Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Figuur
Tartu jõusaal
 
Emmeliine 15. veebruar 2002, kl 16.25
Tere!
Tahaksin hakata Tartus jõusaalis käima. Ise suht algaja veel ja tahaks leida jõusaali, kus ka naised treenimas käivad. Minu teada Elpatres vaid mehed…
 
cady 16. veebruar 2002, kl 11.38
Käin Elpatres shapingus ja vahest ka jõusaalis. Ei tahaks küll öelda, et ainult mehed on seal (jõusaalis st). Paljud naised enne/pärast oma trenni teevad ka jõusaalis mingeid harjutusi.
Kui oled algaja, siis Elpatres Peep (treener) lahkesti tegeleb sinuga ja annab nõuandeid:)
 
Mann 18. veebruar 2002, kl 10.35
MV spordiklubis on suur valgusküllane jõusaal.Hinnad väga normaalsed ja IGA päev saun! Lisaks veel aeroobika,jooga,poks ja solaarium. Aasta tagasi kogematta sattusin ühte trenni ja käin tänase päevani.
 
mari 18. veebruar 2002, kl 12.21
kus see MV spordiklubi asub Tartus?
 
Gerlin 18. veebruar 2002, kl 16.59
mari, yhineksin sinuga hea meelega, kui seal käima tahad hakata :o)
 
Del 18. veebruar 2002, kl 21.05
MV asub Riia mnt lõpus, enne ringteed.
 
Tirts 19. veebruar 2002, kl 09.10
Mina soovitan Forseliuse keskuse jõusaali. Vaevalt pool aastat kasutuses olnud head masinad, puhas ja korralik koht.
 
mari 20. veebruar 2002, kl 13.46
kuna elan kesklinnas ja autot ei oma, siis tuleb minu jaoks ikka ainult Elpatre kõne alla. või on kesklinnas veel mõni sportimiskoht (peale Aura)?
 
Mann 21. veebruar 2002, kl 10.09
MV spordiklubi aadress--RIIA mnt.136. Tel. nr.07/380641. Klubi asub teisel korrusel,esimesel korrusel on kohvik.Jõusaal on avatud E-L ,aeroobika tunnid õhtuti algavad 17.15(järgmine18.15jne) Päevased tunnid toimuvad E K R.Tulge vaadake ise-ühekordne tund maksab 50.-,kui hakkab meeldima tehakse järgmise maksmise ajal tasaarveldus.Kuupilet(Käi palju tahad)maksab aeroobikas370.-(hiljem läheb odavamaks),jõusaalis vist 340.-
 
Kull 26. veebruar 2002, kl 16.00
Avancia jõusaal Tiigi tänaval on selline paik, kus käib suht-koht palju naisi.
 
uudishimulik 28. veebruar 2002, kl 12.03
Kas Avancia on siis nüüd uuesti lahti tehtud? Vahepeal ei toimunud seal ju midagi??
 
Lill 09. märts 2002, kl 16.27
Avancia on kinni. Kesklinna lähedal on ka nüüd BOSS, mis ma ei tea kas juba avati või avatakse (ennem oli riia tnvl) pikal tänaval selle uue ehitatava ühika juures. Kui aga tahad Tartu parimat, siis tule Forseliusesse. Käisime nad kõik läbi alates Elpatrest, lõpetades Arcomaniga ning Forselius tundus parim. Hea teenindus, mõnus seltskond, kerge muusika, puhas ning ilus, aurusaun - technogym pealekauba. Treener paneb sul personaalse kava kasvõi paika ja siis rahmelda terviseks :)
 
Lill 09. märts 2002, kl 16.29
Lisaks veel, et üliõpilasele on seal kuupilet 360.-, olemas on masinad aeroobseks treeninguks ja kesklinnast saad sinna meeldivalt bussiga otse maja ette ja tagasi :)
 
mina 11. märts 2002, kl 21.04
kas BOSS on uuesti avatud????????????????
 
Lill 13. märts 2002, kl 21.36
Vist küll, sest ma käisin seal, et vaadata (käisime nad kõik läbi, et valida) ning siis nägime tel. numbrit, kuhu helistades õeldi, et nad kolivad Pikale tnv-le ning veebruari keskel on võimalik ilmselt juba trenni minna. Eks sa uuri, kas ta siis on, või pole juba seal olemas...
 
Kuusk 25. aprill 2002, kl 13.18
Avancial nüüd uued omanikud ja õige varsti tehakse jälle lahti. Lisaks jõusaalile tuleb sinna ka ilusalong!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!