja vaataks edasi, mis saab. Teeks
> ennast ilusaks, mõned dringid ja läheks kluppi ja
> tantsiks...väga hea trenn bytheway. Ise 28 N, ela
> n kesklinnas, lapsi, meest pole.


Tere!
Oleksin huvitatud sinuga tutvumisest ise olen 28N, elan Kalamajas minu e-mail:kriskivi@hot.ee
 
M. 10. juuni 2011, kl 19.44
Olen 19aastane neiu Tallinnast. Otsin sõbrannat, kellega koos kohvikutes ning rannas käia, niisama jutustada. Elan Lasnamäel koos elukaaslasega (kes on pikalt merel tööl ning seetõttu mul koguaeg igav) ja ootan last. Nii, et kõik lastega neiud-naised on ka oodatud ühendust võtma. :)
MSN: marleensf@hotmail.com
 
Vera Baskina 29. juuli 2011, kl 12.00
Tere , mina olen Veera , otsin sõbrannat .Olen 24 ja elan Tallinnas. Arvan , et suvi on t2psel see aeg millal v6ib alustada uus tutvumist,on kohta kuhu võib jälutada ja veeta aega. Mulle lihtsalt meeldb looduses puhata, aga kuidas sul



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Vera Baskina 29.07.2011 12.04.
 
sama 08. august 2011, kl 12.22
mulle võib ka kirjutada ctvctv6@gmail.com
ise olen 31 elan 10 km Tallinnast- Jüris.
 
M 12. august 2011, kl 19.18
Otsin sõbrannat, kellega aega veeta, veini juua, kinos/teatris/väljas käia ja niisama juttu puhuda. Enamus sõbrannadest juba oma teise poole leidnud või lapsedki saanud ja ei saa/jõua nii tihti suhelda, kui mina sooviksin. Kui oled samamoodi vaba ja vallaline ja sooviksid suhelda, siis kirjuta mulle (sweetmann@hot.ee), ise olen 28 aastane.
 
helen 30. august 2011, kl 15.48
Otsiks siis ka sõbrannat,isa olen 27 muidu Tallinnast,kuid praegu elan Laitse kandis.Lapsi ei ole,peigmees on küll.Meeldiks vahest klubitada või siis niisama kohvikus veini juua.Mail on dana006@hot.ee
 
a. 03. september 2011, kl 18.36
Otsiks ka sõbrannat elan Saaremaal.Olen 21 ühe lapse ema.
Kirjutada võib got2beyou@hot.ee
 
LG 05. september 2011, kl 11.12
Minule võib ka kirjutada. Olen n27, 4a poja ja 8a tütrega, vabaabielus. Hakkasin sportima sellest septembrist. Ootan kirju vahvatelt lastega naistelt. Vahel võiks ju joosta, sportida klubis ning ka niisama sõbrannatamine kulub ära :) Pirita - Lasnamägi kandis :)
 
LG 05. september 2011, kl 11.13
LG Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Minule võib ka kirjutada. Olen n27, 4a poja ja 8a
> tütrega, vabaabielus. Hakkasin sportima sellest se
> ptembrist. Ootan kirju vahvatelt lastega naistelt.
> Vahel võiks ju joosta, sportida klubis ning ka ni
> isama sõbrannatamine kulub ära :) Pirita - Lasnamä
> gi kandis :)
Võib kirjutada ka e-mailile - lg_lg ätt live.com
 
tere 14. september 2011, kl 23.05
tere olen 24 aastane kahe lapse ema. poiss 5 ja tirts 1kuune. Elan lasnamäel koos mehega. Kolisin aasta tagasi tallinna,sõbrad jäid liiga kaugele maha.Äkki on keegi kes on ka ilma sõbrannateta ja tahaks jalutus kaaslast või midagi.
 
Helts 18. september 2011, kl 21.52
Tere.
Olen 19 aastane tudeng. Elan peamiselt Tallinnas. Sõbrad on kuidagi laiali läinud ning oleks tore mõni uus sõbranna leida. Inimesena olen küll pigem introvertne ning mitte eriti inimesi usaldav, kuid sisimas sõbralik ja mõistev. Vaatamata üldisele tagasihoidlikkusele meeldib klubides käia, jalutada ning kõik uued ettevõtmised on alati teretulnud.
Niiet võite kirjutada...
 
N37 24. september 2011, kl 14.20
Tere,

Olen 37 aastane ja elan Tallinnas. Oleks tore leida sõbrannat/tuttavat, kellega koos näiteks kohvi juua või vahest ka teatrisse minna...
 
sirtsu 19. november 2011, kl 00.39
Tere

Olen N30. Mul on 1,7 a. tütar ja mees. Sooviks leida trennikaaslast, kellel oleksid ka lapsed ja mees, ning lisakilod, millega koos võidelda, loomulikult ka kohvitada ja lihtsalt lobiseda oleks tore. Elan Nõmmel. Ei ole eriline diskopepu.
 
kk 24. mai 2014, kl 09.27
Olen Tallinnas elanud nüüd 1,5 aastat, vahepeal läksin ka elukaaslasest lahku ning ei oma veel väga palju tuttavaid siin.
Võib-olla otsib keegi toredat sõbrannat, kellega suhelda, üritustel käia, peol ja midagi muud toredat teha.
Vanust 27.
Kirjuta: Katc25@hot.ee
 
Karoline 01. märts 2017, kl 00.54
Tere!

Otsin toredat ja siirast sõbrannat Paidest või Tallinnast, kes oleks tervisliku eluviisiga. Mulle meeldiks, kui jagaksime oma teadmisi teineteisele.

Kirjutage -> karolineot@gmail.com
 
Birgit 09. september 2017, kl 19.31
Jessus, ma ei olegi ainuke, kellel sõbrannat pole. Olen tegelikult siia ühe sarnase kuulutuse juba postaitanud, aga vastuseid ei tulnud. Ilmselt jättis see kuulutus ohmaka mulje. Proovin siis uuesti.

Olen 43. aastane abielus naine ja elan Tallinnas. Otsin endale sõbrannat, kellega koos metsas seenel käia, matkata, reisida, klubitada, pubitada ja vahel niisama üksteisel külas käia ja kohvitada ehk kellega koos vaba aega veeta. Iseloomult olen pigem särtsakas ja pigem lihtne ja maalähedane :) kui peen daam. Kui keegi tunneb, et see kiri kõnetas teda, siis kirjutage e-mailile.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!